IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13th October 2009, 13:34
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране Допадат ли ви мъже ,които харесват почти всички жени?

Какво мислите за типа мъже които флиртуват с всички жени.Които виждат жената най-вече като сексуален обект?Смятате ли че този тип мъже са зрели?Да те натрупват доста опит,но прескачането от легло на легло с различни жени дава ли им удовлетворение?
ДонЖуановци....
__________________
"Истинските мъже имат бъдеще, а истинските жени - минало." Оскар Уайлд
  #2  
Стар 13th October 2009, 13:42
Аватара на gabrielita
gabrielita gabrielita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 465
По подразбиране

не само мъжете са така и доста от жените трупат по този начин опит , зависи какво тарси жената в мъжа , ако е само за секса ок , иначе ... чак с всяка е малко тъпо все пак трябва да има някакъв подбор .За това , колко са зрели едва ли може да се съди по това с коя си ляга ,а според мен на повечето им дава удовлетворение поне в някой аспекти
  #3  
Стар 13th October 2009, 13:45
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Още преди да са започнали различни интерпретации по темата, ще се изкажа аз - моя милост!

1. Малко се бърка Дон Жуановщината с кавалерството! Не всяка жена е ухажвана или обгрижвана с внимание, с цел - сексуално посегателство! Има мъже, на които им доставя удоволствие, да карат всяка жена, без значение как изглежда - да се чувства специална щом е в негова компания!

2. Самите жени постоянно си правят комплименти и сексуални намеци една към друга! Ако това е нормално, какво по нормално за мъж, който върши същото! Няма мъже, покрай които жените преминават без въобще да бъдат забелязвани! Дори и да се преструва че е така, то той не би пропуснал възможност да го направи! Варианта да не го прави е - или че не умее, срам го е, комплексиран е или ..... просто е гей!

После ще се включа пак, че поста ми стана достатъчно дълъг!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #4  
Стар 13th October 2009, 13:46
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Била съм с такива, и то не с един-двама. Всъщност първите ми връзки, колкото и да бяха несериозни, бяха ТОЧНО с такива типове, които впоследствие разбиваха всичките ми мечти и надежди. Преди години ме привличаха точно такива, именно заради красота, чар и магнетизъм. Те така успяваха да ме оплетът в мрежите си, а в същото време си пускаха примките и на други места, и оплитаха и други. Впоследствие с годините се научих да се пазя от такива, но все още съм наплашена така да се каже.
  #5  
Стар 13th October 2009, 13:50
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

И само още нещо!

Понеже аз съм се превърнал едва ли не в нарицателно за мъж - опустошително изчукващ всички жени които среща по пътя си, бих помолил жените с които сме се виждали на живо да потвърдят, че аз не ям хора!

Това, че гледам събеседничката си в очите, че отварям вратата на колата, че и предлагам да избере къде да седне в заведението, че подавам огън и т.н. не са част от някакъв пъклен сексуален капан!

И не вярвайте на всичко, което се пише по форума, и не взимайте толкова на сериозно - всяка казана дума!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #6  
Стар 13th October 2009, 13:58
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

а как да приемаме аватарите ти?
  #7  
Стар 13th October 2009, 14:00
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Интересно - ти как ги приемаш точно! ДВП имаш наистина сериозен проблем!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #8  
Стар 13th October 2009, 14:00
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Разбира се че има разлика между джентълмен и дон жуан. Първите го правят не с сексуална цел, даже в доста случаи те си имат половинка и нямат интерес към жената към която проявяват такова поведение, а просто са възпитани да уважават. Докато при донжуаните има дори такова едно пламъцхе в очите... не знам аз съм забелязала нещо такова. И не винаги поведението им е джентълменско, даже доста често е крайно противоположно. Имала съм случаи, излизам на първа среща и първия въпрос за опознаване от страна на въпросния господин е \"кои са ти любимите сексуални пози\".
  #9  
Стар 13th October 2009, 14:04
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
ДВП имаш наистина сериозен проблем!
пия си редовно хапчИтата, моля, моля.
  #10  
Стар 13th October 2009, 14:05
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Виждаш ли chaoslady, откакто свят светува се желае неистово - ловеца в мъжът, да бъде линчуван, разпнат, изгорен и изтръгнат! Това слава богу вече дава резултат, а той е все повече неуверени и комплексирани мъже и меки китки!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Допадатливимъжекоитохаресватпочтивсичкижени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:20.