IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2691  
Стар 23rd March 2011, 11:21
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

да не си си купила хлебопекарна?
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #2692  
Стар 23rd March 2011, 17:20
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от solver Виж мнението
да не си си купила хлебопекарна?
ахам... отдавана и се чудех, но реших, че е добре за домашните хлебоядни. противно на очакванията ми, се яде много по-малко хляб - купешки заминаваше 1/2 на едно хранене, а това калъпче го ядоха 4 дни, че и аз на 2 обяда си отрязах филийка. много засища, няма изяждане. то затова едно време цяло семейство с една питка се е хранело, а от днешните хлябове-гъби се омитат количества.
Отговори с цитат
  #2693  
Стар 23rd March 2011, 18:54
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

aniK, много си права за този домашния хляб. Аз откъдето си го купувам е по същия начин, засищащ. Обаче най-малките питки са по 500 гр и ми идва малко множко.
А на теб за закуска едно киви стига ли ти?

Днес се събудих с главоболие, ама явно това при всички се появява. Усещам, че панталоните ми висват. Ще изчакам още малко преди да се тегля.

Вие кога се теглите? Аз си нямам кантар вкъщи и се тегля примерно веднъж на 2 седмици, когато ходя сутрин на гладно и жадно във фитнеса.
Отговори с цитат
  #2694  
Стар 23rd March 2011, 19:29
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Shandi, аз се тегля веднъж на 2-3 седмици.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #2695  
Стар 23rd March 2011, 20:20
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

аз днес приключвам с житото и от утре почвам да се захранвам.
нямам търпение да си хапна супичка и зеленчуци, че много ми липсваха.
изчетох написаното за захранването, но ако някой има и други препоръки, ще се радвам да прочета и тях.
Отговори с цитат
  #2696  
Стар 23rd March 2011, 22:16
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

anik, аз също имам, но не съм съгласен с това със засищането Тук сме и повече хора (май колкото вас де), но 1 хляб от 1 кг не стига за 1 ден Може и аз да ям много в тоя период, не знам, но имам чувството, че свършва много по-бързо от този от магазина преди, хем е по-голямо количество, хем е по-плътен, но свършва за отрицателно време.

Иначе за качество няма какво да говорим, откакто ям такъв хляб, веднъж ми се наложи да ям купен (тип заводски или ръчен) и все едно ме накараха да ям кренвирш след като цял ден съм набивал пържоли (или шоколадови торти ) Т.е. по свое желание никога няма да се върна към другия хляб и като сметнем, че хляба е най-купуваната и консумирана храна, просто ми става жал за хората, щото това в магазина е някаква неясна смес, по-скоро граничеща с... пластилин.

Не знам с какви брашна ги правиш, но можеш да експериментираш доста, аз ям основно пълнозърнести или типови или смес от 2-те. Ако има нещо питай

Ебаси работата, не можело да пусна повече от 4 емотиконки в един пост.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #2697  
Стар 24th March 2011, 09:22
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shandi Виж мнението
aniK,...
А на теб за закуска едно киви стига ли ти?
Наби ми се в акъла този въпрос и реших да пусна пост преди aniK. Да стигне за какво? Интересно ми е защо в съзнанието ви остава мнение, че всеки път трябва да се яде до някакво засищане, някаква големина на порциите и т.н. Това не само в поста на Shandi, а и при други потребителки го има.
Отговори с цитат
  #2698  
Стар 24th March 2011, 10:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Solver, купила съм пълнозърнесто и типовп брашно, обаче един чичо по ТВ веднъж показа чували с такива (не по кг) и ще намеря, з'то ще е доста по-изгодно. Ще добавям семена, ядки, каквото има
Взех някакви готови смеси от 1 био-магазин за проба, но скъпичко излизат, та няма да повторя.

Shandi, mindbender е прав - аз не ям кивито да ме засити. По принцип сутрин не съм гладна, но хапвам нещо супер малко да задействам метаболизам (ябълка, лъжичка трици). Иначе до обяд го карам на течности. Не пропускам хранене аз (и ходене до ВЦ)

Аз имам кантар и си се тегля редовно - всеки ден примерно, или през ден...По принцип сама си усещам килата и винаги знам колко ще покаже. След житния каточели свалих още малко, та сега се въртя 43.5-44, но съм доста ръбеста. Shandi, не изкльощавявай Главоболието май е нормално точно сега, Утре вече ще летиш!!!

Гардже, ха честито ти захранване - да ти е сладко. Споделяй повече за това как се чувстваш

Мно'о тъпо това с емотките. Гледам, че всеки ден поправят по нещо, белкиМ и това!!! (не смея да сложа емотка)
Отговори с цитат
  #2699  
Стар 24th March 2011, 18:43
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Не говоря за засищане до пръсване, а за покриване на някакъв процент от глада Ето, aniK сама каза, че не е гладна сутрин. Това ми обяснява много неща. Ами аз ако не съм гладна, няма да ям. Никога не ставам от масата изцяло сита, винаги си оставям място. Количествата за мен не са важни. Едно киви и 2 лъжици мед са много по-малко като количество от 3 портокала, но определено първото ще ми свърши повече работа. Важно ми е закуската ( и не само тя де) да ми донесе нужната енергия за деня, а не надут корем и някаква тежест. Ставам почти всеки ден в 5:00 и закуската ми е между 6:30 – 7:00. С нея издържам без никакъв проблем до 14:00 часа. Преди обяд съм най-активна и в повечето случаи нямам време за нещо мебдинно.

Днес вярно летя. Няма и спомен от главоболието. Интересното е, че изпитвам силна жажда за чай. Днес успях да се докопам до един кантар, обаче установих, че за 4 дни съм смъкнала 2,5 кг. Сега ще се следя много строго и ако тръгна много надолу, ще започвам със захранването.
Отговори с цитат
  #2700  
Стар 24th March 2011, 19:43
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Никакво захранване не направих днес, да не кажа, че си стоя гладна
Цял ден съм на 1 ябълка и лъжица варен ориз. Сега си топля супичката и ще вечерям, че ми е доста гладно.
След режима съм супер, толкова добре не съм се чувствала от много време. Не знам, колко съм свалила, защото нямах време да се тегля днес, на третия ден бях минус 2.100, но това не ме и интересува особено.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:28.