IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 23rd June 2009, 20:10
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Има и други начини - липофилинг. Значи казваш, че е по-зле Аз сериозно се бях замислила и аз да си сложа ХК там. Пиши като мине още време как е, дали пък наистина не е оток. Или просто докторът не умее да прави тази манипулация. Поне знаеш, че след известно време ще се резорбира ...
Отговори с цитат
  #112  
Стар 23rd June 2009, 22:57
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

А може би просто на мен не ми седи добре
От снимките ми се вижда, че имам минимална нужда, но реших да си сложа, защото от металокерамиката ми изпъкна ченето допълнително
Иначе за слагането, боцва в гънката и изтегляйки по нейната линия вкарва киселината. Реално няма причина да се получи резултатът, който при мен е налице. Абе явно съм си някакъв карък и пак ще си разчитам само на блясъка в очите
Отговори с цитат
  #113  
Стар 25th June 2009, 17:09
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Сис, на мен също ми харесва и ти пасва на лицето, което всъщност е най-важното.
Де да можех и аз да кротна, ама след две ринопластики, вече се настройвам психически за трета. Луд мира няма.....
Защо искаш да си правиш трета?
От снимката на профила ти според мен носът ти си е супер,какво още има да му се прави.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 25th June 2009, 17:17
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Емико и аз съм много изненадана,че мислиш за 3-та операция.В случай,че настоящата снимка на аватара ти е след 2-то ти рино,според мен нослето ти изглежда много добре и не разбирам какво още искаш да му корегираш?!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 16th July 2009, 17:19
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Siss, аз май си вървя по твоите стъпки утре съм на консултация при Динев,да видим как може а ми оправи асиметричните ноздри връх; при теб каква дата опрдели - много ли време напред беше във времето?
И при мен между другото се получават ралични полу- профили, единият леко чип, с вдигнато връгче, другият - прав
Отговори с цитат
  #116  
Стар 17th July 2009, 22:24
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Celtic_dream1, прочетох ти екшън-темата Недей по мойте стъпки, щото имам нужда от трета. Но нещо нямам психическата нагласа да я осъществя. Финансова също.
Две седмици след операцията, като ми поспадна носа, естествено погрозня и напук на мойте заричания, че ще се кротна, там където ми беше бабунката сега има още по-голяма. Даже ми седи с размер като огромна пъпка или брадавица Но ще изчакам няколко месеца пък тогава ще го мисля.
Та като четеш това дано си даваш сметка, че нямаш голям проблем. Нали знаеш, че не е нужно носът ти да е съвършен, а ти да си лицеприятна Не му се вторачвай толкова на твоя, защото ще взема да се снимам и да те уплаша : wink:
Отговори с цитат
  #117  
Стар 26th November 2009, 18:15
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Значи, вече съм на 6 месеца от втората операция. Носът ми плаче за трета. Бях се отказала от нови приключения, но обмислям да се обадя на Джамбазов. "Пъпката" почти спадна, но като цяло носът ми все едно не е бил опериран, да не говорим два пъти.

Разбрах, че Celtic_dream1 си е взела парите. Аз обаче няма да предявявам претенции - все пак гърбицата ми е премахната (макар че като погледнеш единя полупрофил сякаш имам) Като се видяхме последния път (пълних назолабиални два пъти, понеже не ми хареса резултата), прави ми отстъпки, за втори процедури безплатно, та последния път като говорихме в началото на лятото, ми каза да отида есента да види как е носа. Не съм ходила - и да отида, явно толкова си може.
Това е.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаминаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.