IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th May 2013, 12:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Никой ли не е правил този фълър?!?
Аз съм си слагала при Денкова,нямам странични ефекти.Исках обем в скулите.Беше преди половин година близо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th May 2013, 12:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
На мен в България ме отказаха от него, и аз се бях навила , подведена от ПР кампанията , което се води в медиите за този филър.

Наистина се получават калцирания и сраствания. И съдържанието му е пълно с вредни съставки. Аз на косъм се разминах, даже ходих да се консултирам с Денкова, която ме върна под претекст, че не е за мен... И предложи алтернативи.

А близка козметичка ми обясни, защо и да я моля, няма да ми го сложи..
Странно,защото точно тя-Денкова ми сложи от него и ме увери,че няма никакви странични ефекти и се резорбира в продължение на година и половина.А за вредни съставки не знам как е възможно,предполагам че все нещо трябваше да ми се случи,ако беше толкова вредно,калциращо и предизвикващо страствания И даже се сетих,че ми каза,че тя си е слагала от този филър не само в скулите,но и в долна част на лицето .Изглежда наистина зашеметяващо
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th May 2013 на 12:54
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th May 2013, 12:54
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аа, не е задължително нещо да се случи от първия път...ти се радвай че всичко ти е ок.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th May 2013, 12:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
аа, не е задължително нещо да се случи от първия път...ти се радвай че всичко ти е ок.
Че аз си слагах 3 пъти,защото имам широко лице и имаше нужда от доста количество.И резултатът не е някакъв фрапантен
Ето снимка:


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...87194767_n.jpg
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th May 2013 на 12:58
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th May 2013, 14:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мариса, Денкова не ми каза, че е вреден! Каза че не е за мен, защото създавал екстра обем , а аз съм нямала нужда. (Моето лице е със широка челюст, аз исках в скулите за да опъна назолабиалните гънки! Но Денкова каза, че ако направим скули, лицето ми ще стане още по-квадратно.) В последстиве сложих ХК в назолабиалните, но въобще не се заличиха! И сега още се чуда как да ги коригирам...

Друга козметичка, моя близка, ми каза, че се получавали сраствания и калцирания, защото самото вещество наподобявало структурата на костното вещество. Не мога да вляза в подробностти, не разбирам. Просто каза, че не би ми сложила.

Иначе супер много ми харесва на теб какъв е ефекта! Като опънато ти е лицето! Искам и аз така!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th May 2013, 15:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Друга козметичка, моя близка, ми каза, че се получавали сраствания и калцирания, защото самото вещество наподобявало структурата на костното вещество.

Иначе супер много ми харесва на теб какъв е ефекта! Като опънато ти е лицето! Искам и аз така!
Да,затва е добро за скули,защото има структурата на костно вещество.То просто прави обем,не съм си опъвала лицето,хаха Разликата е минимална,ако направиш скули,за да се опънат съвсем леко наз.гънки.
Иначе за наз. гънки не мисля,че е ок.Стоянов ми беше казал,че трябва да се махне причината за гънките. Изисква се вид лифтинг,за да се опънат/махнат тия гънки.Колкото и да се запълват не се махат,а просто се издува там,докато не се резорбира дадения филър.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th May 2013 на 15:35
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th May 2013, 15:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
(Моето лице е със широка челюст, аз исках в скулите за да опъна назолабиалните гънки! Но Денкова каза, че ако направим скули, лицето ми ще стане още по-квадратно.) В последстиве сложих ХК в назолабиалните, но въобще не се заличиха! И сега още се чуда как да ги коригирам...
Моето лице също е в такава форма с доста широки и масивни челюсти Това е хубаво,различни сме А ХК не се заблуждавай да си слагаш повече където и да било.Загуба на пари и време е.Веднъж си бях сложила в устните и изчезна за 10 дни,хаха.А пък за наз.гънки е просто абсурдно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th May 2013, 17:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Моето лице също е в такава форма с доста широки и масивни челюсти Това е хубаво,различни сме А ХК не се заблуждавай да си слагаш повече където и да било.Загуба на пари и време е.Веднъж си бях сложила в устните и изчезна за 10 дни,хаха.А пък за наз.гънки е просто абсурдно
Аз това май ще го науча по трудния начин! Преди години набухах 4!!! ампули ХК в скулите. Да, харесах се, но след 4 месеца - нъцки.
Ако трябва да бъда честна нищо не ми се пълни вече, с каквото и да е. Обаче не мога и не мога да се кандардисам за липофилинг на устните.. А за мидфейс лифтинг съм навита много отдавна, но поне още 10 годинки трябва да изчакам. За едни назолабиални да правя лифтинг... Стоянов не само ще ме върне, ами ще ме прати да се прегледам.

П.С. Между другото аз много харесвам лица със силно изразена челюст! И за жени и за мъже. Едни от най-красивите жени в света са с такива лица - Анджелина Дж, Гуинет Поутрол, Оливия Уаилд, Мишел Пфайфер...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 14th May 2013 на 17:20
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th May 2013, 17:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Обаче не мога и не мога да се кандардисам за липофилинг на устните.. А за мидфейс лифтинг съм навита много отдавна, но поне още 10 годинки трябва да изчакам. За едни назолабиални да правя лифтинг... Стоянов не само ще ме върне, ами ще ме прати да се прегледам.
Има по-добро от липофилинга и се нарича Стволови клетки
А за лифтинга забрави,аз вече пробвах..хахаха Върна ме и ми обясни,че за едни наз.гънки няма да ме оперира и ще трябва да чакам да остарея малко,хихи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th May 2013, 17:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Има по-добро от липофилинга и се нарича Стволови клетки

Стоянов работи ли вече със стволови клетки?

Сори, че измествам темата, но на теб колко липофилинга ти бяха нужни за устните? И не стана ли да се напълнят и назолабиалните едновременно? Или ти намаш такива гънки?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Радиесновколагеновфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:50.