IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Виж резултатите на анкетата: От кой лекар сте недоволни или пострадали?
д-р Ильо Стоянов 22 8,84%
д-р Николай Сердев 74 29,72%
д-р Иво Рачев 2 0,80%
д-р Виолин Петров 2 0,80%
д-р Жерар Охеда 4 1,61%
д-р Стоян Михайлов 2 0,80%
д-р Димо Маджаров 7 2,81%
д-р Любомир Калудов 5 2,01%
д-р Ангелина Калкова 1 0,40%
д-р Йоланда Заякова 3 1,20%
д-р Страхил Ефремов 6 2,41%
доц. Димитър Евстатиев 9 3,61%
д-р Веселин Динев 14 5,62%
д-р Иво Герасимов 0 0%
доц. Емил Георгиев 34 13,65%
доц. Христо Бояджиев 4 1,61%
д-р Юрий Асенов 4 1,61%
доц. Юрий Анастасов 4 1,61%
д-р Николай Георгиев 28 11,24%
доц. Пенка Тепавичарова 6 2,41%
д-р Антон Тонев 9 3,61%
д-р Даниел Янков 9 3,61%
Гласували: 249. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 23rd March 2007, 14:57
lethe lethe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 14
По подразбиране

гласувах за анастасов. причините са доста и ги има в темата за него.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd March 2007, 15:59
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Въпреки,че я няма в анкетата,аз гласувам за Красимира Вачкова.Първо си правих липосукция на ханш и бедра с епидурална анестезия.Останах с впечатление,че за нея най-голямо значение имаше да си вземе парите.Възможно е да е практика навсякъде и аз да греша,смятайки,че парите не се дават преди операцията.Няколко месеца след първата липосукция,направих отново при нея втора,но на глезени и колене.Исках пълна упойка,но тя ме изкара някаква лигла и ми каза,че с местна упойка няма да усетя нищо.Чувствах всичко,особено на глезените и колкото и да стисках зъби,понякога виках от болка,но тя усмихната ми казваше,че не е възможно да ме боли.Да не говорим,че резултата изобщо не беше и близо до това,което очаквах.Когато попитах колко литра са изтеглили ми каза,че това не ме интересува.Няколко години по-късно,след като родих втория си син,поисках да повдигна гърдите си.Ивайло Рачев ,при когото отидох за консултация ми препоръча Красимира Вачкова,където той практикуваше тогава.Изказах му опасенията си ,но той ме увери в нейния професионализъм и аз не се поучих от предишните си грешки.В деня на операцията отпътувахме сутринта с доктора за Софииската клиника,пристигнахме,напра виха ми изследваниqта и след един час бях на операционната маса.С пълна упойка.Два часа след операцията пътувахме обратно за Плевен,беше кошмарно.А резултата от операцията още по-кошмарен.Огромни белези около ареолите,с много набори,едната ареола е два пъти по-голяма от другата и разположена съвсем неадекватно спрямо другата.Ревнах с глас,като ги видях.Докторът,който ме беше завел потвърди лошия резултат и ми предложи сам да поправи грешките,но аз не се съгласих,не исках повече да се подлагам на нещо подобно.Ако някой иска,мога да снимам.
Така че моя глас е за д-р Красимира Вачкова
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd March 2007, 17:22
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

аз за сега няма да гласувам защото нямам личен опит и дано не ми се налага......... анкетата е много хубаво нещо лошото е че резултата може да се види само ако си гласувал
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd March 2007, 17:25
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ани
... лошото е че резултата може да се види само ако си гласувал
Това не е вярно ! От долу под изредените имена има "виж резултата" или нещо в този дух
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd March 2007, 17:26
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ани
аз за сега няма да гласувам защото нямам личен опит и дано не ми се налага......... анкетата е много хубаво нещо лошото е че резултата може да се види само ако си гласувал
Какво искаш да кажеш??? Нали под анкетата има виж резултатите???
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd March 2007, 17:26
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ..

Ами за Калудов знам още три негови пациентки,които са обезобразени,дано се включат.На едната е правил два пъти операция на нос ,ужасно несполучливи и двете. Другата е с абдоминопластика,която е изпаднала в кома и не знам нищо повече за нея,а третата - при нея операцията е на детето и и по точно на ушите на детето.След тази абдоминална пластика въпросния "специалист" е изгонен от клиниката в която практикуваше.Знам за още една абдоминална пластика,след която се е образувал тромб в корема и остана и случая на Малвина.Всичко това го има тук из темите.Та мила apoklistika,чудя се ако постъпят така с теб как ще реагираш и пак ли ще се чудиш колко е достоверно всичко.
И се чудя,защо от всичките хирурзи се замисли точно за него
__________________
ТОВА КОЕТО НЕ НИ УБИВА,НИ ПРАВИ ПО-СИЛНИ!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd March 2007, 17:30
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Цитирай:
Първоначално написано от Ани
... лошото е че резултата може да се види само ако си гласувал
Това не е вярно ! От долу под изредените имена има "виж резултата" или нещо в този дух
да видях го просто не му бях обърнала внимание заблудила съм се от други подобни форуми
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd March 2007, 17:41
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз честно казано не виждам къде Апоклистика казва, че е това, което сте казали за Калудов не е достоверно???

Че тя нали точно това казва- дори и малко да гласуват за него той е много опасен!

Тя казва само, че резултата ще зависи предимно от това колко пациенти на въпросните доктори посещават форума.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd March 2007, 17:58
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

лелеееееееееееее,каква съм патка заспала,гласувах за Ники Георгиев като прочетох,че е за доволни от операцията си,моля модераторите да ми изтрият гласа за него,много съжалявам аз съм от най-доволните му пациентки
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd March 2007, 19:15
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Моят глас също е за д-р Вачкова, резултатът от нейната намеса бяха хлътване в дясната гърда, набръчкани ареоли, асиметрични като форма и разположение, гигантски белези. След реоперацията разбрах, че отвътре положението не е било по-розово - многобройни усукани в разни посоки конци. Въпреки това, за да бъда справедлива, ще кажа, че като човек д-р Вачкова ми направи добро впечатление - беше внимателна и мила. Съжалявам, че разочарованието ми от резултата от операцията не е в унисон с чувството, което иначе остави в мене.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХирургнаймногоНЕУСПЕШНИоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:24.