IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th May 2013, 18:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението

Стоянов работи ли вече със стволови клетки?

Сори, че измествам темата, но на теб колко липофилинга ти бяха нужни за устните? И не стана ли да се напълнят и назолабиалните едновременно? Или ти намаш такива гънки?
Стоянов вкара тази тая процедура още преди година и аз се подложих дори.Но след 2 месеца ми се обадиха и казаха,че не съм имала достатъчно мазнини и количеството беше недостатъчно за изпълнението й.Имам наз.гънки и съм ги попълвала 2 пъти,но бързо резорбирам.Затва имах голямо желание да ги запълня със стволови клетки и скулите да оправя на една процедура,ама нейсе.Така е трябвало да стане.Живот и здраве по-натам ще се случи
Бяха ми нужни 2 липофилинга при Ильо,а преди тва един неуспешен имам при н.георгиев.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th May 2013 на 18:08
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th May 2013, 21:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Е качи едно, две кила, кво толкоз!

Ще разпитам обстойно за стволовите клетки, много ме развълнува!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th May 2013, 12:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Е качи едно, две кила, кво толкоз!

Ще разпитам обстойно за стволовите клетки, много ме развълнува!
Ти се шегуваш,знаеш ли колко е трудно да кача мазнина......Такъв ген имам,че не знам дали е възможно дори.55кг. съм и имам леко подкожна мазнина,а не спазвам диети.Нито тичам,нито правя кардио/мразя/.Дори коремни преси не правя.Ограничавам се единствено да тренирам долна част на тяло и специално само задника/глутеусите/.
Ям пържена храна в изобилие и сладко набивам редовно,но ще продължавам да опитвам и тва е,друг избор нямам...


Даже сега се сещам,че година след жалкия опит да ми измъкнат мазнина от корема за стволовите клетки имах неравности и на места стоеше хлътнало по пресата ми,мега грозна гледка.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 15th May 2013 на 12:26
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th May 2013, 12:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ти се шегуваш,знаеш ли колко е трудно да кача мазнина......Такъв ген имам,че не знам дали е възможно дори.55кг. съм и имам леко подкожна мазнина,а не спазвам диети.Нито тичам,нито правя кардио/мразя/.Дори коремни преси не правя.Ограничавам се единствено да тренирам долна част на тяло и специално само задника/глутеусите/.
Ям пържена храна в изобилие и сладко набивам редовно,но ще продължавам да опитвам и тва е,друг избор нямам...


Даже сега се сещам,че година след жалкия опит да ми измъкнат мазнина от корема за стволовите клетки имах неравности и на места стоеше хлътнало по пресата ми,мега грозна гледка.
Ти... не знам какво ми причини с този пост, честно!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th May 2013, 12:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Ти... не знам какво ми причини с този пост, честно!
И аз не знам,ама е самата действителност.Не мога да избягам от бащиния си ген.
19 месеца след процедурата за стволови клетки съм качила 5 кг.,но не в мазнина.
Тъй че няма смисъл да ходя пак да пробвам,ахаха
Количеството трябва да бъде 50мл.,за да бъде сполучливо всичко.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 17th May 2013 на 12:56
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th June 2013, 22:51
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Де, ги тия гени момичета, дайте ги насам, да се поизмешат малко с моите, а не да броя всики грам, всяка калорийка ....
Имам питане и за да не пускам нова тема...има ли момичета, които са си слагали филър за премахване на сенки, имам предвид тези под очите, при кого го е слагал и да е останал доволен?! Аз винаги съм имала, но след риното, а и вече с годините стават все по-хлътнали и сини
Мислех да вървя да питам Мирчевска, но тя май някъде е зачезнала, на Денкова нещо несимпатизирам, искам да е някой отговорен професионалист, който да не ме окьорави вместо да ме разкарси?!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th June 2013, 11:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Преди половин година подарих едно хайверено гелче на Ляпрери на майката на моя мъж за сенки и подпухналост.Е,вече ги няма,виждам я през няколко дни и ми се похвали,че е много доволна.Не бързай да се подлагаш на нещо драстично е моя съвет.Пробвай това гелче:

http://www.google.bg/search?q=la+pra...%3B1500%3B2100
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th June 2013, 19:16
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Де, ги тия гени момичета, дайте ги насам, да се поизмешат малко с моите, а не да броя всики грам, всяка калорийка ....
Имам питане и за да не пускам нова тема...има ли момичета, които са си слагали филър за премахване на сенки, имам предвид тези под очите, при кого го е слагал и да е останал доволен?! Аз винаги съм имала, но след риното, а и вече с годините стават все по-хлътнали и сини
Мислех да вървя да питам Мирчевска, но тя май някъде е зачезнала, на Денкова нещо несимпатизирам, искам да е някой отговорен професионалист, който да не ме окьорави вместо да ме разкарси?!
Да аз. От всички слагали ми го съм най-доволна от С. Манджукова. Отделно ползвам кремче за такива Гадни кръгове : " Cernor XO" и върши работа.
За конткретния филър Радиес ще пиша идния месец с подробности!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 17th June 2013 на 19:20
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th June 2013, 20:14
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Благодаря, момичета!
Да, серумите на Ла Прери са хубави и със сигурност ще си взема, но мисля това да е поддържащата част след попълването с филър, защото при мен има хлътване, във вид на черти и дори синкавото да се заличи, тези хлътвания няма как да се запълнят, за съжаление http://prikachi.com/images/480/6233480n.jpg
The Shadow, а кой е филърът, които си слагала до сега, и филър Радиес къде мислиш да слагаш?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th June 2013, 21:11
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Определено си за филър и със поддръжка след това. Като мен Слагала съм първо хиалуроника 1 - Той е за устни и очи /в предвид консистенцията му/ Когато Манджукова ми го сложи нещата се получиха перфектно. След това правих същото но при пл. хирург /поради факта че тя не беше в БГ/ И грешка. Правиха ми го с канюла уж по-добър вариянт, но при мен не се получи. След това пак с Жувадерм за очи. Пак с канюла. Ефек имаше но и хематоми и леки вдлъбнатини от работата с канюлата. За мен Манджукова е спец по устни и очи за филъри. Паскова за ботокс /това съм правила при нея от тия баш процедури/ Пейкова за пилинги. Всеки се е развил в някаква степен на The best. От Денкова за ботокс не съм доволна и от офертите й за филър също, поради прекалена комерсиалност /иначе уникално любезна/. Това е мое лично мнение и поне споделям къде какво и как. Успех на всички !
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 17th June 2013 на 21:13
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Радиесновколагеновфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:19.