IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th March 2014, 19:29
Viksinka Viksinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране Мнението ви за отминалите оскари тази година

Аз лично бях шокирана как Вълкът от Уолстрийт не взе нито един оскар! За мен победата на Матю Макконъхи над Леонардо Ди Каприо бе тотален фарс.
Но това са моите виждания, моля споделете вашите по тази тема, какво смятате за церемонията и победителите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th March 2014, 18:10
Аватара на Katnip
Katnip Katnip не е на линия
Administrator
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Аз винаги съм била фен на Лео, но на Матю също. Съжалявам за първия, но във никакъв случай не мога да кажа, че Макконъхи на си заслужи наградата. Много добра роля направи и много се радвам за него.
Явно когато Леонардо е номиниран, винаги има силна конкуренция и все му се разминава. Той има уникални роли.

На мен по скоро ми е чудно как 12 години робство взе толкова награди, че и за филм. Освен играта на Майкъл Фасбендър, не бих казала, че имаше кой знае какви актьорски постижения, а и историята не е нещо изненадващо и ново. Тази Лупита... според мен не беше за Оскар за поддържаща женска роля, но както и да е.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мнениетовизаотминалитеоскаритазигодина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:43.