IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 11th July 2013, 10:52
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

MariaNikolova85 , Стоянов е твоя лекар ! Би трябвало вече да си го осъзнала ,след като четеш форума ! Извини ме за тона ,но е за твое добро ! Разгледай снимките на Нелка и ще разбереш за какво иде реч! УСПЕХ !
Отговори с цитат
  #862  
Стар 31st July 2013, 11:21
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

MariaNikolova85, стой далеко от Тонев, само ще си изхабиш нервите! Никога не ми е бил комплекс бюста преди, а след операцията ми при Тонев при всяко сваляне на сутиена плача!
Отговори с цитат
  #863  
Стар 17th October 2013, 02:43
Аватара на Alexa_xpg
Alexa_xpg Alexa_xpg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте момичета! Реших се и аз да слагам силикон, разгледах доста форуми и мнения, като за начало се бях спряла на др. Заякова, но още не съм направила окончателен избор... Сега разглеждам темата за др. Кънев и проверих в сайта му....много ми е странно с тези ниски цени.... Някаква идея защо са толкова ниски при него? Доста примамливо да дадеш 5000 лв, вместо 7000лв, но все пак.....
Отговори с цитат
  #864  
Стар 17th October 2013, 09:09
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Не се лъжете по ниските цени.Явно са ниски с цел натрупване на повече опит и привличане на клиенти.Не от добро сърце и щедрост.Аз така мисля има си причина всеки си гони интереса
Отговори с цитат
  #865  
Стар 17th October 2013, 09:19
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali_nat Виж мнението
Не се лъжете по ниските цени.Явно са ниски с цел натрупване на повече опит и привличане на клиенти.Не от добро сърце и щедрост.Аз така мисля има си причина всеки си гони интереса
Абсолютно съм съгласна , винаги евтиното излиза двойно по-скъпо...
Отговори с цитат
  #866  
Стар 17th October 2013, 12:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexa_xpg Виж мнението
Здравейте момичета! Реших се и аз да слагам силикон, разгледах доста форуми и мнения, като за начало се бях спряла на др. Заякова, но още не съм направила окончателен избор... Сега разглеждам темата за др. Кънев и проверих в сайта му....много ми е странно с тези ниски цени.... Някаква идея защо са толкова ниски при него? Доста примамливо да дадеш 5000 лв, вместо 7000лв, но все пак.....
Ако имаш здрави гърди, без птози (увисване) Кънев може и да се справи. Аз също се бях спряла на него, има някои доста добри резултати, но видях и доста страшни негови резултати.
Отговори с цитат
  #867  
Стар 17th October 2013, 14:05
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Точно това беше моя случай - не съм имала птоза или асиметрия и доктора се справи перфектно. Освен това е фен на големите кубици. Не знам дали друг щеше да ми сложи 420сс. За операцията платих 4200лв. Ако трябваше да дам 7000лв, изобщо нямаше да мога се оперирам.
А за по-сложните случаи - незнам как се справя.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #868  
Стар 17th October 2013, 23:20
Аватара на Alexa_xpg
Alexa_xpg Alexa_xpg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите момичета имам здрави гърди, без проблеми, може и да се справи с тях, но ... за сега проучвам още и другите хирурзи
Отговори с цитат
  #869  
Стар 18th October 2013, 08:23
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Фогги а какви импланти ти сложи док?Доста подмамваща цена,но все пак е рисковано.Не че като изсипеш повече пари има гаранция за добър резултат,но поне няма да обвиняваш себе си,че за да спестиш си се окепазила
Отговори с цитат
  #870  
Стар 18th October 2013, 14:26
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

natali_nat, имплантите са Евросиликон. А за спестяването си много права, това да се подложиш на разкрасителна операция си е супер отговорно решение - после няма връщане назад.Точно преди да се оперирам тук във форума едно момиче беше пуснало снимки с доста лош резултат. Но тя беше с импланти и повдигане мисля. Аз за това много надълго и нашироко си говорих с доктора и го накарах да ми покаже снимки на негови пациентки с подобно изходно положение и същите импланти. Това е много важно. Например показа ми как седи висок профил при нулев старт - не ми хареса, затова се спряхме на среден профил.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:06.