IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th May 2011, 23:44
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Металик_Фен, ти хубаво говориш за кифли, ама...ти четеш ли Ницше, Фройд, Умберто Еко?
Помисли с какво друго можеш да превъзходиш батковците. Демонстрирай повече оригиналност в мисленето, напиши й писмо на хартия /но не любовно!/ и й го дай на ръка в училище, срещни я в коридора и я попитай "Ти знаеш ли какво е реминисценция?"
Тя ще се сепне, и ше те забележи. После, ако е качествено момиче, ще провери в речника, и ще ти отовори на другия ден
И за кво да го прави тва? За да го пукат от бъзици кухите лейки до края на 12 клас ли? Нали не си вярваш наистина, че ше земе да се сепне, да го забележи, да има речник вкъщи, па и да го отвори
Няма кво да му мажеш на момчето очите- момиче като гореописаната никога няма да забележи момче като него. И не щото на него нещо не му е наред или щото тя е много първокласна. Те просто нямат допирни точки и общи теми, от различни светове са. От опит за събиране на тия различни светове на тая възраст може само глава да боли и ако си по лабилен, да си нанесеш някви психични травми и комплекси за следващоте 10 години например. Гледай си твойта среда, кефи се на живота, учи, работи за бъдещето си. Особено, ако въпреки всичко държиш да си вървежен сред кухите лейки. Доброто образование ще ти осигури високоплатена работа и респективно вървежност сред кухите лейки.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st May 2011, 01:15
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Apoklistika е най-права от всички според мен.Добре, на момчето му е жал за девойката.Защо? Да не би да е останала гладна и боса? Простакесата не можеш да я промениш ти.Остави я да си простее и гледай себе си в крайна сметка.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st May 2011, 01:36
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

тенденцията е масата хора да станат средно-статистически по-тъпи, за да се управляват по-лесно (отговарям директно на въпроса), НО (ако пък тва ше те успокои) занапред момичетата с хубава фигура ше стават все по-малко, предвид колко трудно е вече да си купиш нормална естествена храна, така че по-добре освен да се фокусираш върху бъдещето (което така или иначе всеки нормален човек би трябвало да прави) виж кво можеш да направиш за да вземеш максимума и от момента
Тва е от мене, вервайте ми, впрочем
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st May 2011, 07:15
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от metallica_fan Виж мнението
Да точно това имах предвид "куха лейка" или аз обичам да ги наричам "кифли". Наистина се надявам да се осъзнаят но честно казано .. не ми се вярва.
хъхъх , ти к'во сега , злобееш ли ?

Твоята история много ми напомня на баснята за лисицата , дето като не могла да стигне гроздето , рекла , че е кисело

Сам казваш , че момичето е красиво и поддържано. Нормално е да търси контакти със себеподобни !

Нищо ново под слънцето !

Това , че си пухкав , не те прави кофти човек , нито пък въпросното хубаво девойче е "куха лейка" , 'щото видиш ли не те отразява........Просто сте два различни свята , без допирни точки.

Аз също винаги съм харесвала готини , поддържани батковци , а не разпуснати , неугледни тюфлеци ...Аре слагайте ме и мен в графа - К.И.Ф.Л.А.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето

Последно редактирано от i_ani : 21st May 2011 на 07:38
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st May 2011, 07:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Велкъм ту ауър груп Илианче!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st May 2011, 07:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз мисля, че малко се отплеснахме от първоначалната идея на момчето. И сега след като прочетох дълбокомисления анализ на Лъкето съм в шок и си забравих мисълта
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st May 2011, 07:56
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Metallica , жалко е , че ти харесват кифли . Ако можеш - преодолей го .
Кухи жени ще има винаги , но има и нормални - поогледай се .
Като ти гледам ника - условието да слушаш чалгийка не е постижимо
Условието за да имаш такава жена е едно - пари . Кифлите не са трудни - все някога , някоя ще ти падне в ръцете - имай търпение
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st May 2011, 08:02
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

хахахахах , точно така ! Да се постарае не да изглежда добре и във форма , а портфейлът му с времето , да расте правопропорционално с шкембето .......ЖеУезна логика
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st May 2011, 09:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е нема кво да го лъжем, с гола външност кифли не се ловят- колкото и хубава фигура да има и да е поддържан, няма коя да му върже, ако ше я разхожда с трамвая и ше я кани в парка, щот нема пари за версай например
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st May 2011, 10:54
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Казваш, че момичето не те интересува и само ти е жал за нея, а очевидно все тя ти е в главата... Чак и теми във форумите пускаш...
На мен също ми намирисва на баснята за лисицата и гроздето...

А ти като си фен на Металика, потърси си мацка като теб. Пълно е с 16годишни металки. Защо точно в чалгаджийката се огледа ?!
Преди всичко първото нещо, което обединява хората на 16 са общите интереси и теми на разговор...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Момичетатаднешновреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.