IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 18th May 2008, 21:54
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Хей, Аллегричке, много си ми сладка, ще те изпапкам, ама май не си режимна храна
Да ти кажа, че преди бях мернала твои снимки и сега като те виждам ... еми отслабнала си и много си се разхубавила. Много си хубава като се усмихваш, така че забранявам тъз' "смайл" да я сваляш от лицето...

Илски, привет, радвам се да те видя отново тук! Надявам се да се чувстваш по-добре и да знаеш, че ще си намериш по-хубава работа!!! Поздрав4е и
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #152  
Стар 18th May 2008, 22:06
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Тоя път съм наистина за малко !
Алегра, страхотна си....!!!!!!!!!!!!!!!!!....и наистина си отслабнала много !!!!

Илски , радвам се да те прочета ! Ще намериш нова и много по-хубава и радваща те работа, не се притеснявай за нищо ! А резултатите от диетата са супер !

selvaggia, пий витамини, няма проблем...И, плийз, недей така и ти да не помниш кога за последен път.... .... Направи нещо по въпроса и не го допускай следваш път, опасно е!!!

Хайде, лейдис... хубава вечер...и до утре !
Отговори с цитат
  #153  
Стар 18th May 2008, 22:16
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета ...
днес нещо не ми е ден ...чувствам се "слон в епогей на тонажа" .... още съм в МЦ , подпухнала съм като балон ... засържан вече над 18 дни .... ама то не беше закъснение на МЦ то не беше ПМС , МЦ ,...но аз съм инат ...а и за разлика от повечето от вас аз имам на гърба си много кила ....
от яд на мен си ...си сварих "гадна зелева супа " ... и се покатерин на кростренажота за малко ....
та така минутката ми за оплакване свърши ..и да поръся малко мозък

Алегриче ...мисля че ти е време да минаваш в трета фаза ...КВО ОЩЕ ЩЕ СВАЛЯШ БЕ МОМИЧЕ...

Izabo и аз мисля че е време за кафе ...и лична среща , но тази седмица ми се очертава пътуване нонстоп ...хайде решете за среща в неделя ...макра че като ви чета ...вие всички сте на половината ми и години и килограми ....та за срещата за мен два стола запазете в заведението

lilito_84...за 5 кг няма да ти е нужно цяло лято да ги пребориш ...ей сега ще видиш как неусетно ще се стопят

selvaggia...в "наше село Люлин " на пазара днес изкупих последните три пакета овесени трици , но казаха че другата седмица към края ще изкарат пак ...мила аз от началото на режима пие витамини ( вземи комплексни някакви аз пия мулти табс) особенно в дните когато си на протеини ...мисля че е необходимо

ilski...пожелавам ти нова и по хубава работа ...и момиче оправяй се " в кръста : той и на нас жените ни е нужен

Kraska_Praska.... еееееееееееее с тези килограми каква ПРАСКА СИ БЕ ЧАДО ....я веднага да промениш ника

divina....усмивка и целувки за теб ...винаги ме радваш

Antoinette...карай на по лек вариант 1П/1ПЗ или 2П/2ПЗ ...и мисля че ще "излъжеш " (заблудиш алегрията си )

ДЕБЕЛАНКЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Къде си ????????
Отговори с цитат
  #154  
Стар 18th May 2008, 22:50
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Npp...., ние с неб си държим връзка !

Момичета, утре по БТВ след 9ч. ще говорят за режима на Дюкан и как се отразявал на здравето....Усещам, че няма да кажат само хубави неща.... Може ли някоя, която си е вкъщи по това време, да хвърли едно око за какво иде реч... За съжаление нямам представя точно в колко часа ще е....

P.S. Можем и в страницата им да го гледаме/прочетем май...
Отговори с цитат
  #155  
Стар 18th May 2008, 22:56
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Izabo...ако не ми се наложи да се изстрелям бъзо към македонския край ( да тръган по рано) ще ги гледам ...подозирам че оная умница и компетентница дето сега води "часът на мама " ...някога се изкаваше пак много компетентно по културни теми в сутрешния блок ...тя ще ръси мозъци ...тая много ме дразни
Отговори с цитат
  #156  
Стар 19th May 2008, 00:02
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Хей, аз пак наминавам... преди малко се наплюскахн - режимно, ама си се наплюсках

npp, не си единственото балонче, ако това те успокоява, ставаме две От няколко дни съм като плондир, те и килограмите нещо сдават багажа... много странно, защото от началото на режима сега за първи път се чувствам така... Не е от зеленчуци, защото днес ги почнах, не е от МЦ, Странно , дано да отмине бързо, че чувството на плондир нещо не ми допада
И, npp, мерси за усмивките, на драго сърце ги приемам, че имам нужда в този момент А, и да кажа може и да си ИМАЛА много кила, защото гледам, че си изминала половината път, ама втора като тебе няма

Izabo, мерси за инфото, аз ще се постарая утре да гледам, ама който каквото и да говори, аз Дюканчо си го уважавам и не си го давам (я, и рима извадих )

Аз приключих вечерната изповед...

Пожелавам ви много хубава, слънчева и успешна седмица!!!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #157  
Стар 19th May 2008, 00:10
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте момичета, и аз няма да мога да гледам предаването по бтв утре, но мисля , че в сайта на бтв вечерта ще може да го гледаме. Те таакава презентация направиха, все едно това е най-неразумното хранене на света и малко ми станаха смешни, защото аз например преди да започана диетата май ми се събираха повече меса на ден , отколкото сега.Но ако някой го гледа, моля да разкаже.
Нпп, мерси за подкрепата.И аз се надявам да ги сваля тия 5 кг и да започна 3 етап, ама ще видим кога ще е.
АААААААААА и да ви попитам къде ги качвате тия снимки и аз да ви видя, че нещо не съм ориентирана?
Оставям ви засега и поздрави на всички момичета
Отговори с цитат
  #158  
Стар 19th May 2008, 00:35
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

divina...миличка като сме двечки "слончета " поне сме групичка ...за подкрепа...) моят мъж казва че във форума сме като "анонимните алкохолици " ...всичко си казваме и си признаваме даже и истинските килограми ( нещо което една жена ако не е като клечка никога няма да си признае) и караме с НИк-ове ...
така че мила ... няма да се предаваме продължаваме ...ние сме "борбена група"
Отговори с цитат
  #159  
Стар 19th May 2008, 03:49
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Това за анонимните алкохолици много ми хареса
нпп велика си никаква 3та фазадокато не ги сваля тез 10 кила дето ме мъчат ..утре ще се тегля, та да видим
Проблема е, че като тренирам и превръщам мазнината в мускул и по този начин не виждам голяма промяна в числото когато се тегля..и определено ако трябва да минавам на 3та фаза,малко трудно ще ми е да определя колко да е дълга ( нали е по 10 дни на свален килограм)..абе разбра ли ме някой какво искам да кажа Честно да ви споделя, страх ме е от 3та фаза..едно че нз колко да е дълга и 2ро включва се това онова...да не се освиня пак Ама аз имам още мнооого дълъг път да извървя докато стигна 3та фаза, така че ноу проблемо поне за сега
Изабо днес показах снимките на мойта мама (нали с подзамисъл да си изпрося комплимент) пък тя почна да ме пита от къде съм си била взела розовата хавлия, че не помнела да съм я мъкнала от Бг Благодаря ти мила, че поне ти ( и другите от бандата на Шаро) виждате това което за някои е невидимо
дивайна аз така като се замисля твоя снимка не съм виждала Помисли си по въпроса
Пък за смайли-то днес за малко я свалих, че ме нервнаха..ама сега пак съм се ухилила щото май преядох с протеини
Утре най-после зеленчуци...тези 4 дни ЧП ми бяха мн трудни..за първи път от както съм на режима си мечтая за зеленчуци
Пък да ви кажа, аз снощи не можах да спя мн добре, защото сънувах че съм влюбена Ужас..до къде се докарах не е истина
А да..и бяхме на клуб и DJ пусна няколко бг песни специално заради мен Умрях си от кеф
Аз се изповядах... гуш за всички!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 19th May 2008, 08:51
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Добро утро на всички
Аз все още не съм се теглила, но най-хубавото е, че тази сутрин ми дойде !!! Така че се надявам да се прключи тази агония със задържането на вода...другото хубаво е, че утре се прибирам в Бургас и ще мога да се претегля най-накрая и да си готвя вкусни работки (в режима естествено) защото в София нямам време и условия за това и ми писна от набързо сгънати неща. Другото хубаво е, че най-накрая си намерих овесените трици и май вече усещам ефекта
Аз изкарах междувременно още един ден от ударния понеже нямах време да правя салати...и днес май ще е така..А между другото като почна смесен период има ли ограничения за зеленчуците като количество (тези които са позволени афкорз).

И малко офтопик: да се похваля че бях на концерта на KISS и беше якоооооооо! :beavis_and_butthead:

Много хубав ден и по-малко нерви ви желая
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:27.