IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th May 2006, 11:14
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране Торбички под очите

ЗДРАВЕЙТЕ ДАМИ,

БИХ ИСКАЛА ДА ПОПИТАМ ДАЛИ НЯКОЯ ОТ ВАС СИ Е КОРИГИРАЛА ОПЕРАТИВНО ТОРБИЧКИТЕ ПОД ОЧИТЕ, ДАЛИ Е ДОВОЛНА ОТ ЕФЕКТА И ХИРУРГА.

ПОЗДРАВИ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th May 2006, 13:04
I I не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 5
По подразбиране Крем

А дали случайно не знаете за някой крем, който да ти свива поне малко
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th May 2006, 18:06
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

За крем - всеки добър стягащ (firming, lifting) крем за очи би трябвало поне да ги намалява малко.

За торбички не мога да кажа (нямам), но по принцип Ризилиенс Лифт на Есте Лаудер за очи е много добър такъв крем, стига да не ти е скъп. Кларинс също имат един доста добър серум супер-лифт за очи. Иначе на Рок Протиент Лифт за очи също е с много добро действие, но на мен ми прави едни мънички белички парченца, ако го разтъркам, което ми е малко неприятно. Опитай, може пък твоята кожа да не реагира така, защото кремът е хубав иначе и много леко се нанася, което е важно за околоочен крем.

Но най-доброто средство за стягане на околоочния контур, което аз зная, са упражнения - поставяш показалеца и средния пръст плътно в двата ъгъла на окото и се опитаваш да присвиеш очи. Трябва да усещаш как мускулът под пръстите ти мърда при всяко присвиване. Много помага също и при подпухнали очи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th June 2006, 20:02
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Скъпи дами, моля, кажете ми някоя от вас правила ли си е корекция на торбичките под очите ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th June 2006, 12:44
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Мери, а провери ли дали това не се дължи на здравословен проблем?Чела съм че се получават при заболявания на бъбреците,сърцето и незнам си какво друго беше..Чак дотолкова,че да мислиш за корекция с пластика..Консултира ли се с някой доктор,изследвания?Ако причината е вътре в теб,може би като се премахне първопричината ще се махнат и торбичките??!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Торбичкиподочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:13.