IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 20th May 2011, 13:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Имам познати момичета на по 21-2 с ясни бръчки по шията и деколтето и ясни назолабиални бръчки. Без излагане на слънце. Имам и познати на 40, които редовно ходят на солариум и нямат нито едно от гореизброените. В огромен процент е до кожа. Във всеки случай дори и да си от късметлиите, според мен е задължителен преглед при дерматолог от време на време, ако решиш да се пържиш редовно, за да не се окаже, че в един момент е късно. Аз лично бях стигнала по едно време до ходене в солариума всеки ден буквално. Ако някой ви казва, че към това няма пристрастяване, лъже ви. Точно преглед при дермтолог ме накара да си седна на гъза. Слава Богу не беше най- страшната диагноза, но си имам едно наум от тогава. Сега дори и когато сме на море не се пека. Добре, че по рождение съм като след 2 седмици на плажа, та не ми личи. Иначе бели кълки обичам само, ако са тип Никол Кидман- с перфектна бяла порцеланова кожа- тва си е грехота да го печеш
Отговори с цитат
  #62  
Стар 20th May 2011, 15:53
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Някой ползвал ли е спрей тен /незнам дали се казва така/? Имате ли отзиви за него - уж бил безвреден и пада равномерно?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 20th May 2011, 16:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от Yob Виж мнението
С загар или без хи4 не ми прави впечатление , но виждам как изглежда кожата по деколтетата и лицата на жени , които редовно са се пекли и сега са на около 43 ...
Мда,права си.Майка ще стане на 46 тази година,а има баси уникално свежата кожа,защото не се е пекла цял живот.Мисля да следвам примера им
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #64  
Стар 20th May 2011, 16:55
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Имам приятелка на 47 с тъмна кожа и голяма страст към слънцето ...кожата и по деколтето и лицето е някакси тънка и ''захабена'' макар да има хубава кожа , в смисъл без разширени пори или петна .
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 21st May 2011, 09:49
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jansi Виж мнението
Някой ползвал ли е спрей тен /незнам дали се казва така/? Имате ли отзиви за него - уж бил безвреден и пада равномерно?
Предполагам, имаш предвид тен с аерограф. Много хора казват, че е безвреден. Как пада не мога да ти кажа, но не знам къде се предлага тази услуга. По-разпространен е в Западна Европа, в България мисля, че все още е новост.

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Мда,права си.Майка ще стане на 46 тази година,а има баси уникално свежата кожа,защото не се е пекла цял живот.Мисля да следвам примера им
Моята също е така, даже на места ни казват, че сме като сестрички.
Аз обожавам да се препичам, доставя ми голямо удоволствие да ми е много топло. Преди бях станала като зомбирана и ходих непрекъснато да се пържа на солариум. Бях си направила членска карта даже... Добре, че се спрях на време, защото здравето ми е над всичко.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 21st May 2011, 10:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Хич даже не е рядкост. Пада на петна, колкото и старателно да си се ексфолирал преди това. Няма начин да не е така, щото не се потим еднакво по цялото тяло.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 21st May 2011, 10:30
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Преди няколко месеца търсих много из българските сайтове, но не намерих достатъчно информация, затова си помислих, че все още не се е разпространило...

Апоклистика, ще дадеш ли координати къде предлагат такава услуга.
Може и на лични.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 21st May 2011, 19:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Моята също е така, даже на места ни казват, че сме като сестрички.
най-смешната част е като я нарека Мам и следват някакви шокирани погледи и хората си питат де
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #69  
Стар 23rd May 2011, 21:05
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
най-смешната част е като я нарека Мам и следват някакви шокирани погледи и хората си питат де
"Ооо, ама това майка ти ли еее ?!?! " - като е адресирано до мен
"Ооо, ама това дъщеря ти ли еее ?!?! " - до майка ми
..... Да са ни живи и здрави...

Хайде стига хвалби, че ще ни сложат диагноза "Ноелски синдром" .
Отговори с цитат
  #70  
Стар 23rd May 2011, 21:14
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
"Ооо, ама това майка ти ли еее ?!?! " - като е адресирано до мен
"Ооо, ама това дъщеря ти ли еее ?!?! " - до майка ми
..... Да са ни живи и здрави...

Хайде стига хвалби, че ще ни сложат диагноза "Ноелски синдром" .
Готините мацки не страдат от "НОЕЛСКИ синдром",така че споко,нямате данни да сте от страдащите от този синдром)))))))
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бронзовзагар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:45.