IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th August 2009, 12:34
angeliki angeliki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране

аз го ям това за вечеря, може да не е кой знае колко здравословно, но е вкусно и е по-добре от нещата, с които се тъпчат повечето хора
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th August 2009, 12:38
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Че е вкусно- спор няма. По-добре е от нещата, с които се хранят повечето хора, но винаги може по-добре, а в случая: много по-добре.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th August 2009, 14:09
KENT KENT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 12
По подразбиране

На мен ми се струва перфектно за закуска...обаче от моя гледна точка,знаейки колко точно спортувам и какъв ми е метаболизмът.При мен закуската е много слна,така че често ям точно това.Това и 2 белтъка+фреш.Заменям банана с някакъв друг плод(или два други),защото не ми е любим.Слагам си 60гр мюсли,около 200гр. кисело мляко от 1,5% и 2 ч.л. мед(ама истински мед,не от магазина )
Интересно ми е,Иванин,ти защо мислиш,че тази закуска е "безсмислена"?За какво е безсмислена?
__________________
Free your mind and the rest will follow!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th November 2010, 20:49
m0lbyyy m0lbyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 1
По подразбиране

оф аз всеки ден закусвам точно това .... за закуска е идеално ...тия дето закусвам по половин крастави4ка и не са наясно да мълат
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th November 2010, 20:55
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Че какво и има на закуската на мен ми звучи много добре само ако можеше мюслито да се замени с нещо друго
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th November 2010, 11:14
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Тъй като не закусвам половин краставичка, мога да не мълча, нали

За какво е идеална закуската, за какво точно е идеална? Каква е целта на закуската?
Тия, които просто си набиват храна, за да си напълнят стомаха и изпразват шкафовете на едно хранене, те да си мълчат.

Говорим за закуска при жена, която е и авторката на темата и която евентуално предшества някаква тренировка (за отслабване) . И какво значи "мюсли" , то може да е 5 вида ядки и 6 вида сушени плодове + банан + мед + кисело мляко.
"Много е добре, само ако може да заменим мюслито с нещо друго" - кое да заменим, 5-те вида ядки и 6-те вида сушени плодове, че тва е 70% от въпросната закуска във въпросната тема. Все едно "Опела е много добра кола, само да сменим 95% от чарковете в нея, ще стане идеално" , не знам дали някой се усеща какви глупости говори.

И да подчертаем отново, че авторката е жена и доколкото знам, не е културистка. Толкова по темата, 1-вият отговор е достатъчно изчерпателен.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th November 2010, 11:30
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз бих изключила киселото мляко - въглехидрати на закуска - лошо няма. Аз закусвам винаги само въглехидрати без протеини и отслабнах с 20кг.
Тялото може да съхранява около 120г въглехидрати - едва след като теза депа се запълнят , остатъкът се съхранява във вид на сланина. А в тази закуска я има 70г въглехидрати, я- няма
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th November 2010, 13:54
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Солвер хайде да не ми размахваш пръст моля те
Всеки има различен хранителен режим и обича различни храни...мисля че вече говорихме веднъж за това Мюслита и разни закуски от този сорт само ми докарват стомашни болки и отделно че след 2 4аса съм освирепяла от глад , за това за мен не е подходящата закуска!
Попитах какви други варианти има за замяна на мюслито ама ти реши да ми се правиш отново на велик.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th November 2010, 14:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Нещо имаш проблем с асимилирането на информацията, не знам от къде си я прекарваш, но явно очите ти я филтрират и променят по някакъв начин

Прочети още 1 път поста ми, ако искаш още 10 пъти, после 100 пъти и така, докато го разбереш.
Никой не пита дали ти ядеш сирене, въпросът в темата е "Какво мислите за ТАЗИ закуска?" . Отделно, че е на 100 години и авторката очевидно не влиза.
И престани да ми обясняваш, че съм размахвал пръсти (ето сега размахвам) - създаваш безсмислено отрицателно напрежение. Започни да разбираш написаното. А докато си предубедена, престани да се обръщаш към мен.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th November 2010, 14:13
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

хайде да вземеш сам да си прочетеш поста ,и вземи излез от перманентното со лошо настроение ,което не знам дали е породено от лошо храносмилане или просто от недоебаване но е еднакво досадно !
За късмет особати ти не предизвиква никакъв интерес в мен, така че наистина ще спестя обръщанията си към теб
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мюсликиселомлякобананмед
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:17.