IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 4th June 2010, 17:05
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Радвам се че ви харесва, но в момента единя полупрофил ми е огромен, връхчето също, чак ме срам да ида по-далеч от кафето под нас. Само че още е прекалено рано, боли ме отвътре, боли ме отвън, чак и главата. Просто му трябва още време

Spring, честито ти носле!

И още нещо, Антония гледам, че не е писала, но на скайпа ми сподели:
"Силве, имам най-хубавото носле на света!"
Отговори с цитат
  #872  
Стар 5th June 2010, 09:25
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Emiko - наистина не съм влизала тук от доста време, но смених работата и нямах много свободно време.... А сега тук в Каспела - време колкото искаш и реших да ви пиша - пък и имам какво да споделя ....
Siss - мисля, че сега от третия път вече нослето ти изглежда наистина добре - гледах твои снимки след втората ти операция преди време, но сега резултата е доста по-добър - дано и ти се харесваш повече
Мен утре ме изписват, но честно казано малко ме притесни факта, че още на следващата сутрин след операцията ми махнаха тампоните - дали не е прекалено рано Но доцента така прецени и аз му се доверих - дано това да не се окаже някакъв проблем след време.....
Нямям плаки и съм оперирана по затворения метод, с чупене и т.н., но честно казано очаквах да съм много по-цветна гледка
Май няма други съфорумци тук в Каспела в момента....
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #873  
Стар 5th June 2010, 10:57
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

spring, мерси, имам положителни очаквания, ама наистина ми е рано. Радвам се, че се чувстваш добре и че си намерила време да пишеш.
Отговори с цитат
  #874  
Стар 5th June 2010, 13:37
Antonia78 Antonia78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

И още нещо, Антония гледам, че не е писала, но на скайпа ми сподели:
"Силве, имам най-хубавото носле на света!" [/quote]

Здравейте всички! Наистина имам най-красивото носле на света. По-хубаво е от фотошопа, който беше направил доцента Но още съм в очакване. Доц. Джамбазов каза, че сега един месец то ще търпи трансформации, а окончателния резултат ще видя след 6 месеца до 1 година. По-нататък ще ви пусна снимки преди и след
Отговори с цитат
  #875  
Стар 5th June 2010, 17:27
nikoletka nikoletka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране

здравейте и от мен. скоро и аз не съм писала. операцията ми беше на 23. 04. 2010г.Профилът ми харесва, гърбичката я няма, но някакси лявата половина на върха е по-издута, а лявата ноздра по-голяма от дясната.Операцията беше по затворения метод и като че ли имах повече конци във въпросната лява ноздра. Моля ви кажете дали това е от отока и има ли някой друг чиито ноздри (самите дупчици) са били различни. Знам,че е минало месец и нещо от операцията и трябва да имам търпение, но се притеснявам много. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #876  
Стар 5th June 2010, 21:54
musi musi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: PLEVEN
Мнения: 7
По подразбиране

Здравей Nikoletka, при мен също след операцията едната ми ноздра в която е разрезът беше по-широка от другата, но след време нещата се нормализираха и ноздрите си станаха със същата форма както преди операцията и са еднакви.
Отговори с цитат
  #877  
Стар 9th June 2010, 22:07
KrIsKaA KrIsKaA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте Има ли някой на който му предстои операция на 01.07?
Отговори с цитат
  #878  
Стар 11th June 2010, 20:27
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Може ли някой да ми каже кой хотел се намира най-близо до Каспела?
Отговори с цитат
  #879  
Стар 11th June 2010, 23:18
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Liona, уточни какви са ти плановете. В болницата стоиш 3 нощувки, ако си по здравна каса. Ако искаш да си тръгнеш по-рано си доплащаш като частен клиент, защото те иначе няма да те пуснат (проверяват ги и ако не си там, не им се заплаща). Ако мислиш да се криеш в някой хотел 2 седмици... не знам... За това разкажи по-подробно за необходимостта ти да бъдеш в хотел през цялото това време.
Отговори с цитат
  #880  
Стар 12th June 2010, 09:14
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

siss, ще отидем в Пловдив с мъжът ми в деня преди операцията и трябва да пренощуваме някъде. Иска ми се хотелът да е възможно най-близо до Каспела, че ранното ставане не ми се отдава особено и все закъснявам . А трябва в 8ч. да съм на линия за изследванията. В никакъв случай няма да стоя в хотел 2 седмици.
Не ми е проблем да стоя в болницата три дни. Дори бих останала докато ми махнат пластните, че никак не ми се пътува толкова пъти. Всъщност надявам се да ги махнат и тях преди да ме изпишат, но се съмнявам.
Значи в болницата ще нощувам три вечери и на четвъртия ден ще ме изпишат, така ли?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:36.