IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th August 2008, 14:37
Vio Vio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 12
По подразбиране какви са ограниченията след увеличаване на бюста

Здравейте. Имам хубави, но средно/малки гърди - чашка Б, върху голям гръден кош. Сега поставянето на импланти е голям хит и се позамислям. Обаче, съм много спортна натура и ме е страх дали би имало ограничения след операцията за спортове. Летене със самолет, ходене на сауна- не инфраред за нея прочетох вече, че е забранена, но нормалната сауна поне. гмуркане предполагам също е забранено. ако карам ски и падна има ли риск за импланта ми? Вярно ли е, че е забранено слагането на колан при возене в автомобил? Усещат ли се при пипане самите импланти? Бих искала максимално естествено изглеждащи гърди . Изобщо доволни ли сте ? По време на секс има ли ограничения? за пипане, мачкане/не че обичам да ми ги мачкат де, сега не давам особено за да не се развалят...ама ако има риск да стане нещо, това би ми попречило да се отпусна по време на секс. Не съм раждала, но и да родя не мисля да кърмя със или без импланти, така, че това не ми е проблем. Актът на кърмене ми е фобия по принцип. Благодаря на всички.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th August 2008, 15:41
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Ами това е операция все пак.Трябва да се пазиш,но тук във форума има мацки,които също много обичат ски,плуване и т.н. и са със силикон,дано се включи някои и ти отговори.
Аз обаче не съм си сложила силикон ,защото е модерно или сега е хит,а поради друга причина.Ти ако искаш само заради едната мода,какво ще правиш ако след една година вече не са модерни???
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th August 2008, 15:53
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

според мен няма никакви ограничения - нито летене със самолет, нито шофиране с колан, нито ски, нито плуване /освен самолета другото съм го правила/. за инфрареда доколкото знам от лекар, е забранено само ако с уреда, излъчващ ИЧЛ се минава непосредствено върху гърдите.
за усещане...моите импланти се усещат само при пипане отдолу, и то при определена поза. иначе са си съвсем като истински, и на пипане, и на вид. и при секса ограничения няма.
единственото ограничение при мен е, че трябва да спя със сутиен, тъй като след операцията отслабнах и една нощ ми се беше завъртял импланта /тъй като си позволявам да спя и по корем/.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th August 2008, 17:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ограниченията са, че не си купувам вече баничка от 6, за да съумявам да си плащам вноските по кредита
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th August 2008, 20:43
Vio Vio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 12
По подразбиране

haha това за баничката ме разсмя. Аз поначало си спя със сутиен - безшевен. Много сте готини, мерси. Дано наистина няма ограничения за любимите неща.
кукло, тук никой не си е сложил силикон за да се харесва повече на мъжете или защото е модерно, ами заради себе си и за да се харесва на себе си, за собствено самочувствие.
Е, аз съм по-елементарна и себе си се харесвам заради други неща. Красотата на тялото ми е само заради околните/от мъжки пол/. Само заради себе си и косите сутрин не бих си ресала
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th August 2008, 22:01
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитат:
Сега поставянето на импланти е голям хит и се позамислям.




Ето за това така ти отговорих,ако не съм разбрала,моля те извини ме
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th August 2008, 15:25
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Според мен ограничения няма... Има непрепоръчителни неща, но и те са под въпрос...
Когато зададох на моя лекар подобен въпрос той ми каза следното: Да има съобразяване с някои неща... ти сама ще ги усетиш и ще прецениш дали са допустими или не...Ако отидеш на зъболекар и си направиш металокерамични коронки би ли трошила кашу след това със зъби?
Та мисля, че и с гърдите теорията е аналогична... Познавам мацки дето спортуват активно, гмуркат се и карат ски и са със силикон и нямат оплаквания...
Дано съм била полезна и ти желая скоро да вземеш решение за промяната... Аз много си се харесвам, но след корекцията на гърдите сякаш добавих нещо, което ме радва и ме прави мъничко по-уверена като жена... а именно да се съблека пред огледалото и да се погледна доволно!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th August 2008, 09:52
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране Re: какви са ограниченията след увеличаване на бюста

Цитирай:
Първоначално написано от Vio
Имам хубави, но средно/малки гърди - чашка Б, върху голям гръден кош.
Защо ще се оперираш, щом сама казваш, че имаш хубави гърди? Това е операция - режат те със скалпел под пълна упойка... Сериозна работа е.
Цитирай:
Първоначално написано от Vio
Сега поставянето на импланти е голям хит и се позамислям.
Това изречение е много не на място. Замисли се защо?!?
Цитирай:
Обаче, съм много спортна натура и ме е страх дали би имало ограничения след операцията за спортове.
Има доста ограничения. Като начало трябва да спиш месеци наред само по гръб, което е ужасно. И само със спортен сутиен, което също е ужасно. Месец задължително нищо не се спортува, може само леко краката да развижваш, но бягане, скачане - забранени са. Плуване може. Скачане на въже - не
Aз много искам да отида на аквапарка тези дни, но не бих се решила преди да е минала година от операцията, така че прави сметка. За всичко трябва да се внимава оттук нататък. Пример - паднах с кънките и първото, което погледнах беше под потника, да видя всичко ли е ОК. Със сигурност се ограничаваш. Ако не ми се налагаше, никога нямаше да си сложа. И като не са ти проблемни - така де - увиснали много или да нямаш абсолютно никакви, не виждам причина да се подлагаш на операция.
На колко си години? Мислиш ли, че е добре за организма за щяло и нещяло да се ляга на операционната маса?
Цитирай:
Първоначално написано от Vio
Вярно ли е, че е забранено слагането на колан при возене в автомобил?
Глупости. Забранено е да не си слагаш колан.
Цитирай:
Първоначално написано от Vio
Усещат ли се при пипане самите импланти?
Да. По-твърди са от естесвените гърди на пипане.
Цитирай:
Бих искала максимално естествено изглеждащи гърди .
И аз. Но след операцията вече никога няма да си както преди. Дано да са по-хубави, но никой не дава 100% гаранция.
Цитирай:
Първоначално написано от Vio
По време на секс има ли ограничения? за пипане, мачкане
Ами .. незнам. не ти се мятат насам-натам като те опъват на задна.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th August 2008, 10:29
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

еМ ДжИ защо да трябва да ''спи месеци наред само по гръб''?Аз започнах да се обръщам насрани след 2-рата седмица да не говорим,че има момечета които и по-рано???
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th August 2008, 11:54
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Да, но има и такива, които са спали 1 месец по гръб. Аз спах 1,5 месец по гръб и т.н. Не се знае каква ще е ситуацията, нали? Трябва да се каже, че има и такъв вариант. Все пак темата е за лошите страни, не за добрите
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквисаограничениятаследувеличаваненабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:51.