IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th October 2008, 13:28
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране Фитнес или Аеробика

От доста време се чудя кое е по добре за човек, който иска да отслабне и съответно да не му висне кожата. Висока съм 170см и тежа 70кг искам да стана поне 62-63кг. Ходя на аеробика вече два месеца ефект определено има, но все пак се чудя дали ако ходя на фитнес резултатите ми няма да бъдат по бързи. Не искам да изглеждам като жената-мъж, а просто да отслабна и да се стегна. Много ще ми бъде полезен съвет от някой който има опит и наблюдения. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th October 2008, 14:20
MIMINA MIMINA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 57
Изпратете съобщение чрез ICQ до MIMINA
По подразбиране

Аз мисля,че с фитнес може да се оформи и стегне тялото,както с нищо друго.Но трябва постоянство.И не бързай,постепено ще забелязваш как се стягаш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th October 2008, 18:37
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Можеш да ходиш 3-4 пъти на фитнес и 1 път аеробика. Или 3:2. Няма да има проблем, аеробиката е просто друг вид кардио тренировка.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th October 2008, 08:16
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Преди ходих по три пъти вя седмицата на аеробика, но в момента работя нощни смени и през деня ходя на лекции и физически се изморявам доста и минах на два пъти седмично аеробика, а под бързи резултати имам предвид просто като ходя 1 месец на фитнес или аеробика да забелязвам нянкаква промяна, която да ме стимулира, но определено съчатание на двете се изключва.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th October 2008, 21:46
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Според мен си продължи още няколко месеца с аеробиката,после може да преминеш на фитнес.Но два пъти в седмицата е малко.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd October 2008, 09:21
Vesisa Vesisa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 36
По подразбиране

Щом не можеш да съчетаеш два спорта, може да наблегнеш на аеробика за да свалиш но по нататък трябва да включиш фитнес за да се стегнеш. Аз например ходя и да бягам вечер след работа, супер се чувствам.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd October 2008, 11:10
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

килограми се свалят с правилно хранене. спорта е за тонус и общ, добър и здравословен изглед.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd October 2008, 13:32
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

От аеробиката забелязвам как се стягам, а преди да започна режима на Дюкан изобщо не отслабвах,, а ходих 3 пъти в седмицата на аеробика. Сега ходя 2 пъти, като през останалите дни правя част от опражненията вкъщи
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th November 2008, 10:16
DD DD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: pvd
Мнения: 68
По подразбиране

избери това което ти доставя удоволствие. най-важното е да ходиш с желание на тренировка. и аз все се чудя дали не е по-добре да ходя на фитнес вместо на аеробика, но след 2-3 отегчителни посещения във фитнеса се връщам към аеробиката. нямам нищо против фитнеса, понякога просто обстановката или инструктора не ми допадат. най- бавно ми тече времето на крос тренажора- е, няма такава скука, честно! а относно резултатите- както вече някой каза нито от фитнес нито от аеробика ще отслабнеш. а на фитнеса ако я караш без инструктор рискуваш и изобщо никаква да не я свършиш. и на последно място при мен се явява фактора време- като отида на аеробика губя час и 15 мин примерно с преобличането. като отида на фитнес губя повече от 2 часа... и... мотивацията идваща от групата по аеробика е доста силна, за разлика от фитнеса... е, там може да си намериш друга мотивация- хубави батковци например
абе исках да кажа, че най-важното е да ходиш с желание и да не ти тежи. стане ли тегаво- сменяй!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st November 2008, 13:29
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

4 г посещавам една и съща зала и една и съща инструкторка по аеробика. През това време съм ходила и на фитнес и съм бягала на открито, но аеробиката действително си остава най-мотивираща. Ако включа правилен хранителем режим, не само отслабвам, ами извайвам форми. Защото при степ-а дупето се оформя невероятно, както и бедрата. Това постигам за около 3 месеца. Мисля, че с фитнеса става по-бавно и наистина скучно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФитнесилиАеробика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:25.