IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 6th June 2008, 08:34
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

i_ani, а какво ще кажеш ВСИЧКИ СПОРТУВАЩИ да спрат НВД като начин на хранене и да преминат на пасти, торти и баници
Отговори с цитат
  #612  
Стар 6th June 2008, 09:06
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здравейте дюканки
Много ви се радвам на всички, някакси благодарение на вас режима ми върви много по-леко, а и не смея да прегрешавам, защото ще ме е срам после да ви "погледна в очите". Така че никакво отказване, всички заедно си продължаваме с режима напук на всички "доброжелатели", които искат да ни спрат. Аз ще кажа само едно - леля ми е лекар, вярно, не е диетолог, но все пак е лекар, на който имам много по-голямо доверие от колкото на някой от телевизията, който ме убеждава, чеси увреждам мозъка (без да го осъзнавам ). И за леля ми съм сигурна, че ми мисли доброто и по никакъв начина не би допуснала да си навредя на здравето. Тя прочете книгата без да има нужда от отслабване, просто за да добие представа за какво става въпрос, и след това я попитах какво мисли - дали мога да си навредя или не. Тя ме успокои, че няма нищо вредно и опасно в тази диета. За мен това беше достатъчно...
Но стига съм се ядосвала за глупости, няма смисъл. Съветвам ви и вас да игнорирате тази медийна истерия и да си отслабвате спокойно
А сега да не забравя най-важното - с Nyssa говорихме по скайп и стигнахме до извода, че неделя 19:00 ще е удобно на всички. Какво ще кажете?
И сегаа ... най-важната новина си я пазех за края на поста ми... внимание... наруших си обещанието да не се качвам на кантара до вторник... НООО той ми показа 59.9 !!! Минах психологическата граница от 60! Толкова се зарадвах, нямате си представа !!! Сега няма да посмея да мръдна лентичката до вторник, за да не урочасам нещата. Но факт е, че видях на моя си кантар число, започващо с 5
__________________
...
Отговори с цитат
  #613  
Стар 6th June 2008, 09:10
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

i_ani благодаря за загрижеността ... ако това дупе на аватара ти е твое, едва ли ще ме разбереш ... може би и да си права, но аз лично продължавам. след толкова години мъки най-накрая нещо ми помага и се надявам догодина да не ме е срам да се съблека на плажа, да си купя къси панталонки, секси потничета ... и въпреки че не съм първа младост и след мен да се обърне някой с ококорени очи ... не ти пожелавам да узнаеш какво е да си "пухкав", "сочен", "приятно закръглен" ... и винаги във сянка, без самочувствие и да не се чувстваш секси...
спирам че рискувам да ме обвземе депресия ....
Отговори с цитат
  #614  
Стар 6th June 2008, 09:11
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Браво, Красииии! Това е страхотна новина! Много се радвам за тееееб!
И аз днес се метнах на кантара и показа 61 кг хихи Може наистина да влезнем в 3-та фаза заедно!
Аз се връщам към лекциите, че ми е гръмнала главата покрай тази сесия, ама все пак да подканя... Момичетааа, хайде на срещата! Все пак друго си е да се видим на живо!

Слънчев ден на всички!
Отговори с цитат
  #615  
Стар 6th June 2008, 09:34
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

Здравейте милички и сладички Дюк -сладунки!!!
ЕТО НИ ПАК МЕДИЙНИ ...ДЗВЕЗДИ!!!
npp НАПЪЛНО И БЕЗРЕЗЕРВНО СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ!!! Още повече ,че ги гледъх днес сутринта,....ноо първоначалната агресия и нападки са отминали.....вече на молба го удрят, РАЗирате ли мила момичета...ще хванета да ОТКЛЮЧИТЕ някое СТРАШНО заболяване (вече го няма ВСИЧКИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще се разболеете)!!! Освен цитираните бъбреци и черен драб и анурексия и буламия при това НА ПСИХИЧЕСКА ОСНОВА ни лепнаха... ...МАЦКИ всички сме били с ПСИХ. разтройства.........И ДА ИДЕМЕ ДА СЕ ПОСЪВЕТВАМЕ СЪС СПЕЦИАЛИСТИТЕ.... , т.е. не всички са имали нужда от диета а от ДРУГА помощ!!!
При това бяха подбрали само писъмца на които някоя "наша съотборничка" ни е последвала иии.......храс след 1 седм. бъбреци и край ...д-р Дюк я УБИ с протеини....!!! И видите ли калко правилно е постъпила (одобрение на д-рите по диететика),че се е ОТРЕКЛИ от нас!! Или други дето отсл. 10 и повече кг. за месец и веднага след това ЙО-ЙО ефекта с качването, и както .... д-р ДЮК е УМРЯЛ СЪС СВЪХ ТЕГЛО!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #616  
Стар 6th June 2008, 09:39
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

...поправка ...да другият д-р ...АТКИНСЪН, който също е педлагал диетки ...е
tirra И МЕН НЯКАК СИ НЕ МЕ УБЕДИХА...., КОЛКО СА ЗАГРИЖЕНИ ЗА МОЕТО ЗДРАВЕ
Цунки и от менза днес
Отговори с цитат
  #617  
Стар 6th June 2008, 09:53
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Момичета гледах БТВ-то .... и сега аз ще ти го преразкажа с мой думи ....
значи .... ТОВА ГЛАДУВАНЕ с диетата на ДЮКАН ....е много вредно ... протеините УДРАЯТ БЪБРЕЦИТЕ .... очаквайте да ви се проявят симптоми на РАЗДРАЗНИТЕЛНОСТ ....след което ПСИХИЧЕСКИ ОТКЛОНЕНИЯ .... и неминуемо ще станете АНОРЕКСИЧКи или БУЛИМИЧКИ (запазете си място в психиатрична клиника) ...това че ще ОГЛУПЕЕТЕ ...вие си знаете...
и понеже ние вече сме уредени "чувствайки се като част от една общност(форума на Дюкан) ... " ще повлияеме на децата си и ТЕ ЩЕ СТАНАТ АНИРЕКСИЧЕТА ..

ЕСЕНЦИЯТА НА ДИСКУСИЯТА
1. Ани Цолова - каза че е прочела книжката НО ОБЕЩА ПАК ДА Я ПРОЧЕТЕ
2 . Да се отиде на консултация в кабинетите на МАЛКОТО НО ВЕЛИКИ БЪЛГАРСКИ ДИЕТОЛОЗИ
3. И леееееееееееекооооооооо се пробута идеята КАК ТРЯБВА ДА СЕ СЪЗДАДЕ НАЦИОНАЛЕН КОНСУЛТАТИВЕН ЦЕНТЪР по ХРАНИТЕЛНИ РАЗСТРОЙСТВА .......
с моя увреден мозък...си мисля че основното беше точка ТРИ ....

...вижте каква ОПАСНОСТ Е НАДВИСНАЛА НАД МНОГООООООО БЪЛАГАРСКИ ЖЕНИ и даже ДЕЦАТА ИМ ...ДЪРЖАВАТА ВЕДНАГА ТРЯБВА ДА ОТДЕЛИ НЯКОЛКО МИЛИОНА ...за да се създаде такъв КОНСУЛТАТИВЕН ЦЕНТЪР по ХРАНИТЕЛНИ РАЗСТРОЙСТВА ..... щото "специалистите диетолози" ...толкова ги мързи и са некадърни сами да си намират пациенти та държавата да им даде да ЛАПАТ НА ГОТОВО ПАРИЧКИ
ииииииииииии момичета с това ГЛАДУВАНЕ .... направо ОГЛУПЯВАМЕ ... и психясваме ....
но направо ме събориха с това че има опасност да стана АНОРЕКСИЧКА .... леле аз цял живот съм била и сега съм си ЛАКОМИЯ ... е несъм чула някоя 44 годишна лакомница да е имряла от анорексия или булимия ... дали няма да съм първата ....
Отговори с цитат
  #618  
Стар 6th June 2008, 11:53
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Вaшaтa диетa не знaм колко е опaснa или не, щото не съм челa книгaтa.
Но npp не с подигрaвaтелен тон нa всичко, че имa и верни нещa.
Първо точно от лaкомия нaй-лесно се хвaщa булимия, то товa си предстaвлява, ядеш много и изведнъж се чувствaш толковa виновен, че по някое време ти хрумвa идеятa за принудително повръщaне и кaто го нaпрaвиш повече от веднъж, булимиятa е нa лице.
Второ товa с бъбреците не знaм дaли е вярно, но щом вие си кaзвате, че трябвa дa се пие водa поне 1.5-2 литрa, понеже може дa се появят проблеми, знaчи е възможно.
Трето всеки, който е нa диетa, без знaчение кaквa, е рaздрaзнителен, понеже спaзва огрaничения, освен товa според Акуппунктурaтa проблемите с бъбреците обикновено водят до психологични проблеми.
А относно тези центрове, естествено, че трябвa дa имa , диетите сa вредни нaй-мaлкото за стомaхa, и много мaлко хорa знaят кaк дa пазят диетите, повечето прaктикувaт глaдувaне, тaкa че дa имa нуждa от тaкивa центрове и дори и в Бългaрия имa хорa, не толковa мaлък проент, стрaдaщи от aнорексия и булимия.
Всеки режим нa хрaнене, имa плюсове и минуси, не е сaмо вaшия, вaжното е дa не сa много. И не че ще се откaжете , сигурнa съм, че ще продължите, но просто не приемaйте всичко кaзано с тaкaвa нaсмешкa, понякогa фaктите сa си фaкти.
За затъпяването еми нa лице, aко прекaлено се лишaвa мозъкa от хрaнителни веществa, сaмите aнорексички си признaвaт, че затъпяват.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #619  
Стар 6th June 2008, 13:17
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Душички,
минавам много набързо само да ви поздравя!
нпп, много се радвам за успехите с "одеждите" Само така!!!

краси, мила, честита петичка... Аз не съм се и съмнявала, че ще стане така, просто чаках момента да се похвалиш!

tirra, мерси за информацията... само като го четох и се ядосвах , добре, че не съм го гледала... Ама тия хора що се излагат и заблуждават звителите... Ужас!

Специални поздрави на Nyssa, Аллегричка, Краси, нпп , azdani, Еличка, lilito_84, Antoinette, Eleonora_81, allstars... Izabo, Debelanka i borti ми се губят, къде сте мадами? И на всички, всички сладки дюканки, които не съм изброила (поради липса на време), но ви чета всичките до една...
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #620  
Стар 6th June 2008, 13:27
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте , момичета!!!
И аз съм една от тези, които тръгнаха след Дюкан, но мога да кажа , че бях разочарована и тъй като нямам възможност да изчета всички 25 страници, които сте написали, а се спрях само на последните , искам да споделя... Като прочетох книгата-ОК, хареса ми начина на мислене и на обяснение и на "подкрепа" и разбиране , които намерих в книгата и съответно се настроих и започнах "борба" Аз бях около 65 кг и реших, че 1 седмица ударен режим ще е добре! И така започнах и не бях се теглила , но на 6 ден се претеглих и трябва да кажа, че просто се сринах- КАНТАРЪТ НЕ БЕШЕ ПОМРЪДНАЛ! От тогава книгата просто я закопах в земята, до началото на тази седмица, когато пак реших да опитам!

Сега съм 4 ден - главно кисело мляко 0,1 % и яйца (вчера само ядох омлет с леко червен цвят ,но не можах да разбера дали са го приготвили с червен пипер или домати) и като се потеглих тази сутрин -пак НИЩО- същите килограми съм си .... а честно да си призная се храня главно с кисело мляко и тъй като работя в офис и просто денят ми е зает и не мисля за друго ядене! Първият и вторият ден на закуска , обед, следобед и вечеря съм изяла по 1 кисело мляко - Вереа 0,1 % ! Вечерите повече се блазня , но тези дни ги удържах...Вчера - трети ден пак закуска-к.мл, обед-к.мл , следобед към 16 часа отново 1 кис ляко, но по-малката разфэасовка на Вереа , а за вечеря леко зервеният омлет. Е, и като се потеглих тази сутрин-ами НИЩО, ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО!!! Днес , поне до сега съм закусвала и обядвала -мляко , но не знам дали ще докарам до вечерта! Просто това, че няма резултат ме съсипва..
В
ъпросът ми е ВЪЗМОЖНО ЛИ Е РЕЖИМЪТ НА ДЮКАН ПРОСТО ДА НЕ Е ЗА МЕН... По друг начин не мога да си го обясня И затова, дали може някой да напише нещо по въпроса...МОЛЯ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:51.