IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th March 2009, 12:41
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Благодаря ви за подкрепата и пожеланията момичета
Страхът е само няколко минути. Не съм първа младост, но се реших на операцията, защото малкият ми син се подложи на такава при доц. Анастасов в Пловдив, поради вроден дефект. И си казах, че щом Бубата може и аз мога.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th March 2009, 14:11
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Ето малко снимки преди и сега + една на синковеца, който в момента е на 2,5год. Надявам се снимките ми да стават все по-хубави, макар, че по принцип съм нефотогенична
http://www.snimka.bg/album.php?album...4&pid=11035194
Паролата е 1020
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th March 2009, 01:33
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

уааау Сис, изглеждаш невероятно добре за 2-ри ден, единственото, заради което си личи, че си оперирана, е превръзката
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th March 2009, 09:11
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Надявам се много да се харесаш, ще чакам снимки след махането на гипса, защото определено се интересувам от работата на д-р Динев.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th March 2009, 09:58
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Много мило, но всъщност цялото ми лице е надуто с изключение на долната устна и брадичката. Това, което ме притеснява, че много ми стърчи носът, ами ако си остане такъв. След малко ще ходя да ми махнат тампоните, дано да има кой да свърши тая работа.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th March 2009, 19:02
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Тампоните ми махна операционната сестра Ани. Боли си, въпреки, че тя беше много внимателна. Слава Богу, боли за кратко и то защото са мн дълги и в горната част е засъхнал. Като почнах да я затрупвам с опасения тя отговори на някои от въпросите ми, но за други ми каза да се обадя на Динев. Само че той ми е обяснил доста неща (бях отишла със списък от въпроси) и не искам да го безпокоя за глупости. Гипса също ще ми го сваля операционната сестра. Много съм даволна от тази, която беше нощна смяна при моето "посещение" страхотно се грижеше за мен. Та в този смисъл, редно ли е да ги черпя нещо за грижите като в държавна болница?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th March 2009, 21:17
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Това не зависи от типа заведение, ами от това, дали си доволна и благодарна и дали ти одва отвътре.

А успя ли да си видиш носа? Хареса ли ти? Нали каза, че бил стърчал с гипса...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th March 2009, 21:26
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

То си трябва да се почерпи за новото носле, а и съм доволна от грижите, ама малко ме е срам. Щото квото и да занеса, все ми се вижда малко.
Гипса ще го свалям сряда или четвъртък. Честно да си кажа нямам големи очаквания. Но пък да се похваля - успях да си почистя носа, няма да казвам как
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th March 2009, 22:18
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Естествено, че кутия бонбони не се равнява на операция и болнични грижи, но ти за тях си си платила с пари. Бонбоните са си бонбони (цветя, т.н.), те се съотнасят с твоята благодарност, не с работата на екипа
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th March 2009, 00:12
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Мерси за съвета мила, а колко ти остава до твоята?
Съвет - оня ден прочетох още неща по темата и ми стана по-лошо - не ги чети, ами просто нямай търпение да се случи, другото се забравя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаминаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.