IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 19th November 2007, 20:25
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Liophy защо като напиша пост и като го поствам не ме вкарва автоматично обратно в темата? Това е въпрос а не оплакване
__________________
  #872  
Стар 19th November 2007, 22:07
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mairo
Liophy защо като напиша пост и като го поствам не ме вкарва автоматично обратно в темата? Това е въпрос а не оплакване
не виждаш ли, че liophy не отговаря на въпроси нещо....
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #873  
Стар 19th November 2007, 22:33
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Нямам представа, предполагам че е от настройката ти на браузара.

А ти бюти не мислиш ли, че не е редно от твоя страна да се изказваш от мое име? Още повече, че по въпроса с искането ти за ранг ти пратих лично съобщение.

Или ти държиш да ти отговарям публично?
  #874  
Стар 20th November 2007, 00:15
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Въпроc?Защо чрез тага [img][/img] не може да cе добавят изображения и дали cкоро тази функция ще я има?
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
  #875  
Стар 20th November 2007, 06:49
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Нямам представа, предполагам че е от настройката ти на браузара.

А ти бюти не мислиш ли, че не е редно от твоя страна да се изказваш от мое име? Още повече, че по въпроса с искането ти за ранг ти пратих лично съобщение.

Или ти държиш да ти отговарям публично?
държа да ми отговаряш публично, защото отговора ти явно не интересува само мен, и за теб ще е по-лесно да отговориш веднъж тук, а не 5 пъти на лични и така всеки, който се интересува ще вижда без да те пита отново.
и не се изказвам от твое име, просто забелязвам, че не беше отговорил на предните постови към 3 дни някъде (не съм сигурна точно), което значи че те е хванала липсата. какво лошо има че предопредих човека?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #876  
Стар 22nd November 2007, 18:11
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Police MAIN
Въпроc?Защо чрез тага [img][/img] не може да cе добавят изображения и дали cкоро тази функция ще я има?
Аз мисля че това е добра идея. Аз знам сайт добавяш само кода на картинката която си я ибереш и тя е в форума.
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
  #877  
Стар 23rd November 2007, 11:15
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

И аз искам да питам нещо..... плс.... щом може така да се променят ранговете (преди не съм се замисляла много-много по тоя въпрос, е, изкефих се като ми се изписа отгоре фитнес манияк!) това "познат" някак си ми звучи много "студено"... liophy, не може ли да ми напишеш например, "Приятел"! Аз живей с форума и всички ви чувствам като моето семейство. Предполагам, че "Каката на форума" няма да е много тактично, но поне Приятел..... не може ли
  #878  
Стар 24th November 2007, 01:00
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Льофи, имам молба. Да се измисли най- накрая санкция за това променяне (триене) на мнения за щяло и нещяло от потребители. Ужасно е тъпо заради промяната в настроението на някой да се губи ценна информация и да се обезсмисля тема. Нека не се приема като заяждане, не ми е това целта, просто се чувствам ощетена като се връщам назад да търся инфо, най- вече в пластична, да видя, че половината тема е само от емотки
  #879  
Стар 24th November 2007, 07:39
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

еее ся ше ме накажат заради тебе
  #880  
Стар 24th November 2007, 11:36
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Льофи, имам молба. Да се измисли най- накрая санкция за това променяне (триене) на мнения за щяло и нещяло от потребители. Ужасно е тъпо заради промяната в настроението на някой да се губи ценна информация и да се обезсмисля тема. Нека не се приема като заяждане, не ми е това целта, просто се чувствам ощетена като се връщам назад да търся инфо, най- вече в пластична, да видя, че половината тема е само от емотки
Подкрепям! По-скоро ако е възможно не санкция ами невъзможност това да се направи. Иначе дори и да има санкция след това пак ще има висящи теми. Много е неприятно да четеш теми само с емотки и изобщо да не се разбира за какво става дума. Темите стават безмислени и безполезни.

ПП. Бимбе, ти къде си се провинила душко Тебе не давам да те наказват
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:40.