IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 29th June 2011, 20:27
neo neo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita Виж мнението
Ами аз бях писала някъде, че един лекар ми беше предписал MAXI Strong Nail Balm - това е едно българско кремче, струва ок 2 лв и има наистина бързо действие, при мен се чувстваше разликата от 3 намазване. :P
Може ли това кремче да си нанася върху гел?
Мерси
Отговори с цитат
  #102  
Стар 2nd July 2011, 12:58
Аватара на Kannibal_queen
Kannibal_queen Kannibal_queen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Ноктите ми бяха много зле и пораи тази причина или бях с ноктопластика или с адски къси пазслоени нокти, които на всичкото отгоре като ги лакирах лакът ми идържаше максимум 2 дена, ако съм го правила в домашни условия, или не повече от 4-5 дена, ако съм ходила на маникюр. Но мацката при кояро ходя ми препоръча OPI Nail Envy и точно за 2 седмици мазане ми се оправиха много, даже почнах да получавам комплименти колко са ми хубави ноктите. Сега лакът ми държи минимум 5 дена, а ноктите са ми много здрави и наистина се убедих,че си заслужава и парите и времето без лак (:
Отговори с цитат
  #103  
Стар 2nd July 2011, 17:10
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Моите нокти се цепеха страшно много и никога не съм успявала да ги пусна по-дълги, но отскоро започнах да ползвам керамична пила за нокти и сега съм много доволна. Пробвайте, видът на пилата оказва влияние
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 9th July 2011, 20:34
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

neo гледам че никoй не ти е отговорил,аз мнoгoоо отдавна съм го ползвала това кремче и имаше някакъв ефект.то по принцип се нанася по самата плочка на нокътя и до първата фаланга,като се прави масажче и се оставя да преседи малко и така по няколко пъти на ден(това по спомен).Ти щом си с гел за какво ти е?Би трябвало да нямаш проблем,но ако все пак си си преценила може да го нанасяш само в основата и нагоре по пръста иначе върху самия гел няма смисъл,то няма как да проникне.

Аз за заздравяване на ноктите ползвам rimmel nail rescue.Когато не съм с гел ми помага да направи твърд нокътя докато изчакам да израсте.Но истината си е че за здрави нокти трябва някаква добавка,витамини вътрешно.Иначе с каквото и да се плескаме той нокътя като израства слаб няма такова "чудо" което да го направи кой знае колко здрав и само замаскира положението временно.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 28th February 2012, 21:29
tuffy tuffy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте. Имам меки и лесно чупливи нокти Интересувам се чували ли сте за заздравяване на нокътната плочка с нанасяне на йод 2-3 пъти седмично??? Каза ми го една маникюристка, но ме притеснява потъмняването на ноктите от Йода.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 12th March 2012, 18:30
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/
сайт,където ще намерите полезна и интересна информация по въпроса
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: зазаздравяваненаноктите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.