IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 23rd July 2013, 12:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ангелче,и аз съм 158 с по 520к.във всяка и се чувствам прекрасно с големи гърди,които винаги съм искала
Избери Стоянов,той ме оперира и съм със същия модел импланти,които ти е предложил и на теб.Много са добри,защото са меки с риспонсив гел.Основата е доста добра и е мега секси дори в гръб се виждат леко загаднати Ще се опитам да направя снимка и да покажа:


http://media.snimka.bg/s1/2404/031051218.jpg?r=0
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 23rd July 2013 на 12:15
Отговори с цитат
  #602  
Стар 23rd July 2013, 12:33
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
Smile

Много ви благодаря момичета за бързите отговори.Мариса наистина стои доста секси дори в гръб.Първоначално аз исках един пищен бюст,но съразмерен с тялото ми.Но когато Стоянов ми предложи 410...първоначално ми се стори много за моята физика,но свикнах с мисълта и сега като че ли не искам да слагам по малко.Но ме притеснява това което каза Заякова-че при 13 см.основа ще ми се очертава инпланта.Другата разлика при тях беше в това,че Заякова каза че са частично подмускулни и няма такова нещо като изцяло.Днес видях в друга тема,че Стоянов прилага по друг начин подмускулното поставяне на инплантите,като не отлепя мускула отдолу а някъде другаде...
Мариса твоите инпланти среден профил ли се водят,че забравих да питам Стоянов?
п.п Сега се чудя дали Стоянов не ми предложи този профил,защото отидох на много високи токчета и да е решил че съм по-височка
Отговори с цитат
  #603  
Стар 23rd July 2013, 12:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малко ангелче Виж мнението
Много ви благодаря момичета за бързите отговори.Мариса наистина стои доста секси дори в гръб.Първоначално аз исках един пищен бюст,но съразмерен с тялото ми.Но когато Стоянов ми предложи 410...първоначално ми се стори много за моята физика,но свикнах с мисълта и сега като че ли не искам да слагам по малко.Но ме притеснява това което каза Заякова-че при 13 см.основа ще ми се очертава инпланта.Другата разлика при тях беше в това,че Заякова каза че са частично подмускулни и няма такова нещо като изцяло.Днес видях в друга тема,че Стоянов прилага по друг начин подмускулното поставяне на инплантите,като не отлепя мускула отдолу а някъде другаде...
Мариса твоите инпланти среден профил ли се водят,че забравих да питам Стоянов?
п.п Сега се чудя дали Стоянов не ми предложи този профил,защото отидох на много високи токчета и да е решил че съм по-височка

Този модел импланти се препоръчват за реконструктивна хирургия,тоест при пълно премахване или липса на гърдата.Следователно ръбовете не би трябвало да се очертават по никакъв начин,защото аз дори не мога да ги напипам къде са.Стиснах всяка гърда и не намерих ръбове,хаха.Профилът ми е ултра висок мисля,не съм сигурна.Хич не мисли за никакви токчета,той има адски набито око.Аз също бях на 13 см ток като бях на консултация при него и от 395к. преминах спокойно на 520к. без никакъв проблем
Ти спомена 72 см подгръдна,нали?Е,аз бях 73см.тогава Плюс това ти ще слагаш с 100к.по-малко от мене,мисля,че ще са ти нормално големи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 23rd July 2013 на 12:45
Отговори с цитат
  #604  
Стар 23rd July 2013, 12:49
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Мариска а твоите не бяха ли софт тъч,или на мен нещо такова ми се върти ,че бях чела преди...На мен ми каза,че моите са малко с по твърд гел и специално тези 410 правят по голям обем напред...Ама и аз как го обясних,дано си ме разбрала.Нали за 410 MX става въпрос?Цял ден мисля и засега клоня към Стоянов.
Благодаря ви,всички сте много мили тук:*
Отговори с цитат
  #605  
Стар 23rd July 2013, 12:53
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Да 72 или 73 някъде.Сама се премерих в нас.А и все пак съм раждала,така че ще ги събера.Иначе и Заякова е доста мила жена,но явно не предпочита да слага много големи импланти.
Отговори с цитат
  #606  
Стар 23rd July 2013, 12:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малко ангелче Виж мнението
Мариска а твоите не бяха ли софт тъч,или на мен нещо такова ми се върти ,че бях чела преди...На мен ми каза,че моите са малко с по твърд гел и специално тези 410 правят по голям обем напред...Ама и аз как го обясних,дано си ме разбрала.Нали за 410 MX става въпрос?Цял ден мисля и засега клоня към Стоянов.
Благодаря ви,всички сте много мили тук:*
Не са линия Софт Тъч,но са меки.Да,моделът е този,пише го в паспортите ми
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #607  
Стар 23rd July 2013, 12:57
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря ти:*
Отговори с цитат
  #608  
Стар 23rd July 2013, 12:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малко ангелче Виж мнението
Благодаря ти:*
За нищо
Ти по-твърди ли искаш?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #609  
Стар 23rd July 2013, 12:58
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Аууу,Мариса...в гръб е уникално!!!
Отговори с цитат
  #610  
Стар 23rd July 2013, 12:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малко ангелче Виж мнението
Да 72 или 73 някъде.Сама се премерих в нас.А и все пак съм раждала,така че ще ги събера.Иначе и Заякова е доста мила жена,но явно не предпочита да слага много големи импланти.
Чела съм,че не обича да слага големи кубици.
А Стоянов е точно обратния случай,грандоман си е
Колко кубика ти предложи максимум?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.