IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th October 2007, 16:57
FakeID FakeID не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 13
По подразбиране Сенки под очите

здрасти, незнам дали тази тема не се повтаря ноо нямам много време да търся..
Та значи имам под очите някви сини работи (имам го от доста време) и искам да ви попитам знаете ли как да ги махна..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th October 2007, 21:56
malku_geri malku_geri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 21
По подразбиране

о и на мен ще ми е интересно дали има начин,за да се махнат..аз също имам,но мама каза,че са си ми по рождение.. следователно има хора със сенки под очите..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th October 2007, 10:31
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Еми то и аз съм така.По рождение са-просто кожата в тази област е много фина и кръвоносните съдове отдолу прозират.Не знам точно как това може да се премахне но предполагам че някакви процедури трябва да има.IPL може би.Аз си бях взела да избелване в тази област Clinians Elax.Или пък с коректор и пудра става-да се прикрият поне.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th October 2007, 11:57
Dorothy Dorothy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Ако кожата е финна и се виждат кръвоносните съдове,това не може да се оправи с крем-това е генетично заложено.Но ако сенките са от стрес,умора и др.-има кремове,които ги премахват.Поне така знам аз.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th November 2007, 11:35
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Ми тя кожата е финна но с течение на времето тези кръгове започват да се виждат все по-ясно защото с възрастта кожата в този участък се отпуска все повече така че тези кремове които са за стрес и за умора би трябвало да помогнат и в този случай защото те поддържат кожата по-изпъната и така отдолу съдовете не прозират толкова.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th November 2007, 17:13
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Тъмните кръгове под очите не се дължат единствено на прозирането на кръвоносни съдове под тънката кожа, умора, недоспиване или на някакво заболяване
Тъмните кръгове стават видими поради акумулирането на хемоглобин и неговите оцветени разградени продукти.
Хемоглобин: Желязосъдържащ, пигмент на червените кръвни телца, които пренасят кислород към тъканите. Biliverdin, bilirubin, hemosiderin- продукти от разграждането на желязото.
Продуктът, който ще подобри състоянието на сенките трябва да съдържа вещества, които пречистват от тези продукти от разграждането на желязото и такива, които разтварят натрупаното желязо, за да бъде то елиминирано.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th November 2007, 19:54
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Продуктът, който ще подобри състоянието на сенките трябва да съдържа вещества, които пречистват от тези продукти от разграждането на желязото и такива, които разтварят натрупаното желязо, за да бъде то елиминирано

Koi e tozi produkt,Mena?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th November 2007, 21:30
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

околочна маска и околочен гел на Gernetic. това ми беше проблем от години....... сега вече го нямам.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th November 2007, 13:55
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

alica,предполагам за тези става въпрос: http://store3028.storeserver-2.com/s...inetstore?Не съм я чувала марката,къде се продават?И дали са подходящи за по-млада кожа,в описанието пише,че крема е анти-ейдж?Отдавна си търся и някаква маска точно за околоочния контур.А на теб какъв ти беше проблемът-само сенки или?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th November 2007, 14:07
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

с дистрибутори са. но нямат нищо общо с ейвън и разни такива. пиши ЛС на Даничка, аз от нея ги взимам.
проблема ми беше- тобрички под очите, много силно изразени сенки. при неспане и преумора беше ад. това е първото, което използвам за тази област, защото си падам малко недоверчива.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сенкиподочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:56.