IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 25th February 2011, 21:57
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Благодаря още веднъж! Като ви чета май най-голямото ми притеснение - това за вдигането на децата е на път да изчезне Май с един месец при баба им ще успеем да се справим!

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Сподели към кой лекар си се ориентирала,какви импланти искаш,колко кубика?Стискам палци,да знаеш
За лекаря...ами колкото и мнения да прочета все си мисля, че трябва да преценя точно кой да е след консултация. За всеки има и положителни и отрицателни мнения и за това за момента не съм решила. Иска ми се поне да е в София, защото оставам с впечатление, че Заякова е много добра, но пък е във Варна...

Имплантите - май клоня към анатомични McGhan (подмусклно), а за кубиците по моя преценка съм за 300сс, но това съм преценила по снимки на момичета със сходни на моите мерки и очакваният от мен краен резултат. Аз съм висока 171см. и тежа 54кг. В момента подгръдната ми обиколка е 75см., а гръдната 85см.

И така....абе объркано ми е още в главата, но до месец смятам да почвам да си запазвам часове за консултации.

gemma, а ти при кой се оперира?
  #1232  
Стар 25th February 2011, 21:59
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ну заяц погоди
миссссс 077 аватаря ти вече не е актОален.........
Радвам се че се появи
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #1233  
Стар 25th February 2011, 22:51
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata
quote]Аз съм висока 171см. и тежа 54кг. В момента подгръдната ми обиколка е 75см., а гръдната 85см.
Мерките ни са почти еднакви Аз съм 172 см,54 кг,подгръдна 75 см,обаче не знам колко ми беше гръдната реди операцията
Оперирах се при доц.Анастасов в Пловдив,въпреки,че живея в София до клиниката на Емил Георгиев
  #1234  
Стар 26th February 2011, 08:35
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

И моите мерки са подобни - 171 см, 56 кг, подгръдна 75 см, гръдната ми беше едва 81 см. Сложих 360 куб. кръгли импланти, но смятам че ми малеят. Някога ако ми се наложи повторна операция, със сигурност ще поискам по-големи импланти. Но все пак дано не ми се налага... Здравето преди всичко.
  #1235  
Стар 26th February 2011, 09:07
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Миссс, честито и от мен!
Със здраве да им се радваш и да си ги показваш и без аварийно носене!
Благодаря ! И на теб само готини емоции да ти носят !

Цитирай:
Първоначално написано от tinata
Имплантите - май клоня към анатомични McGhan (подмусклно), а за кубиците по моя преценка съм за 300сс, но това съм преценила по снимки на момичета със сходни на моите мерки и очакваният от мен краен резултат. Аз съм висока 171см. и тежа 54кг. В момента подгръдната ми обиколка е 75см., а гръдната 85см.


Аз съм 173, 57 кг., подгръдна 78 и сложих 335 сс., даже докторката, коята не е привърженичка на големи кубици искаше да ми сложи повече, но аз не пожелах .
Ако искаш големи цици, 300 ще ти се видят малки май, но зависи и от началния ти старт де.
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1236  
Стар 26th February 2011, 09:42
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

миссссс 077, честито! Много да им се кефиш ти пожелавам! Може ли снимки на новите ти придобивки? Аз не искам огромни цици, а естествено големи.

gemma, колко пъти ти се наложи да ходиш до Пловдив? Доволна ли си? Колко кубика си сложи? Колко ти излезна операцията?

В началото исках кръгли импланти, но в послествие заради по-естествената визия се спрях на анатомични.
  #1237  
Стар 26th February 2011, 09:59
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata
миссссс 077, честито! Много да им се кефиш ти пожелавам! Може ли снимки на новите ти придобивки? Аз не искам огромни цици, а естествено големи.
Танита, благодаря ти !

Снимки още нямам, защото съм облепена с превръзки, пък и само 7-8 дни след операцията, едва ли ще добиеш представа за окончателният им вид.
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1238  
Стар 26th February 2011, 10:43
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata

1. Имам две деца на 3г. и на 1г. и 7м. Все още са си малки и искат непрекъснато да ги взимам...
Моето дете е около 11кг - започнах да го вдигам след 1-я месец, док ми каза че няма проблем. Надявам се и занапред да не ми се появят проблеми заради това.

Цитирай:
Първоначално написано от tinata
2. Баща ми е със странни разбирания и изобщо не смятам да го уведомявам за желанията и намеренията ми. .... При вас промяната беше ли забелязана от околните?
На родителите си не съм казвала, почти никой незнае даже. Стига да не се изхвърлиш с огромни кубици едва ли ще е забележимо под дрехите. Лятото вече е друго
При мен е както преди, само че тогава беше сутиен с подплънки

Цитирай:
Първоначално написано от tinata
3. И едно въпросче за ареолите - в моменат са ми около 4,5 см диаметър, увеличават ли се след операцията? ........
Моите са по-малки, разтегнаха се при бременността и кърменето, след това се спихнаха, след мамопластиката пак се опънаха и сега са ОК, сега са 4 см обаче.
  #1239  
Стар 26th February 2011, 16:33
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata
Аз не искам огромни цици, а естествено големи.

gemma, колко пъти ти се наложи да ходиш до Пловдив? Доволна ли си? Колко кубика си сложи? Колко ти излезна операцията?

В началото исках кръгли импланти, но в послествие заради по-естествената визия се спрях на анатомични.
Tinata,ходих 2 пъти до Пловдив-единия за консултацията,въпреки,че още не бях сигурна че ще с еоперирм при този лекар се срещнах и с анестезиолога и опредлеихме размера на имплантите и на сутиена.Второто ходене беше за операцията.След това лекарят имаше път до София и ми махна конците.
325 кубика съм,кръгли,висок профил,Евросиликон.Преди да се оперирам бях сигурна на 100% ,че искам 350 кубика,анатомични,Макган.Д ктора ме разубеди.За момента съм много доволна.Малко ми малеят,чак ме е яд,че не си сложих 350 кубика,но не мисля,че доктора щеше да се съгласи.Той дори и 325 не искаше.Операцията ми излезна около 6 000 лв,което мисля,че е съвсем поносимо.
Лекарят го избрах основно заради мненията във форума.
Много исках да се консултирам и с Тепавичарова,но не ми се чакаше 2 месеца за операцията,а и това отношение,за което чета малко ме разубеди.
А отношението в клиниката е нвероятно,и други момичета тук във форума са го споменавали.
Ако те интересува нещо друго пиши на лични,за да излиза като реклама тук във форума.
  #1240  
Стар 27th February 2011, 09:56
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Гема, радвам се че нещата при теб са супер и си доволна от резултата Аз ще слагам 370 анатомични, Евросиликон.
Прати снимки на лични, ако имаш. Кога почна да слагаш спортния сутиен.
Аз се притеснявам, че операцията ми е на 25.03, а на 02.04 имаме събиране със съученици - 5 год. , ще ми се много да отида, но ако съм още с лента - незнам. Ти кога започна да излизаш?
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:13.