IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 7th June 2016, 07:31
thisavrous thisavrous не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 3
По подразбиране

todorovka, още веднъж благодаря!
Днес ми е 3-ти ден, откакто свалих превръзката. Самата операция мина добре. Имах постоянна болка, но не силна, поносима по-скоро, след като мина действието на упойката и на следващия ден. Вечерите с превръзка ми бяха тежки, заради спането, но се свиква. Иначе след като я свалих ушите бяха в доста добро състояние, аз очаквах да изглеждат по - зле. Лявото е съвсем нормално, като изключим оттока, дясното е по - чувствително и повечко време ще му трябва за възстановяване. Правя си процедурата 2 пъти на ден по заръка на доктора и нямам търпение да се оправят напълно. Доволна съм от резултата и от д-р Янков, също и от екипа му. Определено това е най-добрият и щадящ метод.
Всичко най - хубаво!
Отговори с цитат
  #172  
Стар 12th June 2016, 14:17
kkkamsata kkkamsata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от todorovka Виж мнението
thisavrous Ами в интерес на истината все още се въстановявам.Минаха около 20-тина дни иии едното ми ухо има съвсем лек отток,но човек ако не знае няма да разбере от какво е- ( може би само аз си го забелязвам и затова все още излизам със спусната коса както е било винаги).Иначе с лента стоях само 48 часа.После я махате и си миете косата спокойно.Ушите ми бяха изтръпнали още около седмица ,но вече се оправиха.Болка е силно казано,но чувствах само в деня след операцията и през ноща.Това е общо взето.Доволна съм.В края на операцията д-р Янков Ви дава огледало и докато не кажете " ДА така е супер" не спира да работи.Хайде успех и очаквам да кажете как е минало.Всичко добро

Da tochno taka i az imam otoplastika pri daniel qnkov koito se interesuva dami pishe na imeil kkkams@abv.bg shte otgovorq na vsichki moqto operaciq beshe minalata godina 1000 lv
Отговори с цитат
  #173  
Стар 11th December 2018, 11:56
tyjenchovek tyjenchovek не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 2
По подразбиране

д-р Янков не може да прави носове!
д-р Янков ми загуби 4 години от живота.не приличам на нищо, не мога да се гледам в огледалото.
Отговори с цитат
  #174  
Стар 17th December 2018, 14:56
kukikoku kukikoku не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 1
По подразбиране Ще споделите ли повече информация?

Цитирай:
Първоначално написано от kkkamsata Виж мнението
Da tochno taka i az imam otoplastika pri daniel qnkov koito se interesuva dami pishe na imeil kkkams@abv.bg shte otgovorq na vsichki moqto operaciq beshe minalata godina 1000 lv
Планирам да си правя отопластика при д-р Янков и съм малко притеснена. Бихте ли споделили малко повече за операцията, мнението Ви относно доктора и екипа, доволна ли сте и т.н.?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:31.