IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd August 2008, 09:52
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране Съжалявате ли за силикона?

ЗДРАВЕИТЕ НА ВСИЧКИ!!!АЗ СЪМ НОВА ВЪВ ФОРУМА.ИЗЧЕТАХ ДОСТА НЕЩА ПРЕДИ ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ И СЕГА СЪМ КАТЕГОРИЧНА В ЕДНО-КОРЕКЦИЙТЕ СА НОЖ С ДВЕ ОСТРИЕТА ЕТО ЗАЩО РЕШИХ,ЧЕ ЩЕ Е ХУБАВО ДА ОТРЕДИМ МЯСТО И НА ТОВА ВСЪЩНОСТ КОГАТО ВЕЧЕ СТЕ ПОСТИГНАЛИ КРАСИВИЯТ БЮСТ,С ЦЕНАТА НА МНОГО БОЛКИ,СТРАХОВЕ И СРЕДСТВА И СИ ДАВАТЕ СМЕТКА ЗА ТОВА КАКВО СТЕ ПОСТИГНАЛИ ,И КАКВО СТЕ ПРЕЖИВЯЛИ ЗА ТОВА В КРАЙНА СМЕТКА :КАКВО СИ КАЗВАТЕ САМИ НА СЕБЕ СИ?ПО-СКОРО ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ?ИЛИ СЪЖАЛЯВАТЕ?И СМЯТАТА,ЧЕ НЕ СИ Е СТРУВАЛО?
СМЯТАМ,ЧЕ МОЖЕМ ДА БЪДЕМ ПОЛЕЗНИ НА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО МЛАДИ ЖЕНИ,КОИТО СЪЩО КАТО МЕН СИ ЗАДАВАТ ТОЗИ ВЪПРОС ЩЕ БЪДЕ ХУБАВО ,АКО НЯКОЙ СПОДЕЛИ КЪМ КАКВО МУ СЕ Е ПРОМЕНИЛ ЖИВОТА СЛЕД ИНТЕРВЕНЦИЯТА
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd August 2008, 09:55
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

мога да ти покажа ето тази тема като отговор на твоя въпрос http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8485
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd August 2008, 10:29
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

ЗДР Mycka,БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО!ВИДЯХ Я ПРЕДИ МАЛКО И Я ИЗЧЕТАХ С УДОВОЛСТВИЕ ПИША В ОЩЕ НЯКОЛКО ФОРУМА И ВЪОБЩЕ НЕ СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА,ЧЕ ИМА ТАКАВА ТЕМА ,МАКАР И ОЗАГЛАВЕНА ПО ДРУГ НАЧИН :P
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd August 2008, 12:32
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

тук съвпоса е зададен по друг начин.
аз познавам жена, която съжалява, но тя не пише тука.

olqlq, пиши с малки букви. Caps Lock-а дразни очите.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd August 2008, 14:39
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

Ок MariaVassileva, обещавам,че ще пиша с малки букви Знам,че дразни очите,но това ми спестяваше постоянното сменяне на малки с големи
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd August 2008, 20:14
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

съжалявам не за силикона само-съжалявам,че изобщо тръгнах по този път-на пластичните корекции.че не се спрях само със силикона ами продължих,че от тогава нямам и ден спокоен и усложненията ми са едно след друго и не спират да ме притесняват,съжалявам че живота ми се обърка,че спирам работа през месец или два,че притеснявам близките ми,че имам подути лимфни възли,че ми парвиха биобсия,че сега ме болят ставите,съжалявам за всичко това
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd August 2008, 21:06
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

Атина мила,защо така се е получило с теб? Некадърен хирург или нещо друго?Мила,какви други пластични операции имаш? И кой е твоят хирург?сподели ни
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd August 2008, 22:24
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Атина
съжалявам не за силикона само-съжалявам,че изобщо тръгнах по този път-на пластичните корекции.че не се спрях само със силикона ами продължих,че от тогава нямам и ден спокоен и усложненията ми са едно след друго и не спират да ме притесняват,съжалявам че живота ми се обърка,че спирам работа през месец или два,че притеснявам близките ми,че имам подути лимфни възли,че ми парвиха биобсия,че сега ме болят ставите,съжалявам за всичко това

Ох Атина какво се е случило с теб мила???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th August 2008, 07:50
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Атина
съжалявам не за силикона само-съжалявам,че изобщо тръгнах по този път-на пластичните корекции.че не се спрях само със силикона ами продължих,че от тогава нямам и ден спокоен и усложненията ми са едно след друго и не спират да ме притесняват,съжалявам че живота ми се обърка,че спирам работа през месец или два,че притеснявам близките ми,че имам подути лимфни възли,че ми парвиха биобсия,че сега ме болят ставите,съжалявам за всичко това
горката...дано това да е моментен и преходен период
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th August 2008, 09:49
samodiva samodiva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 288
По подразбиране

аз не само че съжалявам, ами ................. охххххх, ниямам думи, както всичко в България, така и този ресор е вмирисън. благородно завиждам на момичетата които са минали без усложнения
__________________
Живота или е дръзко приключение или нищо!
Skype name- Diana & Lazar
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съжалявателизасиликона
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:26.