IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 23rd July 2013, 16:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ква криза,при Денова е нон-стоп пълно,чак е дразнещо колко се чака,щото по между часовете има и други вмъкнати....Иначе за промото не зная нищо,но съм сигурна,че моите ампули не са разредени,защото видях как вади,отваря ампулата и я прехвърля в спринцовката
Но шашмаджийските уж промо неща в бг. си е чиста проба мошеничество според мен.
Дано ти държи дълго,колко време ти казаха издържа?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23rd July 2013, 17:59
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ква криза,при Денова е нон-стоп пълно,чак е дразнещо колко се чака,щото по между часовете има и други вмъкнати....Иначе за промото не зная нищо,но съм сигурна,че моите ампули не са разредени,защото видях как вади,отваря ампулата и я прехвърля в спринцовката
Но шашмаджийските уж промо неща в бг. си е чиста проба мошеничество според мен.
Дано ти държи дълго,колко време ти казаха издържа?
да! де но основно като знам как действа инжекцията....то там нямаше ефект. Защо ли? А защо ли при други дет нещата са си баш платени и няма промо нещата се случват. Да вярно със сто кинта отгоре ама факт? Е хубаво де\! рекламирай си есте. Лошо няма, ама запри се с професионализм им, щото съм го видяла и съм задавала въпроси на презент на които не са могли да отговорят... И пак да опра за парите. Е има разлика и то на хора/клиники които са на първо четене като цяло в диапазона на редакциите/ Въпрос на мениджмънд бих казала аз. А все пак аз се занимавам проф. с козм. поддръжка, така че който иска да вярва който не в негово право си е!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 24th July 2013, 12:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Е хубаво де\! рекламирай си есте.
Нямат нужда от реклама,особено пък от моята Отдавна са се наложили като клиника!
Питах те нещо,не си отговорила,а циклиш на едно място за едно и също нещо.
Твоя си работа,всичко най-хубаво желая
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th August 2013, 00:02
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Нямат нужда от реклама,особено пък от моята Отдавна са се наложили като клиника!
Питах те нещо,не си отговорила,а циклиш на едно място за едно и също нещо.
Твоя си работа,всичко най-хубаво желая
Не съм те разбрала. Да по някой път цикля признавам си, но наистина не съм те разбрала. Но за Есте си държа на моето мнение и то е лично. Нито са хай - най, нито единствени и не са най - най специалисти там. Но това си е мое мнение и все пак...то не е от сега а от години назад. Но всеки прави избор къде и какво да прави и при кой. Тук само си драскаме лични мнения и никой не се задължава да се ангажира с тях. Просто чете и преценява сам за себе си!
Аз лично не съм доволна от тях и като работа и като презент на семинар. На зададени въпроси се пънат и трудно отговарят които въпроси са пряко засегнати със здравето на човек при дадена интервенция. А все пак здравето не се купува с пари нали. Не може да се отговаря че ще пробваме и ще видим ако има реакция ще мислим как оправим нещата /това азано в груб текст, те не се изказаха така а доста лаконично/ Ама и за тяхна сметка де - на пациента-клиента. Е? За мен това не е качество нищо че се разполага със скъпа техника и апаратура. и спец. са наистина спец. но избистрено комерсиални и тая хипократова клетва там не съществува. . Но пак казвам : Товаси е лично мое мнение и наблюдение.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 15th August 2013, 10:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И колко време ти казаха,че ще се задържи инжектираното количество?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th August 2013, 12:33
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
И колко време ти казаха,че ще се задържи инжектираното количество?
1.5 - 2 години в предвид че имам наслагване през годините с ХК филъри. Една голяма ампула за цялото лице /тоест правих контур и повдигане на скули без уголемяване на същите/ Значи на мен ще ми държи 2 години топ. Знам си по себе си от филърите. Поне за тия 2 години забравям да правя лице. Дадоха ми и картон със материала който ми е сложен, сертификат и там разните.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 20th August 2013, 14:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
1.5 - 2 години в предвид че имам наслагване през годините с ХК филъри. Една голяма ампула за цялото лице /тоест правих контур и повдигане на скули без уголемяване на същите/ Значи на мен ще ми държи 2 години топ. Знам си по себе си от филърите. Поне за тия 2 години забравям да правя лице. Дадоха ми и картон със материала който ми е сложен, сертификат и там разните.
Значи на мен ми остават близо 10 месеца докато се резорбира,а не искам повече филъри.Просто не искам на всеки макс 2 години да се боде наново.Затва мисля следващия път да лягам под ножа за стволови клетки.Тези филъри са пари на вятъра.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #58  
Стар 18th September 2013, 12:31
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Зависи от поддръжката, генетиката и начина на живот. Всеки си преценява за себе си. Ако има нужда от драстични мерки /скалпел/ ОК, но и там нещата не са само на операция. Винаги, ама винаги има след дадена интервенция поддръжка която да продължи ефекта и да забави последващата процедура. И винаги всичко е до горните описани фактори. Тоест Всеки човек е различен и идентичен и има уникално собствено ниво на дегенерация на клетките и специфични черти на остаряване. Така че това е наистина абсолютно индивидуално за всеки. Аз напр. съм на....хе хе 40 години но ми дават 26-до 30 макс-/в зависимост от излъчването и стреса за дадения момент/, но първо при мен огромната роля играе генетиката, второ поддръжката и наистина начина на живот. В родата ми от към майка ми всички са са младолики на доста години. /говорим за 60 нагоре - на които обаче въпреки трудния начин на живот и огромен стрес винаги им свалят с поне 6-7 години/ Тоест на първо четене си е ГЕНЕТИКАТА.
Да подчертая че започнах интервенциите с ХК, ботокс и в последствие Радиес/като последна интервенция/ На 36 години.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 18th September 2013 на 12:37
Отговори с цитат
  #59  
Стар 14th October 2013, 13:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Шадоу,за генетиката знаем,че е така,но най-определящ е начинът на живот
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #60  
Стар 16th October 2013, 12:58
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Шадоу,за генетиката знаем,че е така,но най-определящ е начинът на живот
Е да е.То това всички си го знаем и ни го препоръчва като написано стихотворение, ама дали на всеки живота протича по рецепта? Не. Гаранция на 120%. Така че освен гена си има и разни трикове предвидени с гена, годините, желанието и т.н.
Аз като живея с нормален режим на хранене, спорт и козм. поддръжка...и като ме бие стреса на супер макс,къде ми отива начина на живот? Колкото и природосъобразен да е? \стреса оказва влияние на всички нива: Онкология, дерматология, ендокринология, кардиология, Диабет от 2 тип, алергии, психика от ниска форма на депресия до задълбочени такива на граничещи и дори проявени в шизофрения/ Така че зависи от личността, която е в даден вид стрес...Абе това не е тема за тук...много е обширна и широкофакторна...
Да сме здрави и щастливи! Това е фактора водещ! Дай Боже всеки му! И за добро!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Радиесновколагеновфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:47.