IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th April 2006, 10:51
jrrp jrrp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране До по-опитните с инплантанти

Днес е 5-ият ден от моята операция и много ме боли едната гърда.Може би боли не е точната дума,по скоро е парене и усещане за твърдост ,както и чувство за движение на самия инплантант когато се движа.На външен вид ми се струва ,че е по-надолу от другата и се питах дали е нормално толкова скоро да се е спуснала.Естествено обадих се на моя д-р,който каза,че няма нищо страшно и само да следя за висока температура.Но аз съм притеснена да не би да се е изместил инплантанта или нещо друго.Затова отправям молба ако някоя от вас е имала подобни усещания,нека да пише. 10-х предварително!
__________________
Най-съществното е невидимо за очите! Егзюпери
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th April 2006, 11:04
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

И на мен едната гърда ми беше по-болезнена,зърното ми все едно някой го гореше с цигара.Вече минаха 36 дни и отдавна отмина това ! Беше само в първите 2 седмици.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th April 2006, 11:25
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

При мен също имаше голяма болка от едната страна. Все едно ми е прищипан някой нерв. При това болката се появи на към края на първата седмица и ме държа 7-8 дена, по-едно време се чудех дали не съм сбъркала с операцията.
Но вече мина месец и всички болки и дърпания изчезнаха, така че спокойно, важното е, че си се чула с доктора си и щом и той е казал, че не е проблем просто си масажирай съвсем леко там, само като потупване с пръсти, аз така правех.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th April 2006, 12:45
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

И мен ме боля повече лявата (и аз си го обясних с по-засегнат някой нерв). В твоя коментар ме притеснява усещането за движение на импланата и различно местоположение....Ти специален сутиен за след операция, който да фиксира импланта, носиш ли? Ако не, ела на срещата, аз ще взема един от моите (старите) да видиш за какво говоря...Ако ти стане на обиколки, направо ще ти го подаря (80В е...)
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th April 2006, 14:18
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

И аз мога да донеса моя на Триумф. Само кажи.Също 80В.
Не се тревожи, болките ще минат.Опиши това движение на имплантанта.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th April 2006, 14:35
jrrp jrrp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте отново!Както винаги мили и отзивчиви,за което искрено благодаря!Всъщност не се стърпях и отидох на преглед и слава Богу всичко е ок.Само притесненията бяха големи.Относно сутиените-имам два.Единият е,който дава д-ра ,а другия е TRI AKTION ENERGY.При това само 75В !Отново 10-х на всички!
__________________
Най-съществното е невидимо за очите! Егзюпери
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th April 2006, 14:48
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th April 2006, 14:53
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Това , че нашите са 80 В значи, че сме по-мощни в гърба, а не че гърдите ни са по-големи. Радвам се, че си отишла на преглед и всичко е наред. Така е първия месец, ставаш параноичка за всяка болка и усещане. Добре е , че вече го има този форум за да питаме.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th April 2006, 15:14
jrrp jrrp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Това , че нашите са 80 В значи, че сме по-мощни в гърба, а не че гърдите ни са по-големи. Радвам се, че си отишла на преглед и всичко е наред. Така е първия месец, ставаш параноичка за всяка болка и усещане. Добре е , че вече го има този форум за да питаме.
__________________
Най-съществното е невидимо за очите! Егзюпери
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st April 2006, 15:19
Sandi Sandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 27
По подразбиране

Аз тепърва искам да си слагам импланти,и не мога да се спра на размер, дали 325 сс или 350сс.Разглеждах сайта за импланти и от толкова много цици пак не мога да преценя ,а и то си е индивидуално в зависимост от пропорциите на тялото.Даже при Михайлов като бях ми даде двата размера импланти и ги напъхах в сутиени на Триумф и не намерих някаква драстична разлика.Аз хем искам да стоят естествено,хем лакомия -пък после да не ми се сторят малки и затова още не сам го измислила.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Допоопитнитеинплантанти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:33.