IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1741  
Стар 27th April 2011, 14:37
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

ОК де, спирам се
Да си ходят кандидатките при разни Ефремовци, Георгиевци и прочие...
Ама как да мълча като лично с очите си видях момиче, пациентка на един от тези изброените, която беше в моята стая за МАХАНЕ НА ИМПЛАНТИ поради осакатяване - отваряне на раната, инфекция и куп други още проблеми...Момичето вече не иска да чуе за импланти...
И...онова предаване по БиТиВи - незнам дали сте го гледали...
__________________
Ordnung muss sein!
  #1742  
Стар 27th April 2011, 14:45
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Smile

Lucky,прати ми снимки на циците на лични,pls,а може и да ги пуснеш за малко в темичката,кво ти пука,ще ги харесаме,сигурна съм)
  #1743  
Стар 27th April 2011, 15:03
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Лива, права си този път - в бързината не съм прочела името - за Иван Жечев Трайков от списъка става дума - точно под Ильо Стоянов.http://www.bulapras.org/members
Лъки, този доктор е доцент точно по пластична и естетична.
Цитирай:
Основател и Началник Клиника по Изгаряне, Пластична, Естетична и Реконструктивна Хирургия при УМБАЛ "Св.Георги" Пловдив (ВМИ Пловдив);
Ти може и да не си го чувала, но е добър доктор, просто не набляга на мамопластика.

А да, и е тъст на Карен Джамбазов
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1744  
Стар 27th April 2011, 15:22
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Lucky,прати ми снимки на циците на лични,pls,а може и да ги пуснеш за малко в темичката,кво ти пука,ще ги харесаме,сигурна съм)
Мишел
като направя снимките, ще реша как - дали да ги сложа за малко в темата или поотделно по мейл на интересантите. Всъщност аз незнам как се пускат снимки за малко...

А, и жалко че нямам на изходно положение все още /при доцентката са/ - така най-добре се преценява резултатът.
При мен не бяха с перфектна форма и зърното анатомично ми е по-надолу, а не в средата /както е при идеалните гърди/. Сега пак е по-надолу, но значително се е увеличило разстоянието между зърно и мамиларната гънка - май беше от 3 см на 6 см вече.
Така че е лесно да направиш хубави и големи цици, когато и изходните са хубави. Но по-малко хиирурзи са тези, които от проблемни правят нещо добро като резултат.
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 27th April 2011 на 15:27
  #1745  
Стар 27th April 2011, 15:32
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Мишел
като направя снимките, ще реша как - дали да ги сложа за малко в темата или поотделно по мейл на интересантите. Всъщност аз незнам как се пускат снимки за малко...

А, и жалко че нямам на изходно положение все още /при доцентката са/ - така най-добре се преценява резултатът.
При мен не бяха с перфектна форма и зърното анатомично ми е по-надолу, а не в средата /както е при идеалните гърди/. Сега пак е по-надолу, но значително се е увеличило разстоянието между зърно и мамиларната гънка - май беше от 3 см на 6 см вече.
Така че е лесно да направиш хубави и големи цици, когато и изходните са хубави. Но по-малко хиирурзи са тези, които от проблемни правят нещо добро като резултат.
И моето изходно положение не беше за показване(точно както го описваш ти),ама споко,важното е,че вече всичко е в миналото
  #1746  
Стар 27th April 2011, 16:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Майчице милааааа..........
  #1747  
Стар 27th April 2011, 18:35
Megan2011 Megan2011 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Момичета, да се похваля и аз-мина ми операцията на 25.04, 420 сс, подмускула, кръгли, Алерган. С лента съм, казаха ми 2 седмици, сутиен също, чуствам се много добре днес, нямам болки, само леко опъване и дискомфорт. Вчера ми беше тежкия ден, в деня на операцията също бях ок, но са ми дали силни обезболяващи. Хубавки ми изглеждат, но не мога още да ги коментирам, сториха ми се малки обаче, незнам дали защото са притиснати от лентата и сутиена, къде се изгуби тоя размер незнам...
Въпросче имам- колко време спахте на високо, аз в болницата бях една нощ и там на 60-70 градуса ми беше леглото, вкъщи казаха на 4-5 възглавници и съм ги наредила, ама колко време е добре да е така?
Много съм доволна че мина, дано сега се понаместят и станат неустоими
  #1748  
Стар 27th April 2011, 18:41
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Айде честито! )
Със здраве да ги носиш. После ще пратиш снимки на 420 сс
Аз един месец спах на 2 възглавници и май все още подължавам. От няколко дни започнах и леко настрани да спя.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1749  
Стар 27th April 2011, 18:45
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Майчице милааааа..........
Гвен, като споменавах по-горе имена нямях предвид Николай, а Емил Георгиев. Не го приемай лично
Или за друго се плесна по главата?
Между другото, твоите снимки има ли ги още някъде? Отново съм любопитна да видя твоите
__________________
Ordnung muss sein!
  #1750  
Стар 27th April 2011, 18:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Megan2011 Виж мнението
Момичета, да се похваля и аз-мина ми операцията на 25.04, 420 сс, подмускула, кръгли, Алерган. С лента съм, казаха ми 2 седмици, сутиен също, чуствам се много добре днес, нямам болки, само леко опъване и дискомфорт. Вчера ми беше тежкия ден, в деня на операцията също бях ок, но са ми дали силни обезболяващи. Хубавки ми изглеждат, но не мога още да ги коментирам, сториха ми се малки обаче, незнам дали защото са притиснати от лентата и сутиена, къде се изгуби тоя размер незнам...
Въпросче имам- колко време спахте на високо, аз в болницата бях една нощ и там на 60-70 градуса ми беше леглото, вкъщи казаха на 4-5 възглавници и съм ги наредила, ама колко време е добре да е така?
Много съм доволна че мина, дано сега се понаместят и станат неустоими
Честито Меган!

Аз спах нависоко само в болницата 1 нощ. После ми се изкривяваше врата ако съм нависоко. Всичко зависи от това коя поза за теб ще е най-удобна за спане...особено през дните, когато все още ще ти е трудно да се обръщаш на една страна
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:44.