IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 22nd November 2010, 12:48
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
За мен по важното е че си ги харесва и нямам усложнения,да чукна на дърво..
Да,така е!
Какво би направила,ако те беше излъгал за имплантите?Искала си едни,а се събуждаш с други????

Мариизабела,аз просто обясних какво исках и се доверих изцяло на него ,и не сбърках.Не съм имала претенции за гелове ,и тн.Той ми предложи 420 и аз се съгласих ..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 22nd November 2010, 13:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi


Мариизабела,аз просто обясних какво исках и се доверих изцяло на него ,и не сбърках.Не съм имала претенции за гелове ,и тн.Той ми предложи 420 и аз се съгласих ..
Не те питам какъв е твоя случай,защото го знам.ПИТАХ ТЕ КАКВО БИ НАПРАВИЛА НА МОЕ МЯСТО?
Аз му казах какво искам,кой гел,коя марка,кубици ....,излъга ме 2 пъти като ми показва и аз не знам какви таблици.Заблуди ме,но временно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #83  
Стар 22nd November 2010, 13:25
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi


Мариизабела,аз просто обясних какво исках и се доверих изцяло на него ,и не сбърках.Не съм имала претенции за гелове ,и тн.Той ми предложи 420 и аз се съгласих ..
Не те питам какъв е твоя случай,защото го знам.ПИТАХ ТЕ КАКВО БИ НАПРАВИЛА НА МОЕ МЯСТО?
Аз му казах какво искам,кой гел,коя марка,кубици ....,излъга ме 2 пъти като ми показва и аз не знам какви таблици.Заблуди ме,но временно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Може да прозвучи грубо,но ще бъда искренна с теб..Не се спря да мрънкаш и да си мениш мнението..Веднъж казваш харесвам се ,на следващия ден не се харесвам...А как ще докажеш че точно той те е излъгал? Не се ли замисли че той е човека който поръчва имплантите и той би трябвало да има най точните таблици... Казваш че ги харесваш ,меки ти били .... Сега какъв е проблема ?
Искам да ти задам един въпрос ?Да предполжим-казвам само да предположим...Че си излъгана ....Но ,със тези импланти които си искала не си харесваш гъдите какво щешеда правиш ..Защото сега се харесваш...Сигурна съм щеше да търсиш друга причина да плюеш тук и да мрънкаш.Защот аз си спомням постовете и за Николай Георгиев ,които не се различаваха много от сегашните за Стоянов.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 22nd November 2010, 13:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Може да прозвучи грубо,но ще бъда искренна с теб..Не се спря да мрънкаш и да си мениш мнението..Веднъж казваш харесвам се ,на следващия ден не се харесвам...А как ще докажеш че точно той те е излъгал? Не се ли замисли че той е човека който поръчва имплантите и той би трябвало да има най точните таблици... Казваш че ги харесваш ,меки ти били .... Сега какъв е проблема ?
Искам да ти задам един въпрос ?Да предполжим-казвам само да предположим...Че си излъгана ....Но ,със тези импланти които си искала не си харесваш гъдите какво щешеда правиш ..Защото сега се харесваш...Сигурна съм щеше да търсиш друга причина да плюеш тук и да мрънкаш.Защот аз си спомням постовете и за Николай Георгиев ,които не се различаваха много от сегашните за Стоянов.
Аз гърдите си ги харесвам,идеята е,че лъже според всичките съфорумки,които едва ли не ме убедиха,че съм супер наивна и глупава,щом му вярвам на думите и неговите таблици!
Помни каквото искаш,фактите са налице.не искам да си представям едни неща,дали с аможели да се случат или не.Важното е какво е сега и каква е истината-КАКВА МУ Е ПОЛЗАТА ДА ЛЪЖЕ,КАТО МОЖЕШЕ ДА МИ КАЖЕ С ПРОСТИТЕ ДУМИ,ЧЕ НЕ БИ СЕ ПОЛУЧИЛО ТОВА,КОЕТО ИСКАМ С ИМПЛАНТИТЕ,КОИТО ИСКАМ..ХМММ???
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #85  
Стар 22nd November 2010, 15:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

току що говорих с мениджъра на Алерган за България,утре сутрин ще ми каже МX дали са софт или хард тъч по линия.Но това,което четох,е че тези импланти се слагат и на жени с липсващи жлези,потърпещи,защото гелът на пипане е по-мек от софт тъч линията.
То сигурно за тва сега са ми по-меки от пипките даже
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #86  
Стар 23rd November 2010, 11:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
току що говорих с мениджъра на Алерган за България,утре сутрин ще ми каже МX дали са софт или хард тъч по линия.Но това,което четох,е че тези импланти се слагат и на жени с липсващи жлези,потърпещи,защото гелът на пипане е по-мек от софт тъч линията.
То сигурно за тва сега са ми по-меки от пипките даже

Току що приключих разговора си с Емил Петров.Справката,която мисля е най-точна и доказва,че др.Ильо Стоянов не е лъжец

Алерган,серия 410 серия цялата се води софт тъч,защото е подобрена с този нов гел,риспонсив/мисля така се изрази той/.Създаден за още по-меко докосване,особено за жени,на които зърната са по-надолу/не са вирнати/.,за жени претърпели премахване на гърдата....и тн.
Това,което бях постнала в темата за въпроси,написано на английски/но кой да си го преведе/.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какстесъсздраветоследняколкогодинисиликон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:15.