IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd May 2010, 15:39
Аватара на Дидето
Дидето Дидето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Бургас
Мнения: 5
По подразбиране Самочувствието на жената

Колко е важно да се чувства красива една жена, за да се изяви в това наше общество.
Пожелавам на всяка жена в този форум да направи така, че да е красива и да повиши самооценката си до максимум .
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd May 2010, 17:57
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Мерси Дидето! И това за самочувствието сме го дъвкали...

Жени, общество, дъра-бъра, истината е, че не си ли под 30г. трябва да се заключиш с децата си, да ги обслужваш и да не си показваш носа навън, щото вече ти е "откъсната китката" (от София съм, ако питате:P ). Аз обаче се противя и срещам много упреци за това. Отделно че обществото като цяло има доста закостеняло мислене и предразсъдъци. Но да не изкривявам темата в друга посока - изявявайте се докато сте млади, не правете лични жертви с времето си, първо щото и най-свестния мъж няма да ви го признае, и най-добрата ви приятелка не ще ви помогне. А всички вървим в една посока - ставаме лелки. Тва е. Леле колко глупости написах.
Ама вече ми е все едно, да става каквото ще.
Та как се повишава самооценката? Някога учих психология - трудна работа, ако ти е ниска, такава си остава. Но това да не ни отказва, няма да се даваме я.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th August 2010, 00:15
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Благодаря ти!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Самочувствиетонажената
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:31.