IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd April 2010, 10:01
maslinkata_f maslinkata_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 2
По подразбиране Как да отслабна?? Моля за помощ!

Може ли някои да ми направи примерна програма за хранене и упражнения за да сваля коремче и паласки
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd April 2010, 19:55
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Хапвай риба,пиле,плодове и зеленчуци.Ограничи газираните напитки,сладкото и хляба.Запиши се на фитнес или прави коремни преси в къщи.Ще има резултат ако си постоянна и търпелива
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th April 2010, 19:04
maslinkata_f maslinkata_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Мерси много радвам се че ми отговори
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th April 2010, 10:13
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Всичко е далеч по-комплексно.Важен е приема на макронутриенти (съотношение белтъчини, мазнини, въглехидрати), важни са източниците и формите на тези макронутриенти, важен е калорийния баланс и физическата активност.За мен най-важен е изборът на храните и количествата микронутриенти в тях.Така например ако се сдобиваш с домашно приготвени, изцяло натурални храни, с много воля и усилия нещата ще се наредят от само себе си

За останалото най-малкото си отдели достатъчно време да се запознаеш с материята.Това да изградиш правилни хранителни и физически навици, да се научиш да слушаш тялото, да вярваш и да поемеш по правилния път ни най-малко не става със съвети по форумите.Знанието е в основата на всичко, научи се да учиш и нещата ще бъдат постигнати по-лесно
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th April 2010, 11:37
superkosta superkosta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 11
По подразбиране

яж колкото можеш по на често и по малко - вместо 2-3 хранения дневна, същото количество си го раздели на поне 5-6 хранения.

прави аеробни тренировки (тичане, велоергометър или колело и т.н.)
аеробната тренировка я прави или сутрин на гладно, или след тренировка...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd August 2010, 09:40
ШкЕмБеЛиНкА ШкЕмБеЛиНкА не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Откакто се тъпча като прасе спрях да спортувам. Знам,че няма логика.
Просто се срамувам от себе си, мисля, че всички ще ме гледат с отвращение и укор. Така порочния кръг се затваря, не съм стъпвала в зала отдавна. Бих искала да ми препоръчата нещо ефективно, с което да започна. Искам да се справя с това.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th August 2010, 18:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ШкЕмБеЛиНкА
Бих искала да ми препоръчата нещо ефективно, с което да започна. Искам да се справя с това.
TИЧАНЕ ПО НЯКОЛКО КМ.,ДО ОТКАЗ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th August 2010, 18:46
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ШкЕмБеЛиНкА
Откакто се тъпча като прасе спрях да спортувам. Знам,че няма логика.
Просто се срамувам от себе си, мисля, че всички ще ме гледат с отвращение и укор. Така порочния кръг се затваря, не съм стъпвала в зала отдавна. Бих искала да ми препоръчата нещо ефективно, с което да започна. Искам да се справя с това.
Ефективни неща много.Ще предложа на вниманието ти 4 различни физически дейности.За режим на хранене няма да коментирам.

1.Крос-не знам какви са ти възможностите,но 2км е добре за начало.1 обиколка на футболен терен е приблизително 400м.След седмица-две повишаваш на 3 км.Повече от 4км едва ли ще са ти нужни,ако си постоянна.Комбинираш със скачане на въже и коремни преси.3-4 пъти седмично.

2.Сваляш си от нета или си купуваш ДВД с аеробика.Повечето от тях са си доста натоварващи.По време на активната ми състезателна дейност съм правил със зор 1 тренировка по аеробика за напреднали...не помня обаче каква беше точно.

3.Тръгваш на фитнес.3 пъти седмично-велоергометър и след това кръгова тренировка.

4.Плуване 3 пъти в седмицата по 40мин.След това сауна.

Успех
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th August 2010, 13:36
ШкЕмБеЛиНкА ШкЕмБеЛиНкА не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Страхотни съвети, ще се възползвам.
Само плуването е проблем, защото не мога да плувам
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th August 2010, 17:25
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ШкЕмБеЛиНкА
Само плуването е проблем, защото не мога да плувам
Е,пак имаш други възможности.Или пък можеш да се опиташ да се научиш,но си трябва треньор!Иначе много трудно някой да те научи.Аз примерно мога да те науча,но....ще трябва да се отнасям като треньор(само пример давам).

Можеш също така да караш колело.Но си трябва едно 20км да въртиш,а не знам дали имаш условия в твоя град.В Пловдив,например,въртиш 4 обиколки на гребната база и ето ти за 1 месец свалени килограми и стегнати крака

Още веднъж успех и ако има нещо-питай
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КакдаотслабнаМолязапомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:37.