IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 30th December 2009, 23:25
Аватара на IoNiToO
IoNiToO IoNiToO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте момичета Виждам, че от много време не е писано в тази тема, но се надявам, че ще има някой, който ще ми помогне. А ето какъв е проблемът: Имам една идея за новогодищен подарък за майка ми - на 1 януари да и направя пълна процедура по разкрасяване. Да отидем на фризьор за нова прическа да и направя разни маски за лицето и всякакви такива глезотийки. Тя попринцип не обича много да се разкрасява или по - точно няма време най-вече заради малката ми сестричка, но тя вече не е чак толкова малка и мисля, че ще бъде добре да се почувства отново жизнена и млада. Искам да ми помогнете с плана за разкрасяване, защото аз съм още малка (едва на 16) и не използвам нищо повече от 1-2 кремчета и малко спирала и молив за очи. Не си правя разни козметични процедури и не знам как да подходя с майка ми. Тя е на 40 години със нормална до суха кожа, бледа и има леки петънца по кожата ако това ще помогне за съветите ви за лицете. Надявам се да съм описала най - правилно питането си и ще очаквам отговори.
Благодаря ви предварително и весели празници!
__________________
"Изкувството е най-голямата измама" Клод Дебюси
Отговори с цитат
  #1052  
Стар 31st December 2009, 00:20
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Може да включиш маникюр и/или педикюр . В комбинация с фризьор и някоя процедурка за лице - мисля , че е много добре
При възможност - преди педикюра - масаж на крачката Поне 20 мин
Отговори с цитат
  #1053  
Стар 31st December 2009, 00:23
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Зависи каква сума си склонна да отделиш за тези процедури. От по-достъпните, например можеш да й запазиш час за някаква подмладяваща терапия за лице - от 40 -100лв по мои наблюдения вървят цените.
Отговори с цитат
  #1054  
Стар 5th January 2010, 22:54
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Не исках да пускам нова тема
Та някой ползвал ли е маските за коси на марката Денис,доволни ли сте Днес ги видях в магазина,имаше жълти,сини и червени
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #1055  
Стар 6th January 2010, 15:41
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

стават,но не очаквай чудеса...има и по-добри.



аз още стоя с жълтата серия на Денис и я ползвам единствено защото съм поръчвала да ми я пращат от БГ.Навремето беше хит,но вече не.



по-добре си вземи нещо,което можеш да си закупиш от фризьорски салон.
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #1056  
Стар 6th January 2010, 21:59
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Днес си взех жълтата,дано има резултат
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #1057  
Стар 7th January 2010, 11:01
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

един въпрос-Наложително ли е да ходя на кожен специалист,в случай че искам да изсветля веждите си?



вчера в салона ме боядисаха в много приятен червеникаво-рус цвят,доста мек и страшно си пасва с няколкото лунички по лицето ми,но т? като в оригинал съм с тъмнокестенява коса-веждите ми контрастират с цвета на косата.



какво да правя?Става ли с приблизително съ6тия цвят от супермаркет да изсветля веждите/от салона ми отказаха тази процедуда и си ме пратиха директно на специалист/
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
  #1058  
Стар 7th January 2010, 11:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от toni_nl
един въпрос-Наложително ли е да ходя на кожен специалист,в случай че искам да изсветля веждите си?



вчера в салона ме боядисаха в много приятен червеникаво-рус цвят,доста мек и страшно си пасва с няколкото лунички по лицето ми,но т? като в оригинал съм с тъмнокестенява коса-веждите ми контрастират с цвета на косата.



какво да правя?Става ли с приблизително съ6тия цвят от супермаркет да изсветля веждите/от салона ми отказаха тази процедуда и си ме пратиха директно на специалист/
моите заедно с косата в салона ми ги правиха,защото има козметичка,коато се грижи за това.изсветляваше ми ги до червеникаво русо,,хихи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1059  
Стар 7th January 2010, 18:01
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

На кожен специалист ?Това пък за какво?До колкото знам кожните специалисти се занимават с кожни болести а не с боядисване на вежди
Нямаш никакъв проблем когато се боядисваш да си ги боядисаш сама с същия цвят с които си боядисваш косата само че не ги дръж много време а примерно само 15 мин , ако не е достатъчно следващия път удължи малко времето!Аз си ги изсветляваx 2 пъти но се отказах не виждам никакъв проблем че веждите са по тъмни стига да не си като Мадона от русите и години Виждала сам мноо мацки с изрусени вежди и честно казано не ми харесва ...седи някак си изкуствено.
Отговори с цитат
  #1060  
Стар 15th January 2010, 17:50
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Понеже не разбирам особено много от гримиране, имам един въпрос - не ми смейте, плиииийз:
[imghttp://jayblaze.com/wp-content/uploads/2009/12/angelina_jolie.jpg[/img]

Как е гримирана?
Онова, което различавам е черен молив във външните ъгли на очите+спирала+фон дьо тен+молив и червило на устните. Обаче не виждам и следа от руж по лицето и - сякаш просто фон дьо тена под скулите и е просто една идея по-тъмен. Същото нещо и на клепачите.

Питам, защото на тази снимка Анджелина е просто толкова изчистено перфектна и естествена, много искам да разбера как точно се постига същия ефект. :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:57.