IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th June 2013, 17:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Е това всичкото се знае,но за тези,които не са наясно да го запомнят!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th June 2013, 23:14
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Инетерсно ми е да чуя/прочета мнения на хора които са провеждали консулт за радиес какво са им казали на консулта? Като опции, вариянти и цена? не питам просто така. После ще ви кажа. Не е провукация. Просто да се сверят часовниците. И да има полза от този форум тук.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th June 2013, 10:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ти колко плати?
Последният път ми е сложила 2мл. в скулите на 3.12.2012,но не помня цената.Дали беше 450 евро или лева,не мога да съм сигурна.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 28th June 2013 на 11:08
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd July 2013, 18:53
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Мен ме разубедиха за Радиес,

търсех вариант за леко изпъване на скули /наистина леко/. Консултирах се с една позната дерматоложка, която е женена за румънец и практикува в Румъния. Само като споменах радиес...............направи една физиономия и каза.............."Не, недей, точно това недей". След като опитах по всякакъв начин я накарам да ми разясни /буквално и вадих думите с ченгел от устата/, ми каза че молекулата е такава, че се получават сраствания, в последствие и неравности. За изпъване на скули препоръча инфрачервен лазер и радиочестотен лифтинг /аз не го одобрявам/. А за изпълване на скули - липо, филърите се разграждали с пъти по-бързо ако са поставени в скули, отколктото в устните.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 14th July 2013, 21:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз просто нямах друг избор,затва се навих на филър с дълъг период на трайност.Иначе още 2010 бях готова да е със стволови клетки,ама не се получи за съжаление.По-натам може и да стане
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #46  
Стар 14th July 2013, 23:06
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Аз просто нямах друг избор,затва се навих на филър с дълъг период на трайност.Иначе още 2010 бях готова да е със стволови клетки,ама не се получи за съжаление.По-натам може и да стане
Понеже много хора явно се вълнуваме от прословутите стволови кл., би ли споделила как взе това решение. Док. показа ли ти снимки, как се аргументира? И най-вече къде могат да се бият /освен липо на лице/?
Минават ми разни мисли за мезотерапия на коса, за леко попълване на бюста! Честно казано имам нужда някой да ме шамароса.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 15th July 2013, 11:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Понеже много хора явно се вълнуваме от прословутите стволови кл., би ли споделила как взе това решение. Док. показа ли ти снимки, как се аргументира? И най-вече къде могат да се бият /освен липо на лице/?
Минават ми разни мисли за мезотерапия на коса, за леко попълване на бюста! Честно казано имам нужда някой да ме шамароса.
Неее,разбирам те напълно.Много жени сме така,адски суетни

Аз го реших,защото Стоянов каза,че е най-доброто до момента и го е правил няколко пъти и резултатите били зашеметяващи.Тоест не се изисквало толкова дълъг период на възстановяване и не са нужни много процедури като липофилинга.Заслужават си парите,защото това е твоя клетка размножена и обогатена и няма странични ефекти.УМРЯХ ОТ ЯД КАТО МИ СЕ ОБАДИХА,ЧЕ МАЗНИНАТА НЕ БИЛА ДОСТАТЪЧНО (((((((((((((((((((
Може да се прилага навсякъде,във всяка част на тялото,доколкото зная.Бюст,лице зона,задни части и тн.
За решението си:взех го много бързо,защото не исках да се занимавам с филъри и скалпели.Скалпел той каза,че няма да играе от неговата ръка,защото ми било прекалено рано,а филърите се резорбирали и се налагало многократно боцкане и не премахват причината заради,която се дупчим.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 15th July 2013, 23:57
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

М А Р И С К А,

благодаря за инфото ! Това все пак е нещо, на фона на предходната липса на информация. Надявам се и при теб да се намери решение, лично аз с удоволствие бих ти услужила с колкото е нужно количество мазнини !!!
На мен ми минават едни мисли, освен за лице и за бюст, както и мезотерапия за подсилване растежа на косата. Даже леко поспамих из мамопластиката.
По мои изчисления, попълване на лице със стволови ще излезе около 5000лв., но всяка жена заслужава да бъде красива!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 16th July 2013, 09:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://www.puls.bg/health/aesthetic/news_13574.html
Toва е от страницата на Денкова.
Не знам колко струва да се инжектират стволовите клетки в лицето.990 евро дадох тогава през 2010,за да се сключи договор с Крио сейф,100 евро е на година да се подържа.На Стоянов не съм му давала пари тогава като ми взеха мастни клетки от корема.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #50  
Стар 23rd July 2013, 15:01
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз направих това І Радиес пи друг дерматолог, който също е в листата на най-добрите! От години ползвам там услуги и съм мнооооооооого доволна. И с едно изключение като профита в областта: Като отидох при Денкова с промо...е....то просто щото е промо продукта беше разреден и нямаше ефекта който трябва да има. Като си отидох при...Няма да казвам къде щото да не прозвучи като реклама. Хората ми казаха: за това което искаш не се препоръчва ..еди колко си при твойта физика.. там не се използва дадения филър. Докато при Денкова ми се каза: Дааааа! Абсолютно! Правим го и си супер ок! Да ама не. Щях да се превърна в Звезди от миските сега....аз не искам да се променям. Искам само да удължа времето на остаряване без излишни промени. намерих си нещата, от години ги ползвам но поради излишна реклама и даже презент в сайта бях на въпреки. Другото се видя когато Човека срещу мен каза: Не прави това и това. За теб няма смисъл. И да доверих се. Имала там доста неща, които съм правила и за мен са the best! Няма да пиша къде, щото много от тях първо четат тук. Второ се включват с разни никове и правят пиар за услугите си, или посредством техни клиенти. За това и съм доста арогантна както се забелязва, но като цяло и личност не съм такъв човек. Просто научих как се действа по форумите. Не само в този. По принцип като цяло. Успех все пак! А и да. Има разлика цените. Едните ти взимат тотали на макс, а другите ти казват цена при това от какво ще се прави. Друго нещо: Преди години имаше организация за презент на апарат и Денкова беше представител. Е..да Ви кажа от всички дето бяхме от форума...всички мълчаха като ...ае да не се изказвам цинично. Дори не си водиха бележки. Аз питах /все пак работя в сверата в която да подчертая в момента и от 2 години не работя/ Но си имам инфо и следя нещата. та след този презент. какво се слечи? Ами това че за толкова ггодини така и не можаха да си наложат презента като машина и всъщност от бизнес точката са на минус с инвестицията :просто щото не дава резултатите които те презентираха-и както винаги Есте клиник на хипер цени/. Нямам протим клниката, както и медика естетика, но..бе хора напавети си нормален менижъмнд без да се изхвъляте. тоггава ще генерирате доста повече приходи и ще ви се зплатят машините доста по бързо. Има криза. Разчитайте на оборот вместо на цени точно в такова време. Чисто мениджърски съвет което явно ви куца в управлението на клиниката. А може и да се пере там зна ли! Вие си знаете. Но не Ми пави чест да лъжете хората и да им взимате пари все едно са в др. страна, щото все пак тук си имаме стандрт дори във време на криза. Успех Ви желая!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 23rd July 2013 на 15:27
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Радиесновколагеновфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:42.