IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1201  
Стар 14th February 2011, 00:23
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
аи резултатите на по ниските цени са в пъти по добри дори бих казала перфектни/гледах резултати на Живко Кънев за намаляване на ареолите/
съжалявам,че ще го кажа, но без извинение - явно има още много наивни хора !!!
първо, много неща по снимките могат да се коригират успешно с професионални за обработване програми - това мисля,че е ясно на всички
второ, за хирург, макар и с малка клиантела, но практикуващ от няколко години, не е трудно да подбере по една -две ствестни снимки за съответната процедура - винаги има първоначална анатомия, която дава шанс за добър резултат и на некадърния....!!!
давате парите си за красота, не от нужда !!!!! не бъдете скъпи на триците, а евтини на брашното дето се казва !!! доверете се в ръцете на хирурга, който смятае,че иам умения, а не този,който можете з амонета да си позволите - това е най-голямата тъпотия, която естесвено рабирате че е таква, когато започнете да търсите друг да ви реоперира заради"красивия" резултат !!! ако нямате в монета парите - изчакайте, от неестетични гърди досега умрял няма !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1202  
Стар 18th February 2011, 13:51
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Момичета,както знаете се чудих между Желев /Пловдив/ И Стоянов,видях каква е цената на втория някой може ли да ме ориентира за цената на Желев,знам,че цената не е определяща,но ако не е по силите ми ще поизчакам още някой друг месец ако се наложи,но неискам да отида на консултация и да очаквам че вече наближава моя ден и да ме стопира с някаква сума,затова и искам да съм подготвена,да знам кога въобще да тръгна да се консултирам.
Надявам се да ме разберете и да не ме критикувате!
  #1203  
Стар 19th February 2011, 13:16
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Здравейте, момичета. Извинявам се за глупавия въпрос предварително (може и да е коментиран, но не открих), но искам да попитам- при ехография или ренген може ли да се види дали е нагънат импланта и дали е тесен джоба? Вижда ли се КК? Имам съмнения за тесен джоб на десния имплант ( а и може би КК) тъй като вече 8 мес след операцията, дясната ми гърда е леко по-болезнена в основата и понякога леко отича... Както и при стискане се усеща лека разлика в твърдостта. С 500 сс подмускулно съм.
__________________
500 cc
  #1204  
Стар 19th February 2011, 17:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не се видя при мен,а при втората ми мамопластика се установи нагъването и на двата импланта в основата и неравномерен тесен джоб.
Преди още да се реша на втората бях ходила на мамолог,която казва,че всичко било перфектно.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1205  
Стар 19th February 2011, 17:33
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тези неща се разбират само на ЯМР. Не с ехограф и мамолог.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1206  
Стар 19th February 2011, 18:13
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

с ехо,наистина няма как,поради естеството на гела в импланта ,т.е през него преминават лъчите от трансдю'сера и се визуализира като налична материя, има вероятност да се видят краищата на имплантите,но не при всички,ох дано сте ме разбрали ..импланта е течна материя за ехографа и лъчите му се отразяват,може да се измерят границите му ...т.е ориентировъчна информация се получава с това изследване
За да има пълно изобразяване трябва послойна снимка,която се прави чрез различни сканиращи апарати..
  #1207  
Стар 19th February 2011, 18:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
Здравейте, момичета. Извинявам се за глупавия въпрос предварително (може и да е коментиран, но не открих), но искам да попитам- при ехография или ренген може ли да се види дали е нагънат импланта и дали е тесен джоба? Вижда ли се КК? Имам съмнения за тесен джоб на десния имплант ( а и може би КК) тъй като вече 8 мес след операцията, дясната ми гърда е леко по-болезнена в основата и понякога леко отича... Както и при стискане се усеща лека разлика в твърдостта. С 500 сс подмускулно съм.
Хирургът ти при преглед може да установи дали е КК. Ако е тесен джоб - едва ли ще ти каже, но това личи даже на обикновена фотографска снимка. А руптура на имплант се установява с обикновена ехографска снимка.
  #1208  
Стар 19th February 2011, 19:53
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите Аз преди около 3 месеца ходих последно на преглед (6 мес след оп) и док каза, че има лека разлика в твърдостта, но било много рано да се говори за кк. А относно тесния джоб...Gwendoline е права- на обикновени фото снимки си личи, да. Дори и в огледалото си личи, че десния (проблемния) имплант е с около 1 см по-ниско...но разликата от долната страна е по-малка- милиметри....(ох, ама как го обясних ).....ясно ми е, че джоба е по-тесен, което явно притиска импланта, но.....какво да правя сега? Ако отида при хирурга ми, ще ми каже предполагам, че не е повод за притеснение.Но аз мисля, че е...Да отивам при друг ли? Някакви съвети?
П.П И определено усещам, че проблемната гърда винаги е малко по-твърда, болезнена и събира течност и леко напрежение. Като я масажирам за 3-4 мин се отпуска и не е така, но...Дали положението може да се оправи по някакъв начин от самосебе си?......мн съм объркана...
__________________
500 cc
  #1209  
Стар 19th February 2011, 20:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

некадърници безброй
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1210  
Стар 19th February 2011, 21:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
десния (проблемния) имплант е с около 1 см по-ниско...но разликата от долната страна е по-малка- милиметри....(ох, ама как го обясних )....... И определено усещам, че проблемната гърда винаги е малко по-твърда, болезнена и събира течност и леко напрежение. Като я масажирам за 3-4 мин се отпуска и не е така, но...
Задължително посети някой хирург, даже да не е твоя, ако не искаш при него, но го направи! При КК симптомите са такива, каквито описваш и при КК също така има висок/нисък стоеж на импланта, така че... не очаквай да мине от себе си
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:14.