IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3141  
Стар 23rd July 2011, 18:56
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Като гледам колко злоба и негативизъм се е изляла тук в предишните страници ми става зле...
Аз мисля, че на Шанди менютата са и ок, някои от тях даже ми се струват доста интересни... Щом самата тя се чувства добре, няма нужда от нападки и определения кой какъв е.

Сю, не всички в тази тема искаме да отслабваме. Аз не искам изобщо да свалям килокрами, на мен също са ми такива гените, като на теб и не ми се "лепи" лесно всяка вафла. Просто чета тази тема, защото съм попадала на вкусни, интересни и здравословни рецепти. Старая се да спазвам някакви правила и да ям "полезни" неща (доколкото е възможно), не за да слабея, а просто, защото така се чувствам добре.

Тези дискусии за кое, колко калории е и как като се спортувало не знам си какво... Не желая да изпадам в излишни спорове по форумите, мненията на Mindbender са най-адекватни и реални до този момент.
Отговори с цитат
  #3142  
Стар 23rd July 2011, 19:34
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Като гледам колко злоба и негативизъм се е изляла тук в предишните страници ми става зле...
Аз мисля, че на Шанди менютата са и ок, някои от тях даже ми се струват доста интересни... Щом самата тя се чувства добре, няма нужда от нападки и определения кой какъв е.

Сю, не всички в тази тема искаме да отслабваме. Аз не искам изобщо да свалям килокрами, на мен също са ми такива гените, като на теб и не ми се "лепи" лесно всяка вафла. Просто чета тази тема, защото съм попадала на вкусни, интересни и здравословни рецепти. Старая се да спазвам някакви правила и да ям "полезни" неща (доколкото е възможно), не за да слабея, а просто, защото така се чувствам добре.

Тези дискусии за кое, колко калории е и как като се спортувало не знам си какво... Не желая да изпадам в излишни спорове по форумите, мненията на Mindbender са най-адекватни и реални до този момент.
Не знам къде я видя тази злоба но карай ...
Неллс го е казала много ясно защо менютата на Шанди не са добри, но явно няма кой да чете .Уважавам мнението на Майндбендър но той не може да мисли като една жена , а жените много лесно се влияят от чуждо влияние , много е лесно да заблудиш една тийнейджърка и да почне да гладува ,защото видите ли другите ядат по 3 моркова и 2 домата на ден !
Не напразно има толкова жени които цял живот гладуват , имат йо-йо ефект на килограмите и са вечно недоволни , докато мъжете не им пука чак толкова за някое друго килце
Защо примерно не казвам нищо за менютата на другите участнички в форума ????
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3143  
Стар 23rd July 2011, 19:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Оксана, много жалко ако си помислила, че съм писала каквото съм писала, подтикната от злоба...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3144  
Стар 24th July 2011, 00:58
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз лично имах период в който се храних като мишка, спортувах като куче, изглеждах като скакалец и нямах цикъл 2 години. В този случай не говоря колкото да заспя.
Може да ти се стори много крайно моето мнение, но пък идея, ама НИКАКВА ИДЕЯ си нямаш колко много млади момичета имат хранителни разтройства.Може би 50% с младите жени, които общуваш дневно, са в плен на състоянието "вечно на диета и вечно с излишни кила".

По същество за правилните и неправилните хранителни режими ще се изкажа по-късно(гледам, че си ми задал няколко въпроса), че сега отивам да ЯМ!
Нелс, радвам се за теб, че си го преминала този период, браво!
Съгласна съм с горното...
Отговори с цитат
  #3145  
Стар 24th July 2011, 21:21
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

AniK ,зачудих се , какво Котидж сиренце ядеш ? Аз тук купувах 2-3 пъти , но то е като менделеевата таблица - желатини , гуми ... състава му е страховит . И не е много вкусно .
Едно от тия дето пробвах е това
http://www.google.ca/imgres?q=cottag...w=1024&bih=511

Ти от Банско ли си вземаш нещо домашно ?
Отговори с цитат
  #3146  
Стар 25th July 2011, 09:56
Аватара на Marina.J
Marina.J Marina.J не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 30
По подразбиране

Еее всички ли сте забегнали на някъде...
Този уикенд за пръв път оставихме децата на някого (в случая свекърва ми) и забегнахме в Стара планина. Голяма разходка си направихме, даже и до връх Ботев стигнахме Надявам се да съм постегнала малко краченца и дупенце. Няма да споменавам, че на следващия ден имах лека мускулна треска
За пътя бях направила сандвичи и бяхме взели домати, краставици, варени яйчица и кюфтета от телешка кайма.

За днес смятам менюто да бъде следното:
з - 3-4 парчета диня
о - пилешки дробчета със салата
в - чушки, пълнени с извара и яйца
Отговори с цитат
  #3147  
Стар 25th July 2011, 11:30
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Сю, права си, че на много тинейджърки храненето им е под всякаква критика. Шанди е на достатъчно години, че да може да преценява какво да яде и бъди сигурна, че не спада към групата на "анорексичките". Според мен за всичките тези анорексични симптоми сред подрастващите, не играят роля, няколко менюта, постнати от някой в нета, а всичките измислени идоли, които ги прехвалват медийте, колко са секси (като Виктория Бекам - пълно е с диетите й в какви ли не сайтове).

Нелс, не визирах конкретно теб, просто определения като "анорексичка" без да познаваш някого, ми се струват много груби и обиждат човек.

Марина, не сме забегнали всички. Хубаво е от време на време да се правят и такива дълги разходки, че то като те завърти и не можеш да се откъснеш ... На мен ми остава още малко, докато забегна и аз, просто не пиша тези дни менюта, че не са за "дневника на здравословно хранещите се"

з/о - брънч (бяхме канени в едно заведение и си направихме закуско-обяд) ... няма да изпадам в подробности
в - голяма салата "Цезар" с пиле, с всички екстри в нея
Отговори с цитат
  #3148  
Стар 25th July 2011, 12:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението

Нелс, не визирах конкретно теб, просто определения като "анорексичка" без да познаваш някого, ми се струват много груби и обиждат човек.
"Анорексичка" не е обида, а диагноза.
Освен това, не съм казала никъде, че Шанди е. Призовах да сме по-отговорни към това, което пишем в интерактивното пространство.

Айде, мир!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3149  
Стар 25th July 2011, 19:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Сю, права си, че на много тинейджърки храненето им е под всякаква критика. Шанди е на достатъчно години, че да може да преценява какво да яде и бъди сигурна, че не спада към групата на "анорексичките". Според мен за всичките тези анорексични симптоми сред подрастващите, не играят роля, няколко менюта, постнати от някой в нета, а всичките измислени идоли, които ги прехвалват медийте, колко са секси (като Виктория Бекам - пълно е с диетите й в какви ли не сайтове).

Нелс, не визирах конкретно теб, просто определения като "анорексичка" без да познаваш някого, ми се струват много груби и обиждат човек.

Марина, не сме забегнали всички. Хубаво е от време на време да се правят и такива дълги разходки, че то като те завърти и не можеш да се откъснеш ... На мен ми остава още малко, докато забегна и аз, просто не пиша тези дни менюта, че не са за "дневника на здравословно хранещите се"

з/о - брънч (бяхме канени в едно заведение и си направихме закуско-обяд) ... няма да изпадам в подробности
в - голяма салата "Цезар" с пиле, с всички екстри в нея
Не знам шанди каква е , самата тя не казва нищо ,така че имам правото да си мисля каквото искам
Ако мислиш че аз проявявам злоба пак си в грешка
Цялата идея на това което исках да кажа е, да не се прави реклама на нездравословни менюта каквито са менютата на шанди !
Ще се съглася че са здравословни , само ако ми каже че ги прави от време на време а не да се храни постояно така ! Помисли реално дали една нормална жена , работеща по 8 часа , тренираща и имаща 2 деца може да се храни така ???и ти гарантирам че с такова хранене само след година , 90% от жените ще бъдат анорексични !
И за пореден път казвам ( ако изобщо си направиш труда да ме прочетеш и да помислиш) защо нямам никакви забележки към менютата на другите ??? или си мислиш че е на лична основа хахаха

П/с между другото ти познаваш ли шанди и от къде знаеш , че не е анорексичка че така яростно я защитаваш ??
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3150  
Стар 25th July 2011, 21:03
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

какво се хванахте за Шанди..
Аз редовно чета темичката, не за друго, ами да си правя преценка доколко аз самата се храня здравословно. И да ви кажа честно се възхищавам на дисциплината на някой от тук.
Шанди има супер менюта и е права, че не пише никъде грамажи. Че какъв е проблема да си хапва по-големи количества от нейните здравословни храни и да се чувства сита, добре и спокойна!?
При това мацката е веган или вегетарианец, незнам точно...ама и свалям шапка, че е супер дисциплинирана и намира време за разнообразна храна, щото аз по-разнообразни менюта от нейните не съм виждала.
Браво Шанди!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:24.