IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 1st June 2010, 17:22
Аватара на Sandwich
Sandwich Sandwich не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Стара Загора
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте. Следя с интерес от край време всякакви подобни теми, но тези за ринопластиката в този форум най ми вдъхват кураж да го направя.
По принцип мразя всякакви такива намеси, защото така един вид си казваш: Грозен си, имаш нужда от козметика... а не съм изпаднал в гей стадия. Да знам, човешката красота е важна... нека мина по темата направо за да се изясня.
Господ дал, господ взел (макар че не вярвам в такива глупости) но съм красив и смея да го твърдя - форми на тялото, храня се здравословно, имам искрящо бели и поддържани зъби...абе като холивудска звезда, преди NOSEJOB
Та както вече сте се досетили, проблема е, че имам голямо носленце....което открай време ми създава проблеми. Личи си, че е големичък.
След дузина изчетени информации и теми, реших че искам да пристъпя към ринопластика и след още толкова теми, реших че искам при Джамбазов, тъй като за него чух най-много позитивни отзиви, макар че в тая работа няма сигурно нещо. Да ме правят к'вото искат, стига да е под пълна упойка.
Тук става лесно: аз не искам перфектен нос като от филмите. не искам да е изваян на еди колко си сантиметра под еди колко си градуса бла-бла-бла...това е нереалистично и не си мечтая. Напълно реалистичен съм относно това. Просто искам да се намалят размерите на самия нос. Това мисля, че е най-малкото нещо, което може да се иска от един пластичен хирург от ранга на Джамбазов, нали така?

До Септември ще съм свободен, така че дотогава мога да пристъпя към тази продецура.
Искам от вас да ми отговорите на следните въпроси:

1. Актуален телефон на който да се обадя за да си направя консултация?
2. Статистическо, ако днес се обадя, след колко време ви повикват? Защото ще е абсурдно да се обадя днес да речем и да ме викат чаааак след месец-два....
3.Аз съм се татуирал няколко пъти и то на места където мои приятели се насълзяват от болка, а аз го приемам като чесане...така че не ме е страх от болката....а трябва ли?
4. Абе тези цени защо са станали такова табу в този форум? За цени никой не приказва...ами кажете за намаляване на големината на нос колко ще излезе долу-горе? Да знам колко да приготвя... нося дънки от 600-700-800 лв, така че не ми е проблем, но искам да знам. Със консултации, упойки, наложителен престой, мазила, самата операция и др. глупости, секс със медицинската сестра и т.н. колко ще излезе? ( за това последното се шегувах)
5. Други съвети ако имате...давайте Между другото, само за информация на 23 съм (момче, ако не сте разбрали досега
)
Отговори с цитат
  #842  
Стар 1st June 2010, 18:40
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Сандвич, толкова си откровено сладък, че няма как да ти устоя. Започвам, че много се захласнах с твоя пост

Цитирай:
1. Актуален телефон на който да се обадя за да си направя консултация?
Тази тема започва с координатите, включително и телефон за връзка с доцента.
Цитирай:
2. Статистическо, ако днес се обадя, след колко време ви повикват? Защото ще е абсурдно да се обадя днес да речем и да ме викат чаааак след месец-два....
Ако не минаваш през здравната каса, има вероятност и да се вместиш с консултация и операция до септември, в противен случай не е много сигурно.
Цитирай:
така че не ме е страх от болката....а трябва ли?
Не, не трябва, болка няма
Цитирай:
4. Абе тези цени защо са станали такова табу в този форум?
Никакво табу не са, казвани са многократно - през здравната каса цената е 950лв., ако ли не е 1500лв., но и в двата случая не е повече от един-два чифта дънки За всичко останало най-много да пожертваш още един крачол...
Цитирай:
5. Други съвети ако имате...давайте
Този съвет го давам на всички, така че и теб няма да те подмина - чети, информирай се и най-вече помисли хубаво наистина ли имаш нужда от тази промяна
Отговори с цитат
  #843  
Стар 1st June 2010, 18:49
Luboto Luboto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Лондон
Мнения: 49
По подразбиране

Относно времето което отнема - запазих си час по телефона преди около 12 дена и следващата свободна дата беше за 28-ми Юни. За операция незная колко още се чака. На мен ми се иска моята да е през Септември така или иначе!
Отговори с цитат
  #844  
Стар 1st June 2010, 18:55
Аватара на Sandwich
Sandwich Sandwich не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Стара Загора
Мнения: 9
По подразбиране

Е няма нищо...ще жертвам другия крачол да почерпя {{ }}
Аз видях телефоните, но те датират от Ноември и просто сверявах!
Отговори с цитат
  #845  
Стар 1st June 2010, 21:00
Аватара на santa caterina
santa caterina santa caterina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Аз се обадих да си запазя час на 18.05 и ме записаха за 16.06, и то защото доцента бил извън страната, иначе щеше да е малко по-скоро,но така или иначе пак е добре,като се има впредвид,колко е ангажиран.Много се надявам и операцията ми да бъде насрочена за след толкова време,но каквото стане.Ще пиша,когато това се случи, за информация
Отговори с цитат
  #846  
Стар 1st June 2010, 21:59
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Siss, махнаха ли ти лонгетата? Как си?
Отговори с цитат
  #847  
Стар 1st June 2010, 23:15
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Здравейте момичета, жива съм!
Тази вечер ми махнаха всичкото скеле от носа. Чувствам се добре, дишам, пуша :P Носът ми е подут и ми изглежда огромен, но аз имам търпение и неголеми претенции. Ще го коментирам след няколко месеца.
Ама обичам го тоя доктор!


Цитирай:
Ако не минаваш през здравната каса, има вероятност и да се вместиш с консултация и операция до септември, в противен случай не е много сигурно.
Само да вметна, че това няма голямо значение, защото док не знае дали ще решиш да минеш по здравна каса, или не. На рецепцията на болницата, ако имаш направление, имаш, ако ли не, просто е друга тарифата.
Отговори с цитат
  #848  
Стар 1st June 2010, 23:39
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Здравейте момичета, жива съм!
Тази вечер ми махнаха всичкото скеле от носа. Чувствам се добре, дишам, пуша :P Носът ми е подут и ми изглежда огромен, но аз имам търпение и неголеми претенции. Ще го коментирам след няколко месеца.
Ама обичам го тоя доктор!
Eee, не така де Строили сме се тук и чакаме, а тиии...
Отговори с цитат
  #849  
Стар 2nd June 2010, 00:12
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране


Ми върхът ми ми изглежда огромен. Предполагам, защото е по отворения метод. Много е надут още, но съвсем ясно се вижда, че най-накрая носната преграда е изправена и ноздрите са симетрични. Ще се снимам като ми дойде музата
Иначе операцията ми продължи цели 3 часа, защото е трета ревизия. Освен това съм кървяла много, предимно по хормонални причини (не се оперирайте директно преди цикъл или първите дни от него!!!) Като ми свали тампоните - отново текна една кръв - и айде пак на системи. Въобще измъчих и Джамбазов и анестезиолога, док. Ходжев. Запомниха ме и то не с добро
Днес Ходжев ме натъпка с деприван, че явно имам мн нисък праг на болка. Бе въобще подлудих ги тия хора, макар и не нарочно. За това съм им страшно благодарна за грижите, заинтересоваността и въобще цялото отношение. И за това, че носът ми за пръв път е право над устните :P
Отговори с цитат
  #850  
Стар 2nd June 2010, 00:25
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Вижте ква съм убана с лонгета, така по- се харесвам. Все още.
http://prikachi.com/files/1626049O.jpg
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:56.