IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 5th September 2012, 21:06
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Покрих ги - никакво печене, но прекалих със седенето в басейна и коричките много барзо се обелиха. Ако си останат така белезите - вината си е моя.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #852  
Стар 24th January 2013, 15:59
anemarinova anemarinova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Момичета, дайте по-актуално мнение за д-р Живко Кънев... Аз съм за Ильо Стоянов засега, но все още търся мнения по форумите преди да реша окончателно... Та каквото и да мислите по въпроса за операциите за уголемяване на гърди, моля споделете, всичко е от полза!
Отговори с цитат
  #853  
Стар 24th January 2013, 18:45
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Ильо ,какво ти предложи?!? Аз съм 'за ' него попринцип!
Отговори с цитат
  #854  
Стар 24th January 2013, 19:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anemarinova Виж мнението
Момичета, дайте по-актуално мнение за д-р Живко Кънев... Аз съм за Ильо Стоянов засега, но все още търся мнения по форумите преди да реша окончателно... Та каквото и да мислите по въпроса за операциите за уголемяване на гърди, моля споделете, всичко е от полза!
И ацз бях избрала Кънев в началото, но след това попаднах на няколко ужасяващи резултата и отидох при Стоянов. Много съм доволна от решението си.
Отговори с цитат
  #855  
Стар 24th January 2013, 21:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anemarinova Виж мнението
Момичета, дайте по-актуално мнение за д-р Живко Кънев... Аз съм за Ильо Стоянов засега, но все още търся мнения по форумите преди да реша окончателно... Та каквото и да мислите по въпроса за операциите за уголемяване на гърди, моля споделете, всичко е от полза!

Чети много всички теми щом искаш информация. Ние не можем да те ориентираме за това, което ти имаш като очаквания. Всеки хирург има и много добри и лоши резултати. Сама трябва да решиш на кого да се довериш. Много голямо значение има и изходната ти позиция. Ако си с лесен старт имаш основание да очакваш много добър резултат само с една операция. Ако обаче имаш птоза, силно изразена асиметрия, нужда от намаляване на ареолите и др. трябва да си подготвена и за повече от една интервенция. Виждала съм плачевни резултати на всеки един от пластичните хирурзи, които спрягаме тук и много добри такива. Слушала съм оплаквания от момичета, които са очаквали чудеса, а са били с плачевен старт и са решили, че всичко може да се оправи с магическа пръчка, както и момичета, които имат реални очаквания и знаят какво се случва.

Така, че чети и се ориентирай за себе си.

Успех!
Отговори с цитат
  #856  
Стар 31st January 2013, 09:57
dilime dilime не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
регистрирах се във форума,заради темата за д-р Кънев. Не бих могла да посъветвам някого да направи,или да не направи нещо, но ще споделя личното си мнение за доктора и работата му.
Преди 4 месеца си направих операция при него за намаляване на ареолите, на добра воля доктора повдигна малко и бюста ми - без да ми взима пари и като си усложни операцията,но както сам каза- поне да имало смисъл и да стане перфектно.
Операцията мина безпроблемно, от болницата се отнесоха много добре. Бях с местна упойка , с доктора си говорехме и се смеехме по време на операцията, възстановителния ми период мина добре и най-вече съм изключително доволна от резултата. Нещото,което ме комплексираше от тинейджърските ми години, вече го няма.
Най-много ми хареса отношението на доктора,който някакси не придава голяма сериозност на нещата и така всичко минава по-лесно и бързо. Аз лично спазвах много стриктно всичките му съвети по възстановяването и на това отдавам както добрия резултат,така и това,че не съм имала болки и проблеми.
Това е
Отговори с цитат
  #857  
Стар 20th February 2013, 11:51
Аватара на Fornarina
Fornarina Fornarina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, на всички
От седмица вися по форумите /само чета/ и стигнах до няколко извода:
1 Едни и същи хора коментират в теми за различни лекари - и то компетентно.
2 Мнения различни - снимки почти няма.
3 Междуличностни словесни битки - чудо.
4 Извод : Вместо да правя цици - да взема да се гръмна.

Моля ви мацки - дайте реални резултати от работата на Кънев.
Оставям поща irena@abv.bg

Благодаря!
Отговори с цитат
  #858  
Стар 10th July 2013, 22:54
MariaNikolova85 MariaNikolova85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Zdrraveite momicheta cheta fruma ot tri meseca no chak sega se prestrashavam da pisha,parvo iskam da se izvinq za latinicata no nerazpolagam s kirilica na tozi tablet.
Taaka moqta istoriq e slednata mechtaq i imam ogromna nujda ot gardi otpredi 8 godini.Pretarpqx operaciq ot koqto rqzko npalnqx sled tova svalix dosta kg.Posledva rajdane otnovo napalqvane i otslabvanei krainiq rezultat edni grozni uvisnali gardi.Iskrenno se radvam i cheta za prejivqvaniqta vi.
sega sam edna ot tezi koito ima neobxodimata suma i sam poveche ot gotova za taka dalgo chakanata operaciq....Vashiq forum mi pomogna strashno mnogo za koeto sam blagodarna,no moeto lutane se zapochna.Bqx na konsultaciq tuk v UK kadeto jiveq ot koeto ustanovix che sam s ptoza 3 ta stepen otkazax se ot operaciq tuk poradi red prichini i se zapochna golqmoto lutane!!!!
Svarzax se s Angel Enchev,Tonev i Kanev ot angel enchev se otkazax mn barzo sled kato mi kaza da preveda kaparo pak posle shte obsajdame
Dokto tonev mi obarna vnimanie no sled izchitane na foruma se razkolebax dostrashame sled prejivqvqniqta na nqkoi momicheta.Dori imax data i trqbvashe da prashtam kaparo.Naqsno sam che nqma doktor koito da nqma greshki no....vse pak
Sega se svarzax s kanev razgovarqme nqkolko pati razgleda snimkite mi i vsichko sega chakam vashite saveti za koeto shte sam mnogo blagodarna.Na vsqka sam gotova da izpratq snimki za da dade kompetenten savet.Planuvam operaciq za 21,08 molq vi davaite saveti!!!
Blagodarq vi predvaritelno napravo sam izpadnala v edno lutane i chetene i snimki samo cici sa mi v glavata
Отговори с цитат
  #859  
Стар 11th July 2013, 08:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Моето мнение е, че твоя доктор е Стоянов. Кънев се справя добре със стегнати гърди и то не винаги. Аз също се бях спряла на него, но се отказах на време, въпреки че с мен щеше да се справи сигурно. Но при вида на няколко ужасни снимки на негови гърди се отказах да рискувам. Изчети всички мнения за него и за другите доктори. Но аз ти препоръчвам Стоянов.
Отговори с цитат
  #860  
Стар 11th July 2013, 08:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мария, с две ръце за съм за Стоянов и аз! Направо ми иде да те помоля да се оперираш при него!

Аз също бях със силна птоза! Много тясна основа и общо взето изключително труден старт. 5 години съм разучавала кой какво може преди да се реша. Съжелявам да го кажа, но за мен Енчев не е хирург, а таргашин. От Тонев има много недоволни! А Кънев прави хубави гърди от лесен старт.

Колебах се между Стоянов, Тепавичарова и Заякова. Само при тези тримата бях виждала хубав лифтинг с импланти. Всички останали си оставят ръцете, когато трябва да правят Т-образен лифтинг, който на теб ще ти се наложи. Ако хирурза не си разбира от работата , може да остави кошмарно грозни касапски белези и пак да не повдигне добре.
Заякова отпадна, защото ми предлагаше прекалено малък кубик (290сс), Тепавичарова отпадна и тя заради размера и условията на базата и. Стоянов остана, защото ми се стори най-честен. Каза ми, че трябва в 2 опеарции да се направи, като по този начин цялата продцедура НЕ се оскъпява. Аз в последствие разбрах от сестрата, че съм една от малцината, които се съгласяват на 2 операции. Хората не им се занимава... Но ела сега да видиш повдигане+импланти правено наведнъж, и ела да видиш моите гърди! Разликата си заслужава и чакането и мотането!

Предполагам, че и на теб няма да ти се правят 2 операции, но на мен ми беше важно и на голо да изглеждат добре. Не само като са натъпкани в сутиен.

Пиша ти този дълъг пост, защото гледам, че не ти е останало време... И да не губим такова с ЛС. Ако искаш прати ми мейл да ти пратя снимки. При Стоянов са заети датите доста напред. Звънни поне за консултация, няма да съжаляваш!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 11th July 2013 на 08:37
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:25.