IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th August 2010, 11:24
lazarova90 lazarova90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране ЗА ЦЕНИТЕЛИ НА КАЧЕСТВЕНИ МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ

За ценители на качествени млечни продукти

Производители сме на млечни продукти- кисело мляко, прясно мляко, БСС (бяло саламурено сирене) кашкавал, плодови млека, айран.

Аз управителя на млекопреработвателно предприятие ЕТ „ Милица Лазарова’’ декларирам и гарантирам, че всички продукти произведени в предприятието са изработени от 100% свежо краве мляко ( свежо означава –мляко добито от кравите в деня на преработка).
Продуктите са произведени без консерванти и добавки за гъстота.
А това означава, че произведените продукти са по БДС. Уважаеми клиенти, знам,че на Вас Ви е трудно като влезнете в магазина да изберете най-доброто за Вас и Вашите деца, но повярвайте ми и на мен като производител ми е много трудно да достигна до Вас.
Знам и това, че българинът забрави истинския вкус на българските млечни продукти и мисля, че е време да си го припомним.
За съжаление, качествените млечни продукти не се ценят от търговските работници, за тях е важен марша на печалбата.
Пиша Ви тези няколко реда уважаеми клиенти, за да може с ваша помощ продуктите ни да достигнат до Вас.
Не разполагаме с пари, за да рекламираме по български телевизии.
Предприятието се намира в гр. Славяново общ. Плевен. Продуктите са ценени и предпочитани в Плевен и централна северна България.
Търсим клиенти в София!
Очакваме свежи идеи!


www.Lazarova.eu
e-mail: Lazarova90@abv.bg
тел: 0888/376917
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th December 2010, 15:26
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Опитах Вашето кисело мляко дс бифидобактерии и съм много доволна Поздравления за идеята с малките кофички подарък!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАЦЕНИТЕЛИНАКАЧЕСТВЕНИМЛЕЧНИПРОДУКТИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:52.