IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th November 2006, 10:16
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране

Благодаря на Paradizo и Jedira за подкрепата. Наистина ежедневието ни е сташно натоварено и хората са много озлобени, но трябва да се опитваме да търсим хубавото, а не да хвърляме негативната си енергия върху другите. Ако Horry беше останала супер доволна, никога нямаше да го напише, но за "доброжелатели" винаги се намира място. Paradizo много добре и подробно е описал, от гледната точка на интруктор, защото той най-добре разбира за какво става въпрос и как протича един час, каква е задачата на инструктора и какво е поведението на посетителите. Аз нямам какво да добавя. Надявам се да има повече усмихнати хора, които идват да спортуват, за да се разтоварят, да се чувстват по-добре и да научат нещо. Защото не е важно просто да присъстваш, важно е и да участваш и да вложиш старание!
__________________
"Добрата физическа форма е предпоставка за щастие..." Дж. Пилатес
www.yogalatesmaria.com
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th November 2006, 16:22
non_blonde non_blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Свалих си от дата.бг филмчето Pilates for dummies, имам и книгата на Кибеа и от известно време си правя упражненията вкъщи. Дали защото съм се занимавала малко и с йога, но въпросните упражнения не ми се виждат изобщо сложни и започвам да се чудя дали наистина действат?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th November 2006, 16:34
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Може би заради йогата,сигурно си напреднала.Аз също имам въпросната книга и на мен ми се струват доста леки,обаче аз съм ходила при Мария и там не е така,в смисъл,че ходя на тае-бо и степаеробика,а след пилатеса на Мария имам мускулна треска на невероятни места.Лично аз го отдавам на това,че тренировката е съвсем различна и натоварва други мускулни групи по по-различен начин и за мен е полезно от време навреме да сменя
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th June 2009, 10:52
caby caby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 1
По подразбиране питане

Някой знае ли къде се е преместила Мария от MD sport?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th June 2009, 15:25
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Много интересно отношение на инструкторкатаСамо ще споделя какво прави моята инструкторка...Първо в групата сме не пове4е от 15 4овека, инструкторката обикаля между нас и ако някой прави нещо грешно те поправя и ти показва как става!Вси4ки в групата сме с разли4ни проблеми с които тя е запозната и упражненията са индивидуални за всеки!Няма такова нещо вси4ки да правят едно и също!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th June 2009, 09:40
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Да не се изказвам като много веща, но от доста време вече се занимавам с пилатес и мога да кажа, че най- важното е упражненията да се правят точно. Не мога да си представя инструктор, който да не показва гршките и да не цели отстраняването им. Разбира се, че всеки си има индивидуални затруднения и не разбирам за какво си плащате, като никой не ви обръща внимание,
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th June 2009, 21:51
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Да не се изказвам като много веща, но от доста време вече се занимавам с пилатес и мога да кажа, че най- важното е упражненията да се правят точно. Не мога да си представя инструктор, който да не показва гршките и да не цели отстраняването им. Разбира се, че всеки си има индивидуални затруднения и не разбирам за какво си плащате, като никой не ви обръща внимание,
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th June 2009, 10:14
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Аз да питам, някой успял ли е вече да направи "Гмуркане" както трябва, че аз така и не мога
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th June 2009, 16:17
fox1 fox1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 10
По подразбиране за пилатес

във варна има една треньорка по пилатес,при която си струва да се пробва-казва се ники и води тренировки в х-л Черно море-зала "лотос",бивша "хуни".няма как да не останете доволни-изключително внимание към всеки,професионализъм и много ведро настроение винаги.аз ходя при нея редовно като имам време,преди ходех и на степаеробика,но сега тя има само пилатес за съжаление
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th June 2009, 22:17
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Ох , в Пазарджик що няма такива неща беее, ще се гръмна, в тази жега без климатик бая гадно се правят тези пилатес движения
в домашни условия
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пилатес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.