IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd April 2012, 22:41
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
Lightbulb Положителни и отрицателни качества???

Привет на всички!
С какво може една жена/или мъж да ви отблъсне на 1-ва среща?
В какво се вглеждате? И кое не е от значение за вас?
Харесвате едно момиче/момче и ви се иска да сте нещо повече от познати или приятели,но неин/негов недостатък би ли ви попречил?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd April 2012, 23:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Много ми се иска да споделя личен опит, защото имам много за казване, ама ме посъветваха да си държа устата затворена, че много съм се разнасяла...

Само ще кажа, че ми се е случвало много да харесвам мъж визуално, но ме е отблъсквало арогантно и пркалено нахакано поведение.
Също така мъжете имат много грозния навик, когато има жена около тях да говорят(крещят) на висок глас каква кола карат и по какви заведения ходят... Това е толкова "90-те години на мутренския преход".. Но предполагам още се котира, защото ако нямаше търсене, и предлагането би изчезнало.

Ама тука за външен вид ли говорим или за поведение?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th April 2012, 00:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Чакай, аз май не разбрах точно въпроса. А не ми се спи и взех да разсъждавам върху темата...

Ако говорим за някакъв конкретен недостатък... Ако си влюбен в този човек, недостатъците даже не са недостатъци за теб, виждаш ги като малки чаровни д/ефекти.. А при мен има съвсем реална възможност да се влюбя в някой със супер арогантно и нагло поведение, колкото и да ми вади очите.., но да съм видяла нещо друго в него, което ме е привлякло.

За това че нямаш основания за притеснение. Защото мисля, че знам на къде биеш с този въпрос.
Всички сме бъкани с недостатъци. Аз, която си водя списъци с "неприемливи недостатъци при потенциални партньори", имам по един личен недостатък за всяко китайче на тази планета...
Обаче, въпреки това, съм се влюбвала в далеч не съвършени мъже. Да не кажа направо големи "зле-та"... Неща, от рода на криви зъби и крака, рошави вежди, плешивост, свръх-окосменост, кривогледство, говорни дефекти и пр... стават невидими като ви ударят стрелите на Купидон! Така, че не се притеснявай, бъди себе си, и ако това е точния човек, ще се влюби точно в твоите недостатъци. (това последното си го повтарям постоянно, ей тъй, за кураж )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th April 2012, 12:19
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Мерси ,но само ти ли си тук
Искаше ми се да чуя много мнения.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th April 2012, 12:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mani4e Виж мнението
Мерси ,но само ти ли си тук
Искаше ми се да чуя много мнения.

Не съм само аз, но аз съм на всяка манджа-меродия.

Ей ся ще се включат и други, само за да потвърят моето мнение...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th April 2012, 12:54
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Има една приказка, която гласи: Истинската любов не се ражда заради нещо конкретно, а въпреки всичко
Аз напълно я подкрепям. Любовта е химия и не е подвластна на никакви теории.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th April 2012, 13:02
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Обаче, въпреки това, съм се влюбвала в далеч не съвършени мъже. Да не кажа направо големи "зле-та"... Неща, от рода на криви зъби и крака, рошави вежди, плешивост, свръх-окосменост, кривогледство, говорни дефекти и пр... стават невидими....Ей ся ще се включат и други, само за да потвърят моето мнение...
Включвам се да потвърдя. Влюбвал съм се в далеч не съвършена кака: вродено кривогледство. Когато дистанцията се скъсяваше за целувка, очичките се събираха в основата на носа. Когато й подавах цветя, широката усмивка погваше същите тези очички едното плътно вляво, другото плътно вдясно. А при аххх ах ох ооо неее оооо дааа ах ох..., те ичезваха напълно скрити в най-горната точка на орбитите. Така и не успя да ме види такъв какъвто съм. Което може пък да е било предимство за мен.. Купидона тя също не успя да види- само по разкази и усещания.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 4th April 2012 на 13:06
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th April 2012, 13:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз допълвам на Нелката списъка от другата тема с:

- Диалект (нема как да ми стане ако ми говори на меко)
- Височината е от голямо значение за мен... може да е най-прекрасен на света, но ако е нисък тцъ!
- Къдрава коса (ку е къдравелко трябва да е много ама много късо подстриган)
- Блондин


п.п. Ние щото сме пИрфек'ни

Последно редактирано от lily.ana : 4th April 2012 на 13:53
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th April 2012, 14:04
mani4e mani4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Дооообре,не знам мен нещо ме кара да мисля,че човек сам преценява дали иска да има нещо повече от приятелство..Ако всичко е Ок а само някакъв дефект е -..Дали това ще попречи?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th April 2012, 14:11
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Да,с някои дефекти има такава опасност, Мъниче. Ако си под 140см, ще попречи. Но зависи в кои среди, де. Познавам хипофизни джуджета с активен социален и полов живот
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 4th April 2012 на 14:15
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Положителниотрицателникачества
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:08.