IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 6th February 2007, 16:15
Venice Venice не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 81
По подразбиране

Стоянов ми поиска 500 лева за разходи по операцията, в които трябва да се е включвала и упойката.

От това съдя, че цената на разходите по операцията всъщност е по-ниска от 500.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th February 2007, 16:33
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Venice
От това съдя, че цената на разходите по операцията всъщност е по-ниска от 500.
Разбира се.Единственият разход е упойката и тя според мен е под 100лв. А това кой колко е нахален и как ви лъже е отделен въпрос.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 6th February 2007, 17:43
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Моя беше казал ориентировъчно 1800лв за операция при КК .
Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th February 2007, 19:13
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от Venice
От това съдя, че цената на разходите по операцията всъщност е по-ниска от 500.
Разбира се.Единственият разход е упойката и тя според мен е под 100лв. А това кой колко е нахален и как ви лъже е отделен въпрос.
Е, разходите в случая включват : труд на анестезиолог, анестезиологична сестра, операционна сестра, операционен санитар, дежурна сестра, лекарства и консумативи за упойката, консумативи за операцията. Все неща, които не могат да станат безплатно. Трудът на хирурга не е включен!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th February 2007, 19:51
Denilini Denilini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от slan4iceto
!/,или както е в моя случай непремахване на асиметрия на гърдите,че и разлика в нивата на зърната и...Как мислите имам ли шанс да си търся правата,ама без да плащам два пъти за едно и също??!Има ли други вече минали по този път с успех!!!!!
И на мен ще ми е интересно ако има момичета с такъв случай,че и моят е такъв,не ми се ще при повторна операция за изравняване да плащам някаква космическа сума
Отговори с цитат
  #36  
Стар 7th February 2007, 06:52
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от slan4iceto
Може би не е тук мястото да питам,ама сега като сме в ЕС мислите ли,че ще се приемат вече "рекламации"??!
Освен увеличение на цените не трябва друго да очакваш .
Отговори с цитат
  #37  
Стар 7th February 2007, 10:26
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Denilini
И на мен ще ми е интересно ако има момичета с такъв случай,че и моят е такъв,не ми се ще при повторна операция за изравняване да плащам някаква космическа сума
Според мен не може да минеш тънко при изравняването, защото трябва да си купиш нов имплант. Аз имах асиметрия, която чак на третата операция оправих с различен размер импланти. На едната ми е 350сс, на другата 390сс. Но ако не си казала изрично преди оп., че искаш изравняване, д-р не е длъжен да коригира за своя сметка според мен.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 7th February 2007, 15:06
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Господи,отчайвате ме!!!!Трета операция?!И си изтърпяла всичките болки,тревоги,притеснения и..разочарования??!На другия ден след консултацията с моя хирург,след безсънна нощ,го посетих рано сутринта и направо му казах,че повече държа на изравняване на гърдите,отколкото на големината!Това му го подчертавах непрекъснато всеки път до операцията..а той: бъди спокойна,имплантантите ще запълнят и премахнат разликата. Пак повдигам въпроса и той пак същото..накрая настоях за различни големини на имплантантите,защото бях чела че се правят такива неща при фрапантна разлика и той прецени,че 280 и 300 ще свършат работа.Пак на другия ден му се обаждам със съмнението,че е малка разликата,даже питах подробно колко е това 20,че е нищо май за моя случай,ама той беше категоричен,че избора му е правилен.Е това ако не е изрично казано,здраве му кажи.А дори и да не съм казала,нали това е ЕСТЕТИЧНА хирургия??!Той не трябва ли да прояви малко творчество в тази насока??! Но,в моя случай просто му надух главата с опасенията си и сега съжалявам,че не бях по-настоятелна за имплантантите..реших,че един професионалист има по-верен поглед върху тия неща от мен,която за първи път виждаше как изглеждат имплантантите!А и той беше много убедителен...Предположих,че има някакъв трик при слагането,а то...Та така,след като вече знаете на какво основно съм наблягала при уговорките,какво ще ме посъветвате?!разговаряла съм с него,иска да ми премести зърното на увисналата на нивото на другата,ама големината и увисването остават..
Отговори с цитат
  #39  
Стар 7th February 2007, 15:23
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

emisof,
а при теб и на първата и на втората операция ли не са разбрали,че си за изравняване,освен за увеличаване?Че какви естетични специалисти са тия?! Явно и при теб разликата е била очевидна,ама защо не са я оправили от първия път?!Вероятно са преценили,че имаш достатъчно пари и си готова на всичко,за да премахнеш тоя проблем?!Поне за мен е такъв ! И всеки път си плащаше цялата операция с имплантантите??!При един и същи хирург ли беше?!Ако е било при различни много ясно,че никой няма да оправя пропуските на другите безплатно..
дива,
оперирах се заедно с една жена,която работи в чужбина и впоследствие същата си смени имплантантите....за по-малки!!!!!..в чужбина..излезе й по-евтино!!!!какви цени ще вдигат тук,като до сега сме били над европейските май??!Ама там пък съм сигурна,че ако има някакви такива лоши резултати от операции на доктора ще му се разгони...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th February 2007, 15:32
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Слънчице, аз при първите две даже не знаех, че може да сложа различни импланти, никой не ми каза Още тогава не ми харесваше асиметрията, ама д-р каза, че така било по-естествено. Но не ми е казвал, че ще се заличи разликата. Третата оп. си я правих при друг. И сега съм с 350 и 390сс. И в епикризата това е обяснено подробно.
А твоя д-р, при положение, че изрично си го предупредила какво искаш и той не се е съобразил ...просто нямам думи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Еднатагърдатвърдадругатамека
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:20.