IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th June 2013, 11:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Благодаря, момичета!
Да, серумите на Ла Прери са хубави и със сигурност ще си взема, но мисля това да е поддържащата част след попълването с филър, защото при мен има хлътване, във вид на черти и дори синкавото да се заличи, тези хлътвания няма как да се запълнят, за съжаление
Майката на моя беше по абсолютно същия начин и никви филъри не е слагала.На 51 години е жената.Само с тоя гел,ама твоя си работа.Парите са си твои
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th June 2013, 22:34
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Майката на моя беше по абсолютно същия начин и никви филъри не е слагала.На 51 години е жената.Само с тоя гел,ама твоя си работа.Парите са си твои
По-спокойно бих дала 450лв(цена за LA PRAIRIE ESSENCE OF SKIN CAVIAR EYE COMPLEX) за крем и 400 за филър, като поне ще си въобразявам, че съм направила всичко необходимо, т.е все някакъв ефект се надявам да има, или от двете заедно или поне от едното, докато, ако дам само пари за крем има голяма вероятност нищо да не стане и да издухам 450 на вятъра....Като реша и пробвам ще дам отзиви!
Всичко написаното от теб винаги ми е от полза! Благодарности!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th June 2013, 09:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

klarisina,успех желая
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th June 2013, 13:18
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Доста отдавна смятах да пиша, но един по постовете на Мариса ми нанесе трайни психически щети Та, ми трябваше известно време да се възстановя !!!
Имам същия проблем като на Кларисина - сенки и тъмни вдлъбнати кръгове под очите. И постоянно се колебая какво да направя - филър или липофилинг. Не съм виждала на живо ефект след липо под очите, така че не съм сигурна дали това е добра алтернатива. Рових се из чужди теми, където имаше снимки на липо+стволови клетки и нямаше спомен от тъмни кръгове, НО в България какви са алтернативите? И.С. със сигурност прилага този метод, но никъде не намерих информация за цени, а предполагам че цената е солидна тъй като стволовите клетки се култивират дълго време за да се размножат. Ако някой е проучил нещата нека пише!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th June 2013, 13:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.aestheclinic.com/images/n...76425_4604.pdf
Тук има малко инфо,пише и цената .СЪщата,която аз платих,но ми върнаха парите като не беше сполучлива процедурата с издърпването на мастните клетки от корема.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27th June 2013, 12:20
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Привет с новини! Вчера се престраших и си сложих Радиес /за повдигане на контура леко попълване на вдлъбнатост в бузите/. Ефекта се наблюдава след месец и тогава ще пиша по-подробно как се развиват нещата и дали има ефекта който исках!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27th June 2013, 13:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Привет с новини! Вчера се престраших и си сложих Радиес /за повдигане на контура леко попълване на вдлъбнатост в бузите/. Ефекта се наблюдава след месец и тогава ще пиша по-подробно как се развиват нещата и дали има ефекта който исках!
Ще си много доволна,ако си сложила достатъчно количество,което изисква лицето ти.
Аз цели 3 пъти си слагах в скулите и още стои
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27th June 2013, 14:05
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ще си много доволна,ако си сложила достатъчно количество,което изисква лицето ти.
Аз цели 3 пъти си слагах в скулите и още стои
Е ти ме убиваш направо?!.... Сложих най-голямата ампула. В п редвид че все пак лицето ми е доста грижено и скули си имам, тоест не там е акцента, а върху повдигането и контура. Е как бе човек си сложила до сега три пъти?!?!?!?!?!?...... Не е ли много? Поне за мен докторските диагнози са за един път и на конкретно място!?......
Другия месец като дойде баш ефекта ще пиша кво се случва и дали има ефект по мойте критерий.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th June 2013, 14:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Е ти ме убиваш направо?!.... Сложих най-голямата ампула. В п редвид че все пак лицето ми е доста грижено и скули си имам, тоест не там е акцента, а върху повдигането и контура. Е как бе човек си сложила до сега три пъти?!?!?!?!?!?...... Не е ли много? Поне за мен докторските диагнози са за един път и на конкретно място!?......
Другия месец като дойде баш ефекта ще пиша кво се случва и дали има ефект по мойте критерий.

Хаахахаа,наложи се,защото имам голямо и широко лице с доста плоски скулички,а и от драстична диета за здравето бях свалила доста кила и това веднага се отрази на лицето ми.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th June 2013, 17:20
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Подчертавам за Радиес, а и не само за него. Това важи и за по принцип разните филъри.
Хората/в частност лекарите разполагат с различни дози като ампули/ Всяка доза /ампула в предвид големината-мл. струва различна цена. В зависимост от детайлите които ще се правят. /не като аз мин. година плащам макс ампула за евентуален ретърн до месец - до толкова може да се съхрани и в последствие на разни фактори усложняващи ретърна не ми е възможно да повторя, след което обаче губя материяла и парите съответно/ Та по принцип питайте, изисквайте нещата, които ще правите да се разяснят, като вид количество материял, за да сте на ясно за какво точно плащате. Да не се повтарям, че е задължително да ви се предостави лепенка или паспорт с такава какво, кога сте правили и в каква ампула, марка и срок. Аз мога да се снабдя с всички видове ампули от доставчиците, им като филъри и т.н., но ответа е че нито един лекар няма да се навие да ми ги сложи. Аргумента, е че дори и с изяснен произход не е известно съхранението и т.н. Не че няма да си платя труда, което е задължително. Просто нещата са застопорени. Има обаче лекари, които си държат на репутация и клиенти, които разясняват нещата, че зависят от дозата. Дозата е с различна цена. А не просто една цена като цяло и да се ползва напр. най-малката доза-ампула, която е в пъти по евтина и да се вземе максималната. Това аз наричам съзнателна манипулация и не прави чест на предлагащите. Може да пиша и да се изразявам доста крайно и остро, но това е проверено и не виждам смисъла да се мълчи по въпроса. Напротив. Колкото повече популярност има толкова повече ние потребителите ще търсим качество-цена. И няма да сме вечно измамени камилчета.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 27th June 2013 на 17:31
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Радиесновколагеновфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:47.