IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 15th August 2006, 09:54
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deni 1981
Аз също съм запозната доста добре със "ZOOM" и ми кажи колко време се прави тази с-ма и колко степени по-бели ти стават зъбите? В сравнение с "Brite Smile" - твоята система бледнее
45 минути (надявам се не си за 15 минути :P)
8 степени
*Данните са от http://www.zoomnow.com/ , вече да се включат и съфорумците-зъболекари, които ZOOM-ят зъби, за да кажат дали е наистина е така...
__________________
...
Отговори с цитат
  #182  
Стар 15th August 2006, 09:57
deni 1981 deni 1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Vij tova

www.britesmile.com
Отговори с цитат
  #183  
Стар 15th August 2006, 10:10
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deni 1981
Брей 14 степени... Да не ми станат прозрачни зъбите :P Ами не знам... Онова горе май е официална класация...
Цитирай:
Първоначално написано от vedra
Всичко останало е просто добра реклама!!!
__________________
...
Отговори с цитат
  #184  
Стар 15th August 2006, 11:03
deni 1981 deni 1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Не бой се - моите още не са станали прозрачни
Отговори с цитат
  #185  
Стар 15th August 2006, 20:52
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране избелване

По повод степените или нюансите на избелване. Тези степени, които са цитирани от различните фирми-производители са ориентировъчни. Практически най-много ефект се наблюдава при тъмните зъби в жълтата и червената гама. При зъбите в сивата гама ефекта е по-малко забележим и не е толкова много степени.
Според мен добрата система за избелване е тази, която дава достатъчно добър и продължителен ефект, с минимално странични ефекти.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #186  
Стар 15th August 2006, 21:31
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Здравейте,
ако обичате бихте ли й дали моите телефони или мейл, за да ми се обади и да и обясня всичко.
Новата технология без изпиляване се нарича Lumineers или "зъбни светулки", но ако има средно до голямо припокрива не са удачни, защото трябва малко да се отнеме от външната повърхност на зъба.
Продължителността на живот на една фасетка в различните изследвания се цитира средна продължителност от 22-25 год. Цитирам научни изследвания, защото разбирате, че няма как да имам 25 годишни наблюдение в устата, защото завърших доста по-скоро.

Етапите са 3-4, но могат да се сведат до 2 посещения във Варна(първото два дни един след друг, второто за един ден). Почити винаги преди започването се прави един пластмасов макет на бъдещите зъби директно в устата (нарича се mock-up), за да се прецени как ще изглеждат бъдещите зъби и да се нанесат евентуални корекции.

По повод изгледа на керамичните зъби в устата можете да посетите галерията в сайта ми и там ще видите какви са резултатите с Варненският ми колега- "Дентал-Фотинов" ООД:
http://venelinov.com/gallery_bg.php?...t&ofs=1&lang=1
Това са телефоните: 052/64-57-07; 0898/444-250
rosen@venelinov.com
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #187  
Стар 17th August 2006, 09:10
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране Д-р Кръстев, д-р Венелинов,

От доста години имам парадонтит,през 6 мес.пия Родожил,използвам предлаганите за това заболяване пасти,такива води,чистя редовно зъбния си камък,слава богу нямам разклатени зъби,но...цветът им е ужасен!След като проведа терапия с антибиотика за известно време поизбеляват,но после..Скоро по ТВ видях реклама на продукт /за съжаление не го запомних/ за избелване в домашни условия с гел и някаква лампа..Какво ще кажете за него?!В моето състояние мога ли да го ползвам?!Имате ли някаква информация за него,дали е ефективен?!Простете,ако тук има подобна информация,явно не съм я видяла.С поздрав!
Отговори с цитат
  #188  
Стар 17th August 2006, 21:44
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране

Независимо от вашето състояние е много вероятно да можете да си избелите зъбите. Хубаво е обаче първо да направите консултация със стоматолог.
Оносно продукта по телевизията не мога да дам мнение, защото само съм го чувал. Ако се опитам да анализирам обаче информацията е много вероятно да има някакъв ефект, но не се знае колко траен ще е (1-2-3 месеца?). При професионалните системи за избелване ефектът има продължителност 2-3 години. В много случаи системите със свободен достъп (т.е. без да е необходима лекарска намеса) служат за поддържане на професионалното избелване.
Остава само да решите ще рискувате ли да си купите тази система и да видите резултата (много вероятно е да не е опасна!) или ще се доверите на професионална такава. До колкото знам не е скъпа.
Съжалявам, че не мога да помогна с повече информация.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #189  
Стар 30th August 2006, 11:24
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране отговор

Беше ми зададен въпрос по повод, коя е система е по-добра и при коя система се получава по-голямо избелване?
За съжаление обаче не можем да кажем, че една система е по-добра от друга, защото обикновено в стоматологичния кабинет работим с една-две (максимум три) избелващи системи и само към тях имаме наблюдения. Основната ни информация идва от търговците и от списанията, които се занимават с независими проучвания на продуктите на пазара (например Dental Advisor).
До преди 2-3 години най-продаваната марка избелващи продукти в САЩ бяха на фирмата Ultradent-Opalescence PF. От около 2 год. обаче най-продаваната марка избелващи продукти на пазара е на фирмата Discus Dental-Zoom.
Коя марка ще изберете вие....
Може би е най-добре да питате вашия стоматолог, с коя марка получава най-добър ефект. Не се притеснявайте при много тъмни зъби винаги има ефект.
(и тогава ще изглеждате като този емотикон)
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат
  #190  
Стар 9th November 2006, 13:38
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Козметичнастомотология
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:55.