IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1891  
Стар 25th August 2016, 01:10
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gab55 Виж мнението
DanKem абе ти да не си завършила уши нос гърло или си станала хирург не мога да разбера...обедена съм на 10000 %, че ако носът ти беше прав и сега си дишаше нямаше да развиваш темите доктора колко е бавен и едва ли щеше да твърдиш, че половината от тук коита се смятаме, че имаме успешни операции ти едва ли не пристигаш да ни отвориш очите, че не е така...а и на въпроса ти по назад в темата защо изобщо е станал хирург ще ти пусна един сайт да видиш, че можеее бии точно този доктор е признат на високо ниво в Турция, САЩ, Германия, преродавал, специализирал и в момента се води за най добрия в Благодаря като не само за ринопластика, гласови протези и така нататък ще си ги прочетеш в сайта.И да ти кажа гледам ти снимките и виждам отток като моя в началото да ноздрите(който вече го няма) това изкривяване го имаше и моя приятелка опирирала с и при него с присаждане на хрущял но вече и нийният нос е прав доста хора които съм завела са доволни и стриктно спазваха масажите които се правят, които и ти трябва да правиш...И да доктора се старае затова работи по бавно защото за тази работа трябва внимание и прецизност...защо не отиде да те претупат за час и половина и да ти вземат парите и после да не те погледнат? А аз съм сигурна, че ако отидеш при Асенов и седнеш да поговорите и да ти обясни какво да правиш ще се разберете а не да ръсиш акъл тук какъв е и що е-ти да не си на 15? И съм сигурна, че всичкото изписано тук едва ли ще можеш да му го кажеш лично До всички недоволни моля отидете и говорете с него защо така са се получили нещата дали изкривяване дали големина дали недишане....няма да ви посрещне със скалпела от вратата не се притеснявайте, нито ще ви върне...DanKem пак към теб се обръщам мисля, че си много нетърпелива и след като ти направят операцията в Турция ще те помоля ако си се събудиля веднага с носът на Анджелина Джоли да качиш снимки да видим дале имаш оттоци или направо ще си за модно списание...пускам ти сайта да видиш неопита на доктор Асенов...както казваш Enjoy! http://dr-asen-asenov.com/
А ти да не би пиар на Асенчо??
Отговори с цитат
  #1892  
Стар 25th August 2016, 08:06
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

На мен ми се струва, че ние българите доста си плюем нашето и възхваляваме чуждото. Намирисва ми на клевета. Без никакви доказателства. Нито снимка, нито някой да е стигнал до съд.
Не бива така, хора.
Отговори с цитат
  #1893  
Стар 25th August 2016, 23:09
missmexo missmexo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, в Бг сам до края на Септември и доктора ми запази час за операция след две седмици, малко се притеснявам моят нос не е гирбав, но въпреки това искам да се изпили малко(тип пързалка) малко е топчест при върха което цял живот ме е мъчило. Дано успее да се справи добре доктора!

Последно редактирано от missmexo : 26th August 2016 на 07:26
Отговори с цитат
  #1894  
Стар 26th August 2016, 00:42
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqna93 Виж мнението
На мен ми се струва, че ние българите доста си плюем нашето и възхваляваме чуждото. Намирисва ми на клевета. Без никакви доказателства. Нито снимка, нито някой да е стигнал до съд.
Не бива така, хора.
Ти каква снимка искаш на отрязаната лигавицата ли? Ела да видиш доказателства при мен!! На клевета било и намирисвало,ако почетеш малко по вече то ще видиш че не съм единствена осакатена от този месар,нямам си друга работа да кибича по форуми и да пиша клевети.
И да си виждала "вашите" доктори осъдени в България? Не ставай смешна с тези глупави изказвания...

Последно редактирано от aliona : 19th October 2016 на 20:04
Отговори с цитат
  #1895  
Стар 26th August 2016, 08:39
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliona Виж мнението
Ти каква снимка искаш на отрязаната лигавицата ли? Ела да видиш доказателства при мен!! На клевета било и намирисвало,ако почетеш малко по вече то ще видиш че не съм единствена осакатена от този месар,нямам си друга работа са кибича по форуми и да пиша клевети.
И да си виждала "вашите" доктори осъдени в България? Не ставай смешна с тези глупави изказвания...Отивай и лягай под скалпела на Асенов тогава..
Звучиш доста негативно. Не знам дали д-р Асенов е причината за това.
Това, че не си получила резултата, който си очаквала, съвсем не означава, че д-р Асенов е работил небрежно. А и преди операцията се подписват документи, в които си пише доста подробно... и няма гаранции, че пациента няма да излезе от операция с някой "осакатен" нерв.
Е, аз не съм адвокат, но все пак...
Все пак най - добре е да преглътнеш неуспеха и просто да продължиш с операциите и дано някой ти помогне.
И не забравяй, че решението за операцията е било твое и преди нея лекарите уведомяват пациента за рисковете. Просто си имала малшанс.
НО ДА СЕ КЛЕВЕТИ е просто липса на възпитание, уважение и е сериозна проява на ниска култура.

Както и да е...

missmexo, желая ти успех, и да не забравиш да споделиш резултати с нас. Стискам палци. Твоята процедура звучи като нещо съвсем леко, мисля че за притеснение при БГ хирурзи е предимно, ако си с по - сериозен случай. Виждала съм много хубави носове правени от Асенов.

Последно редактирано от Alena5 : 26th August 2016 на 08:43
Отговори с цитат
  #1896  
Стар 26th August 2016, 14:31
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqna93 Виж мнението
Звучиш доста негативно. Не знам дали д-р Асенов е причината за това.
Това, че не си получила резултата, който си очаквала, съвсем не означава, че д-р Асенов е работил небрежно. А и преди операцията се подписват документи, в които си пише доста подробно... и няма гаранции, че пациента няма да излезе от операция с някой "осакатен" нерв.
Е, аз не съм адвокат, но все пак...
Все пак най - добре е да преглътнеш неуспеха и просто да продължиш с операциите и дано някой ти помогне.
И не забравяй, че решението за операцията е било твое и преди нея лекарите уведомяват пациента за рисковете. Просто си имала малшанс.
НО ДА СЕ КЛЕВЕТИ е просто

Както и да е...

missmexo, желая ти успех, и да не забравиш да споделиш резултати с нас. Стискам палци. Твоята процедура звучи като нещо съвсем леко, мисля че за притеснение при БГ хирурзи е предимно, ако си с по - сериозен случай. Виждала съм много хубави носове правени от Асенов.
Драга Сияна-ако за теб истина да наречеш -звучиш негативно,няма какво да се коментира изобщо,второ което не съм отишла при Асенов поради каприз,а по здравословен проблем!!! Разлика между септопластика и ринопластика също май не правиш. И ти май не правиш разлика между отрязан орган и нерв,трето не съм имала малшанс ,от двама много добри доктори ,от които единия е в чужбина е потвърдено че Асенов много грубо работил по носа и отрязал лигавицата!!!
И ако обичаш недей да ме обвиняваш в КЛЕВЕТИ,явно си наистина се вживяваш в адвокат и рекламодател на Асенов.И не ме интересува какви носове си виждала,май по далеч от своя не си,съдейки по това как ми лепваш етикети без да ме познаваш.
Липса на възпитание, уважение и е сериозна проява на ниска култура-тези твои определения ги пиши за себе си.Първо малко се ограмоти с познания за органи и нерви Аман от невежи и безочливи хорица...А преглъщания на неуспехи оставям на теб,и бъди спокойна че твоя Асенов ще го съдя до дупка,можеш да му кажеш даже.Стотици хора са осакатени от него,тя ми вика клевета.Айде жива и здрава с рекламите на Асенчо....За никой не тайна че Асенов си чете форуми тук и може сам да си пише рекламки като твоя

Последно редактирано от aliona : 26th August 2016 на 14:34
Отговори с цитат
  #1897  
Стар 26th August 2016, 21:46
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Виж, не ти знам личната драма, но си доста арогантна и лишена от всякаква култура.
С такива като теб е вредно да се "спори".
Предлагам ти нещо - вложи времето си в правопис и учене на български език.
Граматиката и правописа ти сериозно куцат.
Спри да клеветиш хората, олекваш.
Отговори с цитат
  #1898  
Стар 26th August 2016, 21:48
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqna93 Виж мнението
Виж, не ти знам личната драма, но си доста арогантна и лишена от всякаква култура.
С такива като теб е вредно да се "спори".
Предлагам ти нещо - вложи времето си в правопис и учене на български език.
Граматиката и правописа ти сериозно куцат.
Спри да клеветиш хората, олекваш.
Тъкмо това си мислих и аз но не ми се занимаваше да го напиша понеже не си струва.
Аман от ограничени и все много знаещи хора. егати злобата
Отговори с цитат
  #1899  
Стар 26th August 2016, 23:50
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Сиянкна, Стуардче , този форум е точно за това - да си помагаме с мнения и инфо за хирурзите, не да си коментираме правописа.

Освен това тук сме малко скептични към потребители с по 3 мнения, които така горестно защитават някой хирург.

Дори да не сте тролчета - не мога да разбера кой нормален човек ще нарече негативен някой, който е пострадал от лекарска грешка и се опитва да предпази другите ?????
Отговори с цитат
  #1900  
Стар 27th August 2016, 07:30
IggyA IggyA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 7
По подразбиране

Асенов добре прави носовете, моя приятелка си направи операцията при него и определено формата е чудесна. Няма проблеми при нея. Само имаше повече отоци но то пък няма как без тях. Избра него защото е УНГ специалист. Наистина това има значение.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:53.