IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th March 2010, 13:21
didite_bg didite_bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 1
По подразбиране Проблем с добавките!

Здравейте,искам да попитам по-знаещите от мен хора.Имам не точно проблем а явно грешно разбиране на хранителните добавки.Аз съм момче на 23 г тежа 84 кг 180см-ходил съм на фитнес,но прекъснах за повече от година(свързано е с работата ми).Сега като дойде лятото естествено пак започнах да ходя понеже работата ми изисква да изглеждам горе долу поне строен,а зимата ми беше доста залежана и изглежам като круша.Затова се обърнах към хора които уж разбират и ги попитах за някакви добавки които да забързат успехите ми .Те ми препоръчаха и така и направих-взех- л-глутамин, креатин,аминокиселини.Явно обаче доста бързо качвам кг и за няма и 2 седмици качих 4 кг,но не там където ми се искаше(ръце и гръб)а на корема и задника.Ходя на фитнес тренирам 4 пъти седмица и ям много повече от преди(явно е от добавките).Искам да попитам дали има някакво първоначално надуване от тези неща или нещо такова и ако е така да ги спирам ли и да започна да вземам л-карнитин за изчистване или да продължа да си ги взимам (за около месец още имам от тях)и след това като кача някое килце да се мъча да ги сваля (нямам проблеми да си купя л-карнитин).Защото имам чувството че ако продължа да взимам тези добавки целия ще стана глава,корем и задник.Благодаря Ви предварително за мненията!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th March 2010, 14:03
superkosta superkosta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 11
По подразбиране Re: Проблем с добавките!

Цитирай:
Първоначално написано от didite_bg
Здравейте,искам да попитам по-знаещите от мен хора.Имам не точно проблем а явно грешно разбиране на хранителните добавки.Аз съм момче на 23 г тежа 84 кг 180см-ходил съм на фитнес,но прекъснах за повече от година(свързано е с работата ми).Сега като дойде лятото естествено пак започнах да ходя понеже работата ми изисква да изглеждам горе долу поне строен,а зимата ми беше доста залежана и изглежам като круша.Затова се обърнах към хора които уж разбират и ги попитах за някакви добавки които да забързат успехите ми .Те ми препоръчаха и така и направих-взех- л-глутамин, креатин,аминокиселини.Явно обаче доста бързо качвам кг и за няма и 2 седмици качих 4 кг,но не там където ми се искаше(ръце и гръб)а на корема и задника.Ходя на фитнес тренирам 4 пъти седмица и ям много повече от преди(явно е от добавките).Искам да попитам дали има някакво първоначално надуване от тези неща или нещо такова и ако е така да ги спирам ли и да започна да вземам л-карнитин за изчистване или да продължа да си ги взимам (за около месец още имам от тях)и след това като кача някое килце да се мъча да ги сваля (нямам проблеми да си купя л-карнитин).Защото имам чувството че ако продължа да взимам тези добавки целия ще стана глава,корем и задник.Благодаря Ви предварително за мненията!
не, няма такова първоначално надуване...просто се поинтересувай от храненето...вземи си таблица с хранителните продукти за да знаеш кое колко белтъчини(протеини), мазнини и въглехидрати съдържа.....балансирай мазнини, белтъчини и вътлехидрати горе-долу 15/25/60.....навремето имаше една книга на Джананов в която що годе добре бяха описани тези неща...............и като за начало много-много важно е да си разделиш дневния порцион на колкото може повече малки порций...........вместо да ядеш 3 пъти дневно, същото количество си го раздели например за 5-6 или 7 хранения....това ще ти е от много голямя полза за корема и задника.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th March 2010, 14:06
superkosta superkosta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 11
По подразбиране Re: Проблем с добавките!

Цитирай:
Първоначално написано от didite_bg
Здравейте,искам да попитам по-знаещите от мен хора.Имам не точно проблем а явно грешно разбиране на хранителните добавки.Аз съм момче на 23 г тежа 84 кг 180см-ходил съм на фитнес,но прекъснах за повече от година(свързано е с работата ми).Сега като дойде лятото естествено пак започнах да ходя понеже работата ми изисква да изглеждам горе долу поне строен,а зимата ми беше доста залежана и изглежам като круша.Затова се обърнах към хора които уж разбират и ги попитах за някакви добавки които да забързат успехите ми .Те ми препоръчаха и така и направих-взех- л-глутамин, креатин,аминокиселини.Явно обаче доста бързо качвам кг и за няма и 2 седмици качих 4 кг,но не там където ми се искаше(ръце и гръб)а на корема и задника.Ходя на фитнес тренирам 4 пъти седмица и ям много повече от преди(явно е от добавките).Искам да попитам дали има някакво първоначално надуване от тези неща или нещо такова и ако е така да ги спирам ли и да започна да вземам л-карнитин за изчистване или да продължа да си ги взимам (за около месец още имам от тях)и след това като кача някое килце да се мъча да ги сваля (нямам проблеми да си купя л-карнитин).Защото имам чувството че ако продължа да взимам тези добавки целия ще стана глава,корем и задник.Благодаря Ви предварително за мненията!
не, няма такова първоначално надуване...просто се поинтересувай от храненето...вземи си таблица с хранителните продукти за да знаеш кое колко белтъчини(протеини), мазнини и въглехидрати съдържа.....балансирай мазнини, белтъчини и вътлехидрати горе-долу 15/25/60.....навремето имаше една книга на Джананов в която що годе добре бяха описани тези неща...............и като за начало много-много важно е да си разделиш дневния порцион на колкото може повече малки порций...........вместо да ядеш 3 пъти дневно, същото количество си го раздели например за 5-6 или 7 хранения....това ще ти е от много голямя полза за корема и задника.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th March 2010, 13:58
HealthStore HealthStore не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 95
По подразбиране

Ако креатина е монохидрат може да си натрупал малко вода.Но основната причина да качиш само по задника и корема е лошо хранене и погрешни тренировки.Най-вероятно претренираш.
__________________
Syntrax, Harbinger, Mueller
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th March 2010, 01:01
superkosta superkosta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 11
По подразбиране

особено лесно се претренират малките мускулчета - бицепс, трицепс, рамене.........
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd April 2011, 10:36
opsaaa opsaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Ти не искаш но някой хора искат да качат килца какво пиеш ?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th April 2011, 11:56
fitnessshop fitnessshop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 43
По подразбиране

Вземи си л-карнитин или фетбърнър, а може и двете. С тях по-лесно ще изгориш мазнините, които си натрупал през зимата.
__________________
http://dm-fitnes.com/
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th May 2011, 17:12
monsternutritions.com monsternutritions.com не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fitnessshop Виж мнението
Вземи си л-карнитин или фетбърнър, а може и двете. С тях по-лесно ще изгориш мазнините, които си натрупал през зимата.
И спри креатина - надува те с вода....
__________________
Хранителни добавки на най-ниски цени. Отстъпки до 50% само в http://monsternutritions.com/
Онлайн консултация директно в чата на сайта
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd September 2012, 19:48
bentaly bentaly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 5
По подразбиране

мултимаката много помага, алоето и артик сий, актив ХА
те не са вредни, няма никаква опасност за каквото и да било

Вижте нашите оригинални пожелания за юбилей - Napred.BG. Ако ви трябват интересни пожелания за кръщене - Napred.BG вижте в този сайт. Какво ще кажете за тези оригинални сватбени пожелания за картичка. Изпратете готини sms za nova godina.

Последно редактирано от bentaly : 13th October 2012 на 09:18
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th September 2012, 18:03
dani_hristov dani_hristov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Фитнес инструктурът ти да ти направи една хранителна таблица която да спазваш за да са наред нещата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемдобавките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:02.