IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2761  
Стар 30th August 2016, 14:51
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabura7 Виж мнението
Aliona,
ти ако няма да си правиш риносептопластика, а само септопластика, изобщо не те интересува ултразвуково ли е, що ли. Вече ако ще искаш и естетична корекция, тогава е хубаво да е с ултразвукова пиезо хирургия. Но това е ако ще ти се пипат носните кости. И да, Йорданов вече е използвал ултразвуковата технология, научена от Илхан в България за пръв път. Имаше някаква статия скоро по въпроса. Но колко сме назад-Илхан я ползва от незнам колко години, а в Бългаия тази година за пръв път. Само да те питам - септопластика как ти е правена-по отворен или затворен метод?
Здравей,по принцип ще е повторна септопластика,но не знам дали ще има и естетична лека корекция относно лявата ноздра,дали няма да разширява вътре,вече ще зная всичко това другата седмица на преглед при Бенчев
Точно Йорданов и Бенчев бяха отбелязани при Илхан.Пак е добре че поне някой от доктори се сетил да се обучава по този метод,а не да продължават по варварски да трошат кости с длето и чукче
Щом нямах разрез в долната част на колумелата,значи по затворен метод ме осакатявал Асенчо..
Отговори с цитат
  #2762  
Стар 30th August 2016, 18:22
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Тези,които вече имат опит,кажете колко време ходихте като Аватар Аз вече виждам,че ще се появя на работа вдругиден като сините герои, но силно се надявам да се нормализирам по-скоро Доста съм нетърпелива, 13 ден ми е, но искам да стане с щракане на пръсти, хаха.
Отговори с цитат
  #2763  
Стар 30th August 2016, 19:08
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
Тези,които вече имат опит,кажете колко време ходихте като Аватар Аз вече виждам,че ще се появя на работа вдругиден като сините герои, но силно се надявам да се нормализирам по-скоро Доста съм нетърпелива, 13 ден ми е, но искам да стане с щракане на пръсти, хаха.
anich4ka и аз съм като Аватар При мен също е 13-ти ден от операцията и се чувствам странно, добре че още мога да си стоя вкъщи. Не знам дали сме нетърпеливи, но явно си е до човек. На мен Дилбер ми каза, че съм с по-дебела кожа и възстановяването ще е по-дълго.
Отговори с цитат
  #2764  
Стар 30th August 2016, 20:10
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anich4ka Виж мнението
Тези,които вече имат опит,кажете колко време ходихте като Аватар Аз вече виждам,че ще се появя на работа вдругиден като сините герои, но силно се надявам да се нормализирам по-скоро Доста съм нетърпелива, 13 ден ми е, но искам да стане с щракане на пръсти, хаха.
Дреме ти на шлифера . Аз имах срещи с клиенти , докато все още имах лепенки .
После като ги махнеш , никой освен тези , които те познават и знаят за интервенцията няма да забележи .
Отговори с цитат
  #2765  
Стар 31st August 2016, 15:34
chikitaa chikitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Пак аз....и моята рино наближава при д-р Илхан. Разглеждам разни нослета, но до сега не съм попадала на по-стеснени. Така като гледам ми изглеждат по- месести при ноздрите. В Инстаграм няма как да видя снимки на пациенти, но от фб останах с такова впечатление. И все пак предполагам може и по-тънки нослета да прави,нали? Знам, че зависи от чертите на лицето, но при мен определено ще ми отива по- стеснено. Ако можете да предоставите снимки на такива пациенти ще съм много благодарна. Мога да оставя мейл на лични.

Последно редактирано от chikitaa : 31st August 2016 на 22:57
Отговори с цитат
  #2766  
Стар 1st September 2016, 08:35
gabura7 gabura7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 46
По подразбиране

Според мен не прави много стеснени, тъй като на една от консултациите той ми каза, че за него хубавия женски нос е с по-заоблено връхче, а не заострен.
Отговори с цитат
  #2767  
Стар 1st September 2016, 09:40
karrina karrina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Chikitaa, разгледай на този сайт: http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?gallery/
Не ти трябва регистрация!
В галерията си качват снимки оперираните, а не лекарите и може да ги видиш всякакви носове от всякакви ъгли, някои хора си обновяват албумите през няколко месеца и така виждаш във времето как им спадат отоците и им се променят носовете.
Предимно оперирани от Илхан и Дилбер качват снимки.
Ако разглеждаш през Google chrome може директно на български да ти превежда, защото сайта е на турски, а под някои от снимките има и коментари.
Отговори с цитат
  #2768  
Стар 1st September 2016, 20:30
chikitaa chikitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Все пак надявам се, че умее да прави по-фини нослета, така да го кажа. Нали в крайна сметка е важно собственикът да се хареса, а не някой друг. Оххх, не искам на финалната права да се откажа, след толкова време чакане, ако се окаже, че не е добър в такива нослета. Цял живот си нося месестия нос, не искам да давам пари и пак подобен да имам. Да, харесват ми на момичетата как са им, но това определено не е моята представа за носле. Ще чакам Chocolate да се включи (би трябвало да е наясно) или някоя друга мацка с така направено носле, каквото искам аз.

ПС благодаря за линка
Отговори с цитат
  #2769  
Стар 2nd September 2016, 12:54
chikitaa chikitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Аз всъщност имах консултация с него, обяснила съм какво искам, не е казал, че не прави такива..затова се надявам всичко да е ок. Просто последните месеци разглеждах неговата работа и не попаднах на нито едно такова носле и затова са ми терзанията
Отговори с цитат
  #2770  
Стар 3rd September 2016, 11:07
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Някой да има информация , кога ще идва д-р. Илхан в София ?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.