IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2201  
Стар 20th February 2012, 17:52
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angel_on_my_shoulder Виж мнението
здравейте =)
имам въпросче към тези, които не са от Пловдив.. кой къде отседна преди/след операцията? и по кое време те изписват на третия ден?
Аз си отидох с колата в 8ч и си тръгнах 3-тия ден сутринта . Няма определено време на изписване. Д-ра(Димитров) просто ти казва кой ден може да си тръгнеш и си тръгваш като се обадиш .
  #2202  
Стар 20th February 2012, 23:17
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Благодаря ти за пълния отговор Susan. Тук също по здравна каса минава само септопластиката 550лв, другите 950 са за ринопластиката - които човека си ги вади от джоба ако си по здравна каса. Но пък може и в тези 550 да не е само септо, това си го знае само д-ра. Така че държавата също не ти заплаща за разкрасяването Друг е въпросът дали трябва да минават и 2-те манипулации в една операция, аз си мисля защо пък не и ако законът го позволява.
Така е , като има дупка в системата защо да не се използва но факт е ,че много от момичетата получават ринопластика покрай изкривения септум а както се оказва много от тях не знаят ,че имат такъв докато не отидат на консултация сега схващаш ли каква е мисълта ми
Между другото днес засяках хирурга който ми прави операцията и му се обадих и само докато ме видя ме позна (след 6-7 години) и ме назова директно по име! Учудих се защото помнеше не само първото ми име ,но и фамилията ми Помоли ме да ме снима още веднуж за архива му , на което естествено че не отказах Благодарих му а той останала толкова впечатлен ,че ме запрегръща и разцелува пред всички сестри които си нямаха и идея за какво става дума
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2203  
Стар 20th February 2012, 23:44
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angel_on_my_shoulder Виж мнението
здравейте =)
имам въпросче към тези, които не са от Пловдив.. кой къде отседна преди/след операцията? и по кое време те изписват на третия ден?
Разрових се в нет-а и мисля, че това може да ти е от полза:
http://pochivka.bg/o-16825-%D1%85%D0...B5%D0%BA%D1%82
Пише, че е на 3 мин. път от Каспела!... Може да звъннеш и да разпиташ за какво става дума.

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 20th February 2012 на 23:47
  #2204  
Стар 21st February 2012, 09:50
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Така е , като има дупка в системата защо да не се използва но факт е ,че много от момичетата получават ринопластика покрай изкривения септум а както се оказва много от тях не знаят ,че имат такъв докато не отидат на консултация сега схващаш ли каква е мисълта ми
Между другото днес засяках хирурга който ми прави операцията и му се обадих и само докато ме видя ме позна (след 6-7 години) и ме назова директно по име! Учудих се защото помнеше не само първото ми име ,но и фамилията ми Помоли ме да ме снима още веднуж за архива му , на което естествено че не отказах Благодарих му а той останала толкова впечатлен ,че ме запрегръща и разцелува пред всички сестри които си нямаха и идея за какво става дума
Схващам каква е мисълта ти Susan, но това са фактите .
Относно твоя хирург само мога да те поздравя, че навремето си попаднала на ДОКТОР ! Найстина след толкова време да ти помни имената или си била фрапиращ случай или той найстина се интересува за пациентите си. Имаш ли стари снимки след Емилчо да ми изпратиш ? Аз го знам твоя случай, но мисля че снимки не си поствала или пропуска е мой
  #2205  
Стар 21st February 2012, 20:01
kraska_n kraska_n не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета, на мен ми се появиха ситни, гнойни пъпчици по цялото лице, преди около седмица, т.е. на 15-я ден след операцията... Мажа ги с какво ли не , но резултат няма Доктора каза , че е от дезинфектанта... Молбата ми е , ако някой е имал същия проблем, да сподели как се е справил ???
  #2206  
Стар 22nd February 2012, 00:26
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

annnna, как си, изгуби се от бойното поле???
  #2207  
Стар 22nd February 2012, 08:12
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
Thumbs up

Тук съм! Чувствам се много добре! Некомфортно ми е само през нощта,понеже се налага да дишам през устата заради запушения нос и тя ми пресъхва. Утре ще ходя за смяна на превръзката. Нямам търпение да видя промяната!
  #2208  
Стар 22nd February 2012, 09:29
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Отдавна не съм писала, но ви следя много редовно и благодаря на всички момичета, които пишат и споделят информация

До моята операция остават близо три месеца и вече нямам търпение наистина.
Имам въпрос относно документите, на талончето което док ми даде е записано талон за хоспитализация. Всъщност това талонче ли е този талон не ми стана ясно, предполагам че е това, тъй като отдолу е написано нещо, но не мога да го разчета изобщо. Или всъщност го взимам от личният си лекар, което май е по -вероятно.
  #2209  
Стар 22nd February 2012, 11:14
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jalana1000 Виж мнението
Отдавна не съм писала, но ви следя много редовно и благодаря на всички момичета, които пишат и споделят информация

До моята операция остават близо три месеца и вече нямам търпение наистина.
Имам въпрос относно документите, на талончето което док ми даде е записано талон за хоспитализация. Всъщност това талонче ли е този талон не ми стана ясно, предполагам че е това, тъй като отдолу е написано нещо, но не мога да го разчета изобщо. Или всъщност го взимам от личният си лекар, което май е по -вероятно.
Взима се от личния лекар и ти трябва само ако си по здравната каса
Написаното отдолу най-вероятно е пътеката по ЗК.
Търпение..ще отлетят 3-те месеца!
  #2210  
Стар 22nd February 2012, 11:17
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
Тук съм! Чувствам се много добре! Некомфортно ми е само през нощта,понеже се налага да дишам през устата заради запушения нос и тя ми пресъхва. Утре ще ходя за смяна на превръзката. Нямам търпение да видя промяната!
И да се похвалиш след това колко си красива !!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:21.