IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 4th June 2010, 10:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Собствени,немога да разчитам на никой освен на себе си
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #372  
Стар 4th June 2010, 10:57
mirella1982 mirella1982 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Тогава си ги запази .. защото повечето лекъри ще си ги приберат и след това като излезне решението на съда в Франция ще си ги върнат и ще си вземат парите обратно за имплантите .. така че както повечето лекари в момента офертират по ниски цени на реопераций .. това е за заблуда на пациентките .. те ще си набавят останалата сума от J&D в последствие ..

PS. и по този повод съветвам всички момичета с този проблем да си ги запазят и да си потърсят правата !!
Отговори с цитат
  #373  
Стар 4th June 2010, 15:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Лично аз немога повече да чакам и да си ги гледам такива гърдите.Аз го правя главно заради това,че не ги харесвам,втората причина е пип.Нямам търпение да дойде септември.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #374  
Стар 4th June 2010, 19:27
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

а защо чак септември,възстановяванет е толкова бързо че ти трябват два дни и си пушка
Отговори с цитат
  #375  
Стар 4th June 2010, 19:34
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

[quote="mirella1982"]
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от chocolate_87
да ги срежа да видя дали ще се разтекат Дано да е възможно
Според мен по добре си ги запази .. за да можеш да си вземеш парите за имплантите от J&D след като излезне решението на съда в Франция ..
че аз от фирмата не съм купувала нищо - какво да си търся от тях?!? от хирурга - да, но тази ситуация е форсмажор и не мисля, че нещо може да се направи. Но аз така или иначе няма да сменям, ако няма защо, така че ще ви следя
Отговори с цитат
  #376  
Стар 4th June 2010, 20:07
mirella1982 mirella1982 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 34
По подразбиране

[quote="tttittti29"]
Цитирай:
Първоначално написано от mirella1982
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от chocolate_87
да ги срежа да видя дали ще се разтекат Дано да е възможно
Според мен по добре си ги запази .. за да можеш да си вземеш парите за имплантите от J&D след като излезне решението на съда в Франция ..
че аз от фирмата не съм купувала нищо - какво да си търся от тях?!? от хирурга - да, но тази ситуация е форсмажор и не мисля, че нещо може да се направи. Но аз така или иначе няма да сменям, ако няма защо, така че ще ви следя
Както доктора така и ти по същия ред можеш да си потърсиш правата ..
Отговори с цитат
  #377  
Стар 4th June 2010, 20:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
а защо чак септември,възстановяванет е толкова бързо че ти трябват два дни и си пушка
Зашото е лято,не ми се размотава с конци превръзки,тежки гърди.Да немога да се пека и тренирам,танцувам и тн.

Лятото не е сезон за такива неща,а за купони и живот!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #378  
Стар 13th June 2010, 01:58
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

[quote="mirella1982"]
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от chocolate_87
да ги срежа да видя дали ще се разтекат Дано да е възможно
Според мен по добре си ги запази .. за да можеш да си вземеш парите за имплантите от J&D след като излезне решението на съда в Франция ..
Кой съд? Има ли вече заведено дело? И как точно ще си вземе човек парите?
Отговори с цитат
  #379  
Стар 13th June 2010, 12:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Въпрос до Лорейн-Ильо Стоянов взе ли ти паспортите за имплантите???
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #380  
Стар 13th June 2010, 14:32
Аватара на Lorein___
Lorein___ Lorein___ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 51
По подразбиране

ами да взе ги с останалите документи необходими за операцията - изследвания , епикриза от предната операция и т.н. нооооо аз имам още един паспорт на имплантите(знам че е странно) , тъй като единия ми беше даден в деня след като ми бяха поставени ПИП имплантите, но понеже получих част от документите за нея след няколко дни по куриер и като отворих плика вътре отново имаше паспорт. първо помислих че са се объркали , но информацията и в двата беше абсолютно идентична. предполагам питаш заради това, че може евентуално да върнат парите след делото срещу производителите на ПИП , но в такъв случай не виждам защо да не си поискаме пастпортите при условие, че така или иначе имплантите са си на наше име. а пък и аз моите 330ки си ги взех след операцията за трофей
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:53.