IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th October 2009, 11:27
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране Re: Факторът удоволствие.

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
"Всички животни с изключение на човека знаят,че главното нещо в живота е да му се наслаждават."
Кой е казал тази умна мисъл
Самюел Бътлър.
__________________
"Истинските мъже имат бъдеще, а истинските жени - минало." Оскар Уайлд
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th October 2009, 12:26
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Изплува ми в съзнанието ето този фирм.

http://tvtv.bg/movies/view/id/1989
__________________
"Истинските мъже имат бъдеще, а истинските жени - минало." Оскар Уайлд
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th October 2009, 12:32
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Секса!!!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th October 2009, 12:42
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Удоволствието да пия кафето си сутрин рано, наблюдавайки от прозореца врабчетата по покривите и надничащото слънце......
Удоволствието вечер до късно да слушам любимото си радио Jazz FM и да се пренасям в други измерения....
Удоволствието да приседна на някоя пейка и да слушам саксофона на уличен музикант....
Удоволствието излизайки да открия, че всичко наоколо е заскрежено, като в истинска зимна приказка......
Удоволствието вечер, на пустия плаж да слушам шума на морето и да гледам звездите.....
Удоволствието да намеря тихо място и да чувам само песента на птиците или жуженето на бубулечките.......
Удоволствието да се изкача на висок връх и да погледна света отгоре....
Удоволствието да се скитам в непознати градове и села и да откривам случайно, малки стръмни улички, сякаш застинали във времето.....

И още толкова много...........
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th October 2009, 12:54
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Последно Хитлер или Самюел Бътлър
Малко ми е според тоя въпрос какво знаят и какво не знаят животните, ама няма да задълбавам
Зависи в каква фаза се намирам като че ли, различни неща могат да ми доставят удоволствие. За момента- да мечтая. Да имам ясна цел и да виждам как сантиметър по сантиметър се приближавам към нея, да си представям мига, в който ще я достигна
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th October 2009, 13:17
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Подкрепям напълно стрейндж. Иначе казано, очарованието на живота се крие в бавните моменти, когато възприемаш всичко наоколо, с всички сетива, когато го усещаш във вените си и осъзнаваш, че си част от тази магия.

На мен удоволствие ми носят най-простите моментити, когато:
- прекарвам време с приятеля ми - когато просто седим прегърнати и гледаме в една посока, когато виждам как се пробужда сутрин, когато усещам как заспива, когато е в мен, когато се лигави и се смее на глупостите ми.. изобщо всеки миг с него!!!
- съм постигнала успех в нещо - било то 6ца или вярно контролно по Английска литература.
- танцувам, пея или се смея на воля, когато не е нужно да съм друга, за да оцелея.
- се глася за училище!!! Може да ви е странно, но има един час всеки ден, в който забравям за всички проблеми и това е преди даскало. Всеки ден от 11 до 12 надънвам музиката, танцувам и пея и се обличам, гримирам и глася. Това ме зарежда адски много и ми носи удоволствие!!!
__________________
жия
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29th October 2009, 13:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Удоволствието за мен е да видя усмихнати децата ми, да се докосна по някакъв начин до хора, които са далеч и ми липсват (макар че си ги нося постоянно с мен някъде зад левия имплант )
Удоволствие изпитвам сутрин, когато се събудя усмихната и пия кафе... Удоволствие изпитвам и вечер, когато си легна и заспивам доволна от това, което съм свършила/направила... Удоволствие изпитвам, когато изненадвам приятно хората - с дума или жест на внимание...Удоволствие изпитвам, когато отида на селото ми и ме лъхне любимия познат аромат- смесица от окосена трева и кокошки...Удоволствие изпитвам когато карам бясно колело ако щеш....и вятърът брули лицето ми...Когато наблюдавам хората на плажа и въобще...всеки момент, който ме кара да почувствам живота или да дишам учестено - всичко ми носи удоволствие, когато отпусна душата си за това.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th October 2009, 13:56
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Удоволствието за мен е да видя усмихнати децата ми, да се докосна по някакъв начин до хора, които са далеч и ми липсват (макар че си ги нося постоянно с мен някъде зад левия имплант )
О-о-о, това много ми хареса!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th October 2009, 14:48
Аватара на Aleks_Sweet
Aleks_Sweet Aleks_Sweet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 228
По подразбиране

За мен е удоволствие да се наслаждавам на малките неща-да погледна през прозореца,докато работя,и да видя красивия залез...Да седна на брега на морето и да забравя за всичко,гледайки безкрайната морска шир...Удоволствие е за мен,и когато успея да намеря време за себе си,за да се поглезя.
Удоволствие е да направя нещо добро за хората около мен...да чувам смеха на моя любим
Удоволствие е и когато стане реалност,нещо за което съм се борила,и за което съм мечтала дълго време
Всеки миг,в които се чувствам щастлива,от самия факт,че съществувам,е удоволствие за мен
__________________
Poor is the man
Whose pleasures depend
On the permission of another
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th October 2009, 17:13
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Най-голямо удоволствие ми доставя,когато правя хората около мен щастливи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Факторътудоволствие
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.