IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th October 2012, 11:14
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
Smile Радиес нов колагенов филър...

Здравейте! Четох, гледах по въпроса. Изглежда доста добро и обещаващо. Има ли някой, който вече да е правил такъв филър? Ако има моля споделете при кой лекар, какво точно, каква цена и краен резултат!
Благодаря предварително на всички отзовали се!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th October 2012, 12:52
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Никой ли не е правил този фълър?!?
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st October 2012, 23:29
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
Wink

Като го направя ще си помисля дали го споделя тук!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st November 2012, 12:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Самото заглавие на темата, която си пуснала предполага, че след като е "нов" може би още никой не го е ползвал. Това със заканата да не споделяш тук след като го изпробваш искрено ме разсмя
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd November 2012, 14:49
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Самото заглавие на темата, която си пуснала предполага, че след като е "нов" може би още никой не го е ползвал. Това със заканата да не споделяш тук след като го изпробваш искрено ме разсмя
Сполай за смеха! Нов до толкова колкото от 1.5 година. По принцип красотата и въплъщенията й са в избор на на нуждаещия се. Превенцията е висша форма поддръжка и забавяне на инванзивните процедури. тук сме сме за да си бъдем полезни.
Не поради нищо доста от старите потреб. са си напр. нови форуми, и следващите след тях също .... и вече години не споделят тук, а знаети ли защо? защо се пишат теми идентични с това което е писано, защото се умориха да пишат едно и също за нови разни които нечетат и пускат нови теми с едно заглавие в доста стари такива. Защото времената се промениха и хората не споделят нещата от пъвра ръка и от от сърце. Всичко е станало комерсиално, но от това полза нямаме. А ти се смей! Аз може да съм полезна в доста неща, но ти се смей. За това после ходете кспериментирайте и после питайте тук. Но няма кой дави отговори качествено...понеже се смеете. Да живее смеха и надцененото самочувствие на подценените хора - към днешна дата..
Успех на всички за всичко!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd November 2012, 17:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Много си хаотична в излиянията си към мен. Целта на поста ми беше да ти обърна внимание на факта, че най-вероятно никой или малко хора са ползвали тази услуга (година и половина не е никак дълъг период). Това, че подскачаш като попарена е смешното (и доста незряло), а мнителността в посока на това, че има някаква конспирация и никой виждаш ли не иска да споделя мнение в темата ти, и по стар български обичай ти ще се фръцнеш и няма да споделиш как е протекло при теб говори за това колко си повърхностна и първосигнална.

Пожелавам ти успех и го раздавай по-полека с нервите, защото те с филъри не се лекуват
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th May 2013, 12:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Никой ли не е правил този фълър?!?
Аз съм си слагала при Денкова,нямам странични ефекти.Исках обем в скулите.Беше преди половин година близо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th June 2013, 22:51
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Де, ги тия гени момичета, дайте ги насам, да се поизмешат малко с моите, а не да броя всики грам, всяка калорийка ....
Имам питане и за да не пускам нова тема...има ли момичета, които са си слагали филър за премахване на сенки, имам предвид тези под очите, при кого го е слагал и да е останал доволен?! Аз винаги съм имала, но след риното, а и вече с годините стават все по-хлътнали и сини
Мислех да вървя да питам Мирчевска, но тя май някъде е зачезнала, на Денкова нещо несимпатизирам, искам да е някой отговорен професионалист, който да не ме окьорави вместо да ме разкарси?!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th June 2013, 19:16
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Де, ги тия гени момичета, дайте ги насам, да се поизмешат малко с моите, а не да броя всики грам, всяка калорийка ....
Имам питане и за да не пускам нова тема...има ли момичета, които са си слагали филър за премахване на сенки, имам предвид тези под очите, при кого го е слагал и да е останал доволен?! Аз винаги съм имала, но след риното, а и вече с годините стават все по-хлътнали и сини
Мислех да вървя да питам Мирчевска, но тя май някъде е зачезнала, на Денкова нещо несимпатизирам, искам да е някой отговорен професионалист, който да не ме окьорави вместо да ме разкарси?!
Да аз. От всички слагали ми го съм най-доволна от С. Манджукова. Отделно ползвам кремче за такива Гадни кръгове : " Cernor XO" и върши работа.
За конткретния филър Радиес ще пиша идния месец с подробности!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 17th June 2013 на 19:20
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th June 2013, 20:14
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Благодаря, момичета!
Да, серумите на Ла Прери са хубави и със сигурност ще си взема, но мисля това да е поддържащата част след попълването с филър, защото при мен има хлътване, във вид на черти и дори синкавото да се заличи, тези хлътвания няма как да се запълнят, за съжаление http://prikachi.com/images/480/6233480n.jpg
The Shadow, а кой е филърът, които си слагала до сега, и филър Радиес къде мислиш да слагаш?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Радиесновколагеновфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:22.